Slovenija
29 ogledov

Možno tudi skrajšanje delovnika na 38 ur

Komentarjev 21
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Hi5 15:34 30.oktober 2014.

    Mene ne zanima kaj boste naredili. Mene samo zanima, da mene kot državljana življenje v Sloveniji ne bo stalo več kot do sedaj in to na račun javnega sektorja.Odpuščanja, manjša masa plač, karkoli. Davka mi ne nabijat zato, ...prikaži več ker se ne znate sporazumeti med sabo. Zato dodatno zadolževanje ne pride v poštev zato, da bo javni sektor še vedno tako velik in požrešen. Lepo naj se odgovorni v javnem sektorju in vlada dogovori, kje bodo naredili reze.

  • markus 19:13 30.oktober 2014.

    Sam sem zaposlen v JU, prejemam nekaj več kot minimalno plačo, pa sem za to, da se uvede plačilo po učinku. Dejansko se ponekod utapljamo v delu in imamo premalo zaposlenih, spet drugje (npr. na upravnih enotah) se pa praskajo ...prikaži več po ri*i, kar mi je povedala tudi ena znanka, ki je bila tam na praksi. Tudi ne bi bilo slabo, če bi šli ti gospodje v kravatah malo na teren in v vseh segmentih javnega sektorja preverili, kje se dejansko kaj dela in kje ne ter kdo je plačan le za to, da se pride poštempljat in za to, da spije kako kavico. V JU so velike razlike in mislim, da se premnogim dela krivica z javnim mnenjem.

  • olaf 15:35 30.oktober 2014.

    38 ur za isti denar? Simfonija. Boris, ti si car.

  • Jagijagi1 15:47 30.oktober 2014.

    Potek dela v javni upravi:2 uri kavice2 uri google2 uri kako bi da ne bi2 uri dela???Potem pa juhuhu gremo domov saj smo spočiti in polni energije!

  • slajan 16:47 30.oktober 2014.

    Skrajšajte na 0 ur. Ko vas je....e javni sektor, zajedalci,!!!!

  • kapibara 16:47 30.oktober 2014.

    Za začetek Kordežovih 2.5 milja nelegalnega premoženja....

  • Avatar mike1968
    mike1968 16:47 30.oktober 2014.

    pol maš pa fajn službo, če maš tak delavnik

  • h3o 16:54 30.oktober 2014.

    mene zanima, zakaj se ni ničesar naredilo, ko je imela NLB 1 milijon izgube??? zakaj se zbudijo takrat, ko ima 1000 milijonov minusa???

  • Ivo 19:22 30.oktober 2014.

    Jaz bi ti dal 1000 plusov, če bi le lahko!

  • Ivo 19:24 30.oktober 2014.

    Mišljeno je, da se tudi plača zmanjša, drugače veš, da bi bila cela JU za.

  • olaf 19:55 30.oktober 2014.

    Popolnoma prav imaš. Poznam par pridnih mravljic tam na šalterjih, ki pregorevajo od dela,a njihovih vodij je skoraj več kot njih. Tip je vodja oddelka z enim zaposlenim.

  • kapibara 07:52 31.oktober 2014.

    Pa še malo imena + priimke poglej.. :-(

  • Jagijagi1 09:18 31.oktober 2014.

    Moje delo ni služba!Skrbim za 20 ljudi da imajo 15. v mesecu plačo z plačanimi prispevki!Zelo me skrbi ko plačujem delavce da gre pol stroskov za davke pol pa ljudem ki so si prigarali plačo! Ko pa kaj ...prikaži več rabiš recimo na občini ali zdravniku pa te samo debelo gledajo in se zgovarjajo drug na drugega! V temu je problem!!!!

  • primorka 17:18 31.oktober 2014.

    Tudi taki so,ki so vodja samemu sebi. Osebno preverjeno.

  • mph 15:07 30.oktober 2014.

    Totalni nesposobneži. Za rezanje in odpuščanje zadošča osnovnošolska izobrazba. Vse te ministrske in druge visoke nesposobneže, da jim ni para, pa na zavod za zaposlovanje, da iz prve roke izkusijo, kaj se pravi bit brez dela.

  • smejka 18:06 30.oktober 2014.

    strinjam se,plačilo po učinku,ukint dodatke-bedneži na oblasti,še plačat boste mogli,da boste lahk politiki

  • kapibara 07:48 31.oktober 2014.

    O stopi enkrat na CSD Bežigrad...sem vesel , da mi je mala na faksu in jih NE potrebujem več toliko..

  • Modriportal 15:35 30.oktober 2014.

    Najboljš je, da se javni sektor ukine, storitve pa prenesejo na zasebni sektor, privatnim firmam. Tako kot npr. že sedaj izvajajo čiščenje poslovnih prostorov privatna podjetja oz. t. i. "Čistilni servisi".Pa bomo mel t.i. Servis za osebne izkaznice, Servis ...prikaži več za potne liste, itd. Dobiček pa bodo imeli zasebniki, ki bodo tudi zaposloval ljudi.Sram me je, da živim v SLO, kar se dogaja zadnjih 5-10 let. Poglejte, kako majo urejen drugod pos Evropi in Svetu.Naj se vrne premoženje, ki je šel "neznano kam", pa bomo splaval iz krize brez odrekanj razno raznih pridobljenih pravic in odpuščanj nič krivih delavcev.

  • Ivo 19:26 30.oktober 2014.

    Kdo pa tebe kaj vpraša? Zasebni sektor? Saj že zdaj daješ pol plače za JU, boš pa še kak procent primaknil ;-)

  • Tupamaros 09:21 31.oktober 2014.

    Vsako leto več sindikatov, zdaj jih je že 36!!!Do leta 91 je bil samo eden sindikat. In še ta pod kontrolo partije. Niti pomisliti si niso upali na stavko ali rušenje izvršnega sveta (tedanje vlade) Dovoljeno je bilo organizirati ...prikaži več svinjske polovice, ozimnico in juhu sindikalne izlete. Danes lahko rušijo državno ekonomijo in državne finance brez vsake odgovornosti.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.