Slovenija
96 ogledov

Ministrica poslala odstopno izjavo

Komentarjev 54
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • c1305166 13:06 25.marec 2014.

    Zakaj potem ne razkrije imen in priimkov ljudi, ki so nanjo izvajali pritisk in s tem razkrije ljudi, ki imajo naš zdravstveni sistem za talca?

  • c1305166 13:30 25.marec 2014.

    S tem se popolnoma strinjam. Mene pa moti samo to, da če kot razlog navajaš pritiske, ne razkriješ kdo pritiska nate in s tem omogočaš sistemu da "deluje" dalje. Če kdo, potem bi ravno minister moral imeti to moč, ...prikaži več da kaj spremeni. Ne pa neki "lobiji", "strici", "mafija",... to so sami abstraktin pojmi. Kaj če bi začeli raje operirati z imeni in priimki. Le tako se bo lahko kaj spremenilo!

  • Presvetli 13:36 25.marec 2014.

    Tako je odreagirala mislim,da nekaj let nazaj pravnica katera je potunkala sodstvo.Č e se spomniš so ji odvzeli licenco čeprav je imela prav.Razlog zakaj so ji odvzeli licenco pa veš tudi sam.Mislim,da sam proti vsem pri nas pač nemoreš ničesar.

  • dragec 14:11 25.marec 2014.

    ALENKA, BEŽI OD TE POLITIČNE MAFIJE

  • ac-dc 14:28 25.marec 2014.

    Če je bil napaka Gantar, s ti toliko bolj, ker si ga predlagala. In napak pri predlogih je še cel kup. To pomeni, da si glavna napaka - ti sama. Tako pač je, sorry.

  • ac-dc 14:29 25.marec 2014.

    Nosi si je kući ako ti se sviđa. Čez en mesec boš brez vsega, še gate ti bo obdavčla. Ampak ti si malo sado - mazo in ti bo to všeč.

  • nostradamus 14:43 25.marec 2014.

    problem v zdravstvu je v ogromnih vsotah denarja ki se tam vrtijo pikercek tukaj piskercek tam provizija tu provizija tam vse te PIJAVKE ki se napajajo iz zdravstvenega denarja ze destletja so krive za stanje v katerem je zdravstvo danes ...prikaži več sistem se rusi in je nevzdrzen a nasi vrli politiki ne vidijo interesa da bi USTAVILI odtekanje mio eur in KAZNOVALI barabe ki so krive za to

  • manch 17:01 25.marec 2014.

    Bručan je že dovolj škode naredil z Onkološkim inštitutom in tudi zaslužil je fino.... tudi pri opremi.

  • 4ba2a8e4cc2cfe1172eec499b48f077b0c78143c 18:00 25.marec 2014.

    Moj bog,kako nabija.Do riti so ji prišli,cvika da se bo zvedlo.

  • dragec 18:45 25.marec 2014.

    Ne,všeč mi je tvoj plešasti vodja,zdaj vidiš koliko sem sado - mazo ,Izdrkalbina njegovi pleši

  • ac-dc 19:17 25.marec 2014.

    Jaz nisem ujetnik ne enih ne drugih. Za razliko od tebe, ki si omejen in zafrustriran z ovimi in onimi,...si dviguješ tlak in cukr v krvi...V bistvu si en velik revež, ki ima vsak dan pred očmi nekega plešca. ...prikaži več Verjetno zelo trpiš in bi ti priporočal kako jogo. Pa saj ti niti verjetno ne veš kaj to je.

  • stela 05:50 26.marec 2014.

    Za denar, ki ga je dobila bi blo več kot pošteno, da pove kakšni pritiski in od koga in na kakšen način

  • stela 05:52 26.marec 2014.

    Glej moj komentar zgoraj

  • Pepe007 08:30 26.marec 2014.

    V enem mesecu ni mogla nič narediti. Prav tako ni mogla še realno ugotoviti ali je smiselno ukiniti dodatno zdravstveno zavarovanje. Lahko je le klobasala gostilniške govorice o tem. Potem je dobila enake govorice nazaj in to je bil PRITISK. ...prikaži več Vendar smo lahko srečni, da je eden redkih ljudi, ki spozna, da za nekaj ni sposoben in se umakne.

