Slovenija
27 ogledov

Mišič v Luko Koper zaradi primopredaje

Komentarjev 27
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Stolp 15:38 29.avgust 2013.

    Ne zna pa plavati z rokavčki rokavčki!

  • modrec 15:48 29.avgust 2013.

    To bi moralo biti zanimivo za novinarje. Dejansko se ve, da bo na položajo samo kratek čas, max do konca leta ~3 dobre mesece. Zakaj je vseeno tako silil na ta položaj, če je že vedel da bo hitro dobil ...prikaži več brco v rit. Kaj se bo v tem kratkem času zgodilo s parcelo jankovićeve elekte ki je v bližini luke? Katere pogodbe se bodo podpisale v tem kratkem času ki ga bo imel na razpolago mišić?

  • Šemefuky 18:40 29.avgust 2013.

    Mudonja a mi boš ti pokazal 3. luški pomol? Vsaj kaj preberi preden nabijaš v 3 PM? Nam je marsikaj jasno kar tebi ni. Zoki pa bo po levi ali desni prišel do cilja, pa makar Miškota na grmadi sežgali ...prikaži več in Popo prav tako. Samo v načinu je razlika dokler jih kdo ne spravi kamor sodita. Miško pa je pošizil nad svojimi in bo iz inata še kakšno pametno naredil, če ga prej ne omogočijo, ali dobijo, da je kupil kak glas. Dino Klobasa je pa glavni krivec in če bo šlo vse prav bo to njegovo prvo in zadnje nadzorstvo v karieri. Lj24 pozdravi Zokija in naj ti pokaže vse tri luške pomole.

  • Veteran 12:51 29.avgust 2013.

    Lahko imeti jajca, ko stoji za njim Janković in verjetno celotna PS (s tihim soglasjem) kakor tudi podkupljeno vodstvo sindikata Luke Koper in slednje me najbolj preukopira - POKUPLJENO VODSTVO SINDIKATA LUKE KOPER - PRAVA ŽALOST!!!

  • Veteran 14:36 29.avgust 2013.

    Nikakor ne govorim na pamet, ampak na podlagi osebnih izkušenj in predvsem dolgoletnih spoznanj in nenazadnje na podlagi znanih Popovićevih ambicij in planov glede Luke Koper, ki so se že pokazale v času vodenja Luke Koper s strani Časarja. Moja ...prikaži več podlaga za pisanje niso bile nikoli gostilniške čenče ali pa značilna slovenska škodoželjnost in zavist.

  • Stolp 15:37 29.avgust 2013.

    Ne, on ma KU.AC od ovce ovce

  • ennanova 20:41 29.avgust 2013.

    Sem GG – življenje je a roller coasterče uganeš, kaj je uspeh v življenju, ti bomo pomagali uspeti. Če ne uganeš, si kajpak …http://za-misli.si/kolumne/dusan-rutar/1137-sem-gg--zivljenje-je-a-roller-coaster

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.