Slovenija /slovenija/crna-kronika
69438 ogledov

Kranj: Mladoletnica za volanom policijskega avta, sopotniki pa pijani policisti

Komentarjev 29
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • borut08 14:56 06.avgust 2018.

    Policija je organizirana banda,ki sluzi kriminalcem in terorizira drugace mislece in to je ogledalo kaksna drzava smo.Iz lasnih iskusenj lahko povem,da sem hotel podati ovadbo na PP.Celje pa jo sploh niso hoteli sprejeti ampak so me skoraj nagnali i PP.v ...prikaži več obratnem primeru pa sem neko barabo,ki je pripet na drzavne jasli samo ogavoril pa sem dobil poloznico za mojo celo socialno pomoc,ker sem invalid 1 kategoroje in imam pravico samo do socialne pomoci tako sem ostal tisti mesec brez denarja.

  • maresem 10:42 06.avgust 2018.

    Prekleta gamat policajska. Da vas ni sram. Bruha se mi ko vas vidim na terenu. In taki kreteni naj bi mene učili morale, zakonne, kaznovali, saqnkcionirali in ne nazadnje pretepali. Gnoj pokvarjeni vključno z odgovornostjo ministrice.

    • e213b2535978aaf6e413f72233bf2dc07a5a81a8 11:04 06.avgust 2018.

      Niso vsi isti,tko,kot niso vsi tko nastrojeni prot policajem,kot si ti.Maš že svoje vzroke in to na način kako pišeš si bil precej sam kriv zarad svojga obnašanja,če se pa motim pa še tolk lepše,zate!

    • maresem 14:11 06.avgust 2018.

      Se motiš Križar. Sicer res niso vsi isti.... jih je pa absolutno preveč takih in podobnih.

    • res.no 15:07 06.avgust 2018.

      tako je @maresem res niso vsi isti - a žal jih je med policisti več takšnih, ne samo ti iz te zgodbe, ki si mislijo,da ker imajo uniformo so nadljudje in da se lahko znašajo nad navadnimi smrtniki (tudi) po ...prikaži več krivici in se jim zato nič ne bo zgodilo. Žal jih je več takšnih, pa ne bi sme biti nobeden.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.