Slovenija
10 ogledov

Minister je odstopil

Komentarjev 35
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • gec 13:41 25.marec 2013.

    ja klinček,počelo je.tukaj so pošteni ljudje,ki sami odstopijo,ne pa tko kot pri janšistih,kjer je vse politično motivirano...

  • ac-dc 15:46 25.marec 2013.

    Vsi so nedolžni, itak Hilda, pa Ivan en in drug, Šrot, Bavči, pa Janko, Gomboc, Simčič, pa Marinič tudi. Vse je en strašen konstrukt.Mogoče je pa beseda "nedložen sem" zamenjala svoj prvoten pomen, moram preverit v SSKJ.

  • ennanova 15:44 25.marec 2013.

    O Planici, slovenskem nogometu in razmišljanjuZakaj je v Sloveniji pomembno dobro skakati v Planici, biti Tina Maze, ne znamo pa igrati nogometa in misliti?http://za-misli.si/kolumne/dusan-rutar/882-o-planici-slovenskem-nogometu-in-razmisljanju

  • Fulmmer 16:54 25.marec 2013.

    Kako to da še nobenemu ni prej kapnilo, naprintaš si hišno številko in se na tem naslovu prijaviš.....

  • titty 19:07 25.marec 2013.

    "Gostitelj predsednika vlade Janeza Janše v Azerbajdžanu, kamor potuje z gospodarsko delegacijo, je azerbajdžanski predsednik Ilham Alijev, ki je po izboru nevladne organizacije preiskovalnih novinarjev OCCRP proglašen za najbolj korumpirano osebnost lanskega leta." Tako pa je to delal (na ...prikaži več državne stroške) prejšnji (neizvoljeni) predsednik vlade. To je en primer, jih je pa še celo morje.

  • klincek 10:44 26.marec 2013.

    murder pa sej te bo raznesl -apaurin je zakon

  • klincek 10:46 26.marec 2013.

    gec o tem bi lohk na dolgo diskutirala,moje mnenje glede etike in standarda, so vsi enaki levi in desni

  • Žvižgač 10:28 25.marec 2013.

    Še en primerek PreVirantovega člana, ki je po krivici stigmatiziran ampak po njegovem mnenju se drži visokih moralnih in etičnih standardov. Če si že tako pošten gospod Maher, zakaj nisi udaril po PreVirantu, ki te je odpisal zelo na hitro, ...prikaži več a ima na grbi veliko večje grdobije kot nekaj kvadratov veliko črno gradnjo. On je v žepe pobasal veliko denarja na take in drugačne načine. Pa tudi nova predsednica je na hitro podlegla tako, da so ti omogočili častni odstop. Vsi ste vi isti samo o enih se govori in piše, o drugih pa šele, ko se kaj hudega zgodi. Sedaj boš vsaj v miru lahko pekel čevape in jih zastonj delil prijateljem in sosedom, ki so naredili celo vstajo na parceli.

  • klincek 11:32 25.marec 2013.

    dragec sam ti uživaj v tvoji vladi

  • murderone 11:35 25.marec 2013.

    Klinček RAUS! Za take kot si ti bo potrebno zgraditi taborišča! Prokleta golazen suhokrajinska!

  • mph 12:33 25.marec 2013.

    Khm... tukaj pa res ne razumem, kakšno bitje lahko upali minus, če pa sem napisal, če je kriv, naj se tako ugotovi, če pa ni, pa naj se ugotovi, da ni.Ah, razumem, ... janšistično razmišljanje, ker ni naš, ...prikaži več naj se ugotovi, da je kriv, če je ali pa če ni. Vse jasno.

  • ennanova 09:09 25.marec 2013.

    Kaj je narobe z elitizmom?Danes, v času protestov zoper "družbene elite", se zastavlja vprašanje o samem pomenu elit. Ali je biti zoper pripadnike elit isto kot biti zoper elitizem (kot ločevanje pripadnikov nekega občestva na tiste, ki so pripadniki ...prikaži več elit, in one, ki to niso)? Kdo pa sploh so sedanje elite in kaj pomeni reči, da smo zoper njih?http://za-misli.si/kolumne/mare-stempihar/879-kaj-je-narobe-z-elitizmom

  • mph 10:13 25.marec 2013.

    Ma kakšna logika, janšisti ste ga do grla zakopali v drek, in zdaj naj dela in hodi med ljudmi? Tudi Kresalova je odstopila zaradi pasje afere, pa čeprav ni imela pri temu čisto nič. So tajne službe SDS poskrbele za ...prikaži več plasiranje vedno novih in novih podtikanj, da potem postane delo nemogoče, ko se ti muzajo na vsakem koraku.Je Maher kriv? Ne vem, seveda tudi možno. Moram reči, da tudi meni ni čisto tekoče izgledalo pojasnjevanje oz. me ni čisto prepričalo, ampak, ko ti nadebudni novinarji po desetič postavi eno in isto vprašanje, verjetno vpliva na koncentracijo. Je pa cel čas ohranjal mirno kri in ni odgovarjal konfliktno, kar bi verjetno večina.Kar zadeva dokazne "posnetke" googla oz karkoli... tisti prvi ima nek nenavaden blur efekt, kot, da ga je nekdo predeloval doma v Photoshopu. Drugi izgleda malo bolje, šele tretja je precej čista. Kdo ve, morda pa je tehnologija tako zelo napredovala v tem času ali pa so vse satelite zamenjali vmes.

  • mph 10:16 25.marec 2013.

    Po mojem (osebno ne poznam, kot pa sem rekel, dva prijatelja ga poznata iz Pirana in samo v dobrem s tem, da oba vidim tudi sam pozitivno) je bil dobra izbira, mene je povsem prepričal z idejami, kaj je za ...prikaži več narediti, cel čas podtikanja je ohranjal mirno kri .... odstopil pa je v dobro stranke, ker ste ga popljuvali tako sistematično, da ni bilo (morda žal) druge.Po drugi strani, kot je napisala titty, verjetno pa vse ostale stranke skupaj nimajo toliko okostnjakov kot SDS, pa imam občutek, da ste zato še dodatno janšisti tukaj tako glasni.

  • mph 12:04 25.marec 2013.

    Kakorkoli, SDS-ovci so običajno (če) odstopali po več mesecih ugotavljanja in dostikrat šele precej po že pravnomočno ugotovljeni krivdi. Seveda so sami pričakovali, da bo konkurenca odstopala, še preden je prišlo do kakšne "afere", prave ali izmišljene.Morda pa ...prikaži več se vrača po koncu vladavine princa teme malo načelnosti nazaj v politiko ....

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.