Slovenija
61 ogledov

Mija: "Včasih malček jezna na Jurčka"

Komentarjev 37
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • lovra 14:58 19.januar 2012.

    Gregorček je pridkan,ne vara svoje žene z ženskami,brat jim je pa pripeljal ločeno babnico z neskončno kilometrino.

  • 1111 15:38 19.januar 2012.

    ti si pravi psiholog...hahahaha...bogi si...zelo!

  • mirko 16:19 19.januar 2012.

    Ti pa čefur. Fuj smrdljivec !!!

  • Darko 17:45 19.januar 2012.

    ja sej vidiš da lahko, je pač ga.Mija na nivoju, ki je večini tuj in vreden zavračanja.

  • Darko 17:46 19.januar 2012.

    1111izberi potenco zase s takimi primitivnimi izjavami

  • Darko 17:47 19.januar 2012.

    Denzo, a mi lahko prevedeš tole ali pa se spokaj.

  • mrki 22:45 19.januar 2012.

    najbolje da se žurnal preimenuje v JANKOVIĆ24

  • privat 08:23 23.januar 2012.

    če pomislim ..jaz se tudi sramujem viranzt!!

  • Niko_K_ 13:26 19.januar 2012.

    Ati še ni mogel kupit magisterija.. Treba vzet kredit! :))))))))

  • mirko 15:06 19.januar 2012.

    Gospa Janković pravi : Če je bilo kaj med nami, so bile to zgolj lepe stvari, in danes vem, zakaj je mogoče, da se med vojno sorodniki lahko pobijajo med seboj." ..............................................Če se kdo vsaj malo spozna na ...prikaži več psihologijo, lahko iz tega komentarja izlušči logičen sklep. Gospa Jankovič je toliko prizadeta zaradi nepodpore od svojih sorodnikov njenega moža za presednika vlade, da razume zakaj bi v eventuelni vojni bila za to pripravljena ubijat tiste, ki so nasprotovali kandidaturi njenega moža za presednika vlade, tudi če gre za njene sorodnike. Iz maščevalnosti seveda. Torej izraža svojo krvoločnost. Od kod se je le nalezla te krvoločnosti ? Je bila veliko na obisku na jugu z svojim možem ?

  • d 15:29 19.januar 2012.

    Mija: če bi imel jaz taka sinova, kot ju imaš ti, bi se ju sramoval !

  • Trsten 02:58 20.januar 2012.

    Mija: s svojo s. p. dejavnostjo kradeš državi in utajuješ davke. Saj nisi edina na tej sceni. Si pa butasta in misliš da mi ne vemo kako se posljuje preko S. P.ja. Svojo familijo ne moreš zaščititi na tak način. ...prikaži več Mafijske babure se niso vtikale v posle svoje žlahte. Vedele so kaj se dogaja, bile so tiho in molile da ji niso drugi pobili ljubljenih. Tvoji ljubljeni bodo šli sedet za dolgo časa. Možno je da tudi ti.

  • zic 17:05 19.januar 2012.

    če tale Mija ni ena KOZA pol pa tut ne vem...a je lahko še bolj nizkotno se prepucavat po cajtngih, k se dobr ve, da novinarji doživljajo orgazme, da lahko fopajo ljudi z bedarijami....ni večje bedarije, da bi slovenci verjeli Jankoviću!?

  • mirko 11:56 19.januar 2012.

    Če mene kdo kaj vpraša, tota baba ni čisto dihtik. To se ji vidi že po zunanjosti (izraz na njenem obrazu).

  • Aleš Kocjan 14:11 19.januar 2012.

    Kako mora nekdo za svojo teto reči, da se jo sramuje? Četudi je drugačnega političnega prepričanja.

  • Stolp 14:47 19.januar 2012.

    Ja z magisterijem bo verjetno tko kot s srednjo šolo(ata zrihtu maturo press)

  • Koka 17:18 19.januar 2012.

    Mija, kot materi ti je oproščeno, da misliš o svojih sinovih tako pozitivno, ampak obstaja še nepristranski pogled na tvojo družino, ki pa je žal premo sorazmeren s tvojim mišljenjem in upam, da je sedaj napočil čas, da vašo hohštaplersko ...prikaži več družino doseže roka pravice in vas postavi na realna tla ! Vso srečo ... ;))

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.