Slovenija
105 ogledov

Mija se sramuje bratranca Viranta

Komentarjev 76
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Slodrifter 11:11 12.januar 2012.

    haha, tudi o tej zgodbi vem veliko, poznam osebno ljudi, ki so bili zraven pri preiskavi + ljudi, ki ... no ja, ne bom več o tem :D pa lepo bodi slovencelj, pojdi se učit

  • Kepler22-b 11:28 12.januar 2012.

    Zelo ubogo in neprimerno. Spostovano gospo bi vprasal le, kaj ima sorodstvo opravka z vodenjem vlade drzave. Mercator-Electa, Ciper, kredit na lepe oci, utaja davkov, lumparije z zemljici, zblefirani program, sedaj je pa kriv Virant. Razmisljanje na nivoju otroskega vrtca ...prikaži več - zalostno, da imajo tovrstni ljudje privilegij komunikacije preko medijev.

  • slavc 11:46 12.januar 2012.

    p.s...lahko mi date še 100 minusov,ampak to je čista resnica.Prisežem na družino,ki mi pomeni vse.In nisem politično aktiviran pri nobeni stranki,niti ne hodim na volitve,samo zaradi takih in podobnih Slovenija tone vse globje,ne pa zarradi poštenih delavcev.

  • mia 12:26 13.januar 2012.

    sej se hecaš

  • Nogo Bozo 15:37 12.januar 2012.

    Milajdina!Najbolš, da skupaj z Opankovićem spokate nazaj v paprikaland. pa še murgeljskega palčka vzemte s sabo in ga dol pred barako postavte!

  • širhakl 10:55 12.januar 2012.

    Tudi to podjetje je propadlo, ali, kot pravijo naši viri, v pogubo so šli zaradi poslovanja z Jankovićevo Electo. Slednja je prvi naročeni posel pri Mizarstvu Vič plačala v celoti. Pri drugem poslu pa jim je Electa po svoji običajni ...prikaži več praksi že zaračunala 30 odstotkov zamudnih penalov (toliko je Janković trgal pri vsakem poslu). Pri tretjem, še večjem poslu pa je Electa oporekala izplačilu, prišlo je do pogodbenega spora in do tožbe, stvar se je na sodišču vlekla, podjetje pa je medtem propadlo. Ista zgodba se je ponovila tudi pri podjetju IGO, ki se je ukvarjalo z opremo iz rostfraja za kuhinje. Tudi to podjetje je pokopala Jankovičeva Electa.mrki 1 naMMC RTV Slovenija

  • Žurnalček 11:01 12.januar 2012.

    Tebe in vse ostale , ki ste si nadeli nazive veteran , je lahko sram, ker se ta naziv ne dobi z 10 dnevnim odpiranjem in obračanjem Uniona in Laškega. SLO ima ~ 500 veteranov in to je vse. Če ...prikaži več ne razumeš kaj prečitaš , je to tvoj problem. Problem demokracije je pa ta , da lahko eden kur.c prepove glasovanje izbrancem naroda, to se pa še v SS Tretjem Rajhu ni zgodilo in ti temu rečeš demokracija. Pejd se zdravt , ker te še zmeraj daje PTS sam ne vem od katere barve, zelene al rdečo bele ?Kar se pa mitraljesca tiče , njega bodo slej ko prej razkrinkal drugi in to za mal večje stvari , no za ogromne stvari. Kaj so ti pa ZJ sinovi krivi -kretenoidniidiot. Teb so krivi tudi psi u garaži, pa še marsikaj, mogoče tud kakšen od dol k ti je ženo ruknu itd.

  • Žurnalček 11:22 12.januar 2012.

    Jaz sem videl pa tisto iz NSI , k se z enimi dedci vlač po gostilniških separejih po SV delu Ljubljanske kotline !

  • mrki 13:34 12.januar 2012.

    Mija - kaj pa če je Viranta sram , da ma tako sestraično , ki ne plačuje davkov !?Žena Mija ni plačala niti centa dohodnine iz dejavnostiNe samo vsa ostala Jankovićeva podjetja, v lasti Jureta in ...prikaži večn Damijana, tudi butik Marije Janković vsa leta posluje z visokimi izgubami. Marijo (Mijo) Janković, soprogo Zorana Jankovića, posamezniki v javnosti predstavljajo kot zelo uspešno poslovno gospo, njen mož Zoran Janković pa je, na primer, v začetku leta 2009 za eno od slovenskih revij dejal, da je Mija tista, ki v domači hiši podpira tri vogale, hkrati pa je zelo ponosen na to, da je vsaj tako uspešna tudi kot podjetnica, saj že 14 let vodi lastno modno trgovino v eni od ljubljanskih četrti. Njena šibka točka so čevlji, kjer ji ni nikoli žal denarja za to, nadalje je ljubiteljica izdelkov priznanih tujih blagovnih znamk. Med drugim so znani tudi njeni nakupi v tujini, Milanu na primer. Pri tem se seveda postavlja vprašanje, koliko gospa Marija Janković sama prispeva k po

  • xy 10:23 12.januar 2012.