  • baksus 08:41 26.marec 2014.

    Govorjenje o pritiskih, lobijih in ne vem še čem, brez navedbe enega samega konkretnega imena, je eno ljubo sprenevedanje nesposobnih, kamor sodi tudi odcvetela dama. Pa ni toliko kriva sama, družabnih dogodkov v Sloveniji ni veliko, ima pa je poln ...prikaži več "kosten" tako lepih oblek, ki bi jih bilo lepo pokazati, predvsem je lahkomiselna gospa v tigrastih čevljih, ki jo je imenovala.

  • c1305166 11:47 25.marec 2014.

    Hja, lahko bi se argumentiralo, da tudi ti verjameš, kar ti natrosijo. Ali je kaj spremenila? Seveda ne. Vsak pa lahko trobi naokoli, kako bo zrihtal sistem, izkoreninil korupcijo, uredil razmere, .. te puhlice letijo iz gobcev vseh na začetku ...prikaži več mandata. Ni težko obljubljati, težko je to potem uresničiti. Tale Trop Skaza je zaključila še preden je karkoli začela.

  • Jose Bulgaras 11:59 25.marec 2014.

    pa kdo je zaj tu nor?! ni vedela v kaj se spušča? pa to ni res no to samo potrjuje, da poslanci volijo ministra ki niti ne ve kaj je njegovo delo in v kaj se spušča hahahahah zato pa smo tam kjer smo!

  • varan 13:46 25.marec 2014.

    Zadnje čase se malo več sučem po ambulantnih in bolnišničnih hodnikih.Gre za neskončno rakasto tvorbo.Poleg zavarovalniških monopolov gre za asimetrijo razporeditve aktivnih zdravnikov.V urgenci, edinem neposrednem stiku z okoljem z nepredvidjivimi ljudmi, dogodki in poškodbami, si gospodje ...prikaži več in gospe ne želijo mazati rok z nekakšnimi razmrcvarjenimi kreaturami.To je tako kot policija in varnostniki. Povsod jih je polno, samo tam ne kjer je potrebno.Aktivirajte dr.Bručana.

  • Presvetli 11:37 25.marec 2014.

    Če je kdo tukaj zabit si definitivno to ti in Ronald Reagan. Saj si niti ne znata prebrat njenih podanih ukrepov,če bi si prebrala bi videla,da je želela izkoreniniti plenjenje državnega proračuna v zdravstvu. Vendar to politiki ni bilo všeč ...prikaži več in so na njo pritisnili z vseh strani in iskali vse živo,da jo odstranijo z tega stolčka.Ker pa je v Sloveniji toliko čudnih ljudi kot sta vidva pa nas politika vozi non stop in si med seboj zelo velike provizije. Že včeraj sem napisal, da si poglejte kako in koliko denarja si izposojamo ter v kolikšnem času ta denar izgine,ter je potrebno novo zadolževanje. Ni potrebno verjet kaj nam natrosijo,potrebno je malo razmislit in z svojo glavo razmišljat,ne pa to kar nam oni plasirajo. Niso ji pustili,da bi sploh kaj začela!!!!

  • Presvetli 11:54 25.marec 2014.

    Zelo čudno ali ne,da je končala preden je kaj začela?? Jaz razmišljam s svojo glavo men ne trosijo svojih puhlic kakor si se izrazil. Spomni se kako je reagiral farmacevtski lobij, ko je rekla, da želi 3 neodvisne ponudnike!! Dokler ...prikaži več ni povedala svojih načrtov je bila z strani vladajoče klike "oh in ah", sedaj pa mora odit!!??? Tebi je pa to vse normalno! Bravo vsaka čast,men na žalost to ni normalno. To mi diši po zamenjavi iz poslovnih in političnih razlogov! Ker ni želela plačevat več političnim firmam mora odit. Še enkrat pravim: Če je njen mož najboljši ponudnik potem za nas davkoplačevalce ni pomembno,če je njen mož. Samo,da ne preplačujemo vsake stvari 2-3x!

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.