Magazin /magazin/vip
51641 ogledov

Molkovo z ultimatom prisilili v pokoj

Komentarjev 33
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Avatar NickMason
    NickMason 12:54 21.april 2023.

    Ni razlike,prej ni delala,zdaj tudi ne bo

  • Ender3 12:54 21.april 2023.

    Kaki ultimatum neki, Miša ima vse pogoje in ne vem, kaj še čaka . Bilo je i prošlo in nihče ni nezamenljiv..

    • popokatopetl 13:33 21.april 2023.

      Ma nimam nekega odnosa do Miše, ampak je pa povsem nesprejemljivo da Janšatovi nezakoniti nastavljenci tam še vedno kadrujejo, najbrž rabijo stolček za kakšen kader z Nore. Glede na nezakonito nastavitev bi bilo treba vsako njegovo potezo izpodbijat.

    • oneh 13:42 21.april 2023.

      Generalnega direktorja RTV je imenoval prejšnji predsednik sveta RTV kateri je politično tako blizu Janši kot je blizu Janša Kučanu. Je pa novi predsednik sveta RTV sicer politično nevtralen a prvi, katerega niso imenovali komunisti=levaki. Če so imenovani nezakonito potem ...prikaži večm so tudi njihova dejanja nezakonita. Ne vem zakaj potem levaki sprejemajo nov zakon o RTV in vsa kolobocija z US, namesto da jih varnostniki enostavno ne odstranijo? Imamo pa svobodo in levaki plešete.

    • Ender3 19:04 21.april 2023.

      oneh spet manipuliraš z levaki. Če nimaš kakšnih otipljivih argumentov ne operiraj s fiktivnimi razlogi.

    • Vrtnica 19:11 21.april 2023.

      Kam lepše ! 4100 brez da bi mglina z prstom.

  • stinger 13:48 21.april 2023.

    Zadnji čas. Kdor ima pogoje za polno penzijo naj gre, brez izjeme

  • duc1 15:01 21.april 2023.

    Saj je bil že čas,da se umakne.

  • jakec42 19:11 21.april 2023.

    Ji je pa res fajn na RTV ,da pri tolkih letih noče v pokoj,pravino je da jo prisilno pošljejo tja kamor spada!

  • satir 13:53 21.april 2023.

    aaaaaahhhh .... klonk (to je bil kamen ki se je odvalil) .. še Mario pa smo rešeni.. Škoda ker gledalci nimajo možnosti volit obraze s televizije... ker marsikoga ne bi hoteli imetu v spremstvu celotno življenje... aaaaahh še enkrat....

    • lojs 14:11 21.april 2023.

      mario je sposoben voditeljvemo vsi kaj je, ampak nikogar ne sili v kar koli ... vsak človek je lahko koristen in še bolj uspešen , najde pa naj srednjo pot, ko ne bo prevdvsem "težil" drugim ... buzeranti niso vsi ...prikaži veči težaki, kar veliko pove

    • satir 09:55 09.maj 2023.

      kdo govori o spolni usmerjenosti...bri ga me to... meni je tečen, pretirano euforičen, preglasen, pretiran, izpade vse narejeno in neiskreno... včasih se pogovarja z recimo nekom v kvizu, kot da nima sam pojma ali pa kot da ima tekmovalec 12 ...prikaži več let... razumem, da nas je v sloveniji veliko butastih ampak toliko pa spet ne !!

  • Avatar Anion6anion
    Anion6anion 19:42 21.april 2023.

    Pri 68 letih je pa res že čas za upokojitev.

  • munja 20:57 21.april 2023.

    Res je bil že čas, da se plastika pospravi z rtvslo.

  • Interceptor 20:44 21.april 2023.

    Zbogom, Molkova, bila si mi všeč dokler se nisi prepustila izumetničenju. Žal mi je, da nisi nikoli srečala pravega moškega, ki bi ti razložil, da so gube in celulit del odraščanja in vstopa v obdobje zrelosti.

  • dare326 19:34 21.april 2023.

    Hvala bogu, sem že mislil da sem doživljenjsko obsojen na njen ksiht.

  • lojs 15:14 21.april 2023.

    malo morje vplivnežev in raznih mojstrov spraviš v svoje postle, ja sej to mora bit posebno doživetje, po drugi strani, pa spet hudo razočaranje ... vse mine, nihče ni večen ... ženska je bila vedno lepa, potem je to še ...prikaži več popravila ... lepota pa ni večna, potem pa sledi razočarnje ... rtv je ena velika greznica pijancev, fukačev, izkoriščevalcev in ostalih gnojev ... zakaj? ker nihče ni za nič odgovarjal ... kaj še hočeš lepšega ... sereješ po milem dupetu in nihče ti nič nemore ... yugolaswia

  • Vrtnica 19:05 21.april 2023.

    Grabena podjetja rabijo delavce,mogoče bo imela kaj uspeha za 600e.

  • AnGus 16:28 21.april 2023.

    Miša Molk - slovenski Ötzi...

  • pravičnik77 06:01 22.april 2023.

    hvala bogu, končno. posebej pretegnila se ni med službo, ker bi biladrugač vsaj malo zmatrana... bo pa zanjo konc zastonj turizma.. no ja plačevali smo ji ga mi..

  • Avatar Garancija
    Garancija 08:16 18.november 2023.

    Pred 20 leti je pa dala vse nase

  • sandi76 09:53 22.april 2023.

    10 let prepozno ! Z njenim famoznim delovnim mestom "varuh gledalčevih pravic" so dokončno zacementirali najbolj bizarno delovno mesto na RTV-ju !

  • andrej084 16:05 21.april 2023.

    Predlagam, da ji postavijo spomenik pred rtvslo, če smo ga že zabrisanim, ga dajmo pa še nje. Saj inkasant še vedno obratuje, včasih od vrat do vrat, zdaj pa na trajnik....

  • tim6 00:35 23.april 2023.

    Najboljs da se še 10 let praska po riti in nič ne dela za lepo plačo ane. Pa kaj mislijo te komunajzercki da jim je služba kar doživljenjsko zagarantirana. Smradi so se lepo zabubl na RTV. Saj ni čudno potem ...prikaži več da govorijo da so jim ukradli RTV🤣🤣🤣

  • Avatar Antikrist3
    Antikrist3 14:42 21.april 2023.

    Čas je, da gre v penzijo in delovno mesto prepusti kakšnemu komolčarskemu esdeesovcu.

    • Lion0077 15:58 21.april 2023.

      A si predstavljaš mahnjenega Mahniča na Euroviziji.

    • tim6 00:37 23.april 2023.

      Kakor je meni znano je vse kader na RTV SD-jevski. Popravi je če se motim pa mi povej enega iz RTV ki je šel v SDS. Samo vam rdeckarji so ukradli RTV. Saj ni čudno da tako mislite saj ste ...prikaži več si jo lastili skoraj 70 let.

    • tim6 00:39 23.april 2023.

      Ne si pa predstavljam Goloba in majhnega Maljevca. Eurovision je od nekdaj gay scena🤣🤣

    • Lion0077 09:19 23.april 2023.

      Luškano podganco ima Marička v naročju.....

  • lojs 14:18 21.april 2023.

    najbrž so kakšni razvratni stački plačali vse mogoče plastične operacije, da se jim malo dvigne ... malo drkneš, pa je špric na tiste ogabne žnable ... ohhh bolano

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.