    Za Jajota sodišče že ugotavlja ali je član kriminalne združbe, katera je pokradla Slovence, zato lahko le za njega in še to pogojno napišeš da je mafijc, za Smeškota pa zaenkrat ni še postopkov pred sodiščem, tako d za njega ...prikaži več tudi pogojno ne moreš pisati da je mafijec.

  • Slodrifter 11:02 12.januar 2012.

    ko sem pa to prebral, pa sem se moral registrirati1) prvo, pokazala je, da ko jebe strankarska načela in vrednote in ostale ki so v stranki Virant, in Gregor bi moral v koaliciji s srbom zgolj zaradi tega, ker ...prikaži več so v žlahti, KLIENTELIZEM, jebeš program in vse ostalo2) kot drugo, ima se za uspešno komentatorko, KJE, KDAJ, KDO???3) svojega moža ne bi tako branila, če bi vedela, kako on druge babe okol fuka, DEJSTVO, videl večkrat na lastne oči, kako hodi k eni mačkici4) mene bi blo sram, če bi mel take froce, kot maš ti, MIJA ... wtf jebote

  • Rok Prijatelj 11:20 12.januar 2012.

    Točno tako si napisal kot tudi je v resnici in sva istega mnenja.......celo družino Jankovič je lahko sram, saj so vsi vpleteni v korupcijske posle in kupčkanja, žal pa jim bo to zelo težko dokazati, saj so vmes močni lobiji ...prikaži več in prijateljstva - ti meni, jaz tebi....

  • slavc 11:35 12.januar 2012.

    Zaradi tega vpisa o Mizarstvi Vič sem se danes tu registriral in zapis kot njihov bivši zaposleni lahko samo potrdim.Poleg tega ,da ni plačeval,nabijal penale in izpodbijal stvari do zastaranja na sodišču ,smo mu morali tudi zastonj opremljat hišo na ...prikaži več Rudniku.Se spomnem te njegove žene Mije,ki nam ni pustila vrtati stene v kuhinji,da bi obesili viseče omarice.Zastonj smo mu opremili še garderobno sobo.Da ne boste mislili,da nakladam bom napisal ime direktorja takrat,to je bil Bogdan Perko ex bančnik,kasneje pa je pisal za Finance.Zdaj ne vem kje je,vem pa ,da je takrat hotel v solo režiji polastniniti podjetje,kar pa mu ni uspelo.V glavnem jaz poznam Jankoviča že oz začetka 90.letih in če bi vi in vsi ostali vedeli kakšen je v resnici,ga ne bi nikoli iz-volili.

  • slavc 11:38 12.januar 2012.

    Zaradi tega vpisa o Mizarstvi Vič sem se danes tu registriral in zapis kot njihov bivši zaposleni lahko samo potrdim.Poleg tega ,da ni plačeval,nabijal penale in izpodbijal stvari do zastaranja na sodišču ,smo mu morali tudi zastonj opremljat hišo na ...prikaži več Rudniku.Se spomnem te njegove žene Mije,ki nam ni pustila vrtati stene v kuhinji,da bi obesili viseče omarice.Zastonj smo mu opremili še garderobno sobo.Da ne boste mislili,da nakladam bom napisal ime direktorja takrat,to je bil Bogdan Perko ex bančnik,kasneje pa je pisal za Finance.Zdaj ne vem kje je,vem pa ,da je takrat hotel v solo režiji polastniniti podjetje,kar pa mu ni uspelo.V glavnem jaz poznam Jankoviča že oz začetka 90.letih in če bi vi in vsi ostali vedeli kakšen je v resnici,ga ne bi nikoli iz-volili.

  • ZAZA 14:05 12.januar 2012.

    ah ja, sej se ve, da Mija lahko odpre usta samo takrat ko to odobri njen možiček, drugače mora biti pa lepo tiho, četudi ve, da jo njen možiček s kero vara, ker drugače padajo batine.....

  • tralala 06:09 13.januar 2012.

    ahahaha : )

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.