Slovenija
107 ogledov

Mussomeli: Janković nima dosjeja

Komentarjev 39
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Žurnalček 23:23 13.januar 2012.

    NO BOMO VIDEL NA KATERO TEKMO SE BO ŠE LAHKO PRIKAZAL!

  • Sajko Sojka 01:02 14.januar 2012.

    A STEVI NORMALNI PA ZDA ŠE NEVEJO KJE JE SPLOH ENAKO NEZANIMA SLOVENIJA .PA ONI MISLE DAJE TO NEKI GRAD

  • janban 09:18 13.januar 2012.

    predlagam, da se Slovenija, zapre, po vzoru Severne Koreje, le tako bodo naši poštenjaki tipa murgeljski škrat, in njegovi podrejeni, ostali čisti v očeh javnosti, saj vsi vemo da nam zahod laže, ker nam predobro gre pod komunistično vladavino. predlagam ...prikaži več pa tudi ustanovitev komunistične unije, ustanovne države bi bile lahko, Slovenija, S.Koreja,Kuba,Kitajska,...

  • e213b2535978aaf6e413f72233bf2dc07a5a81a8 10:37 13.januar 2012.

    A še niste skužili da je vse isto govno pa naj bo na levi al pa desni.Vsi samo za svojo rit skrbijo,in dokler nas lahko skregajo zaradi politke,boso vsi vodilni v politiki lahko še naprej delali izključno zase in poznanstvo!

  • radiator 11:50 13.januar 2012.

    poroča Požareport.nuff said.

  • astra 12:31 13.januar 2012.

    Meni pa je zal, da nimate takega dosjeja ker bi bilo zanimivo pogledati kako se nekateri politiki bogatijo. Na zalost zivim v drzavi kjer so nekateri ljudje nedotakljivi tako, da ne bom nikoli izvedel kako je porabljen moj davkoplacevalski denar.

  • Žurnalček 23:32 13.januar 2012.

    DA , veliko DA , vendar niso nikomur nič dolžni, sam ti tega ne razumeš, ker so te starši naučil , da trafnaš denar , ki ni tvoj, ampak njihov. Ti in mi vsi ,živimo na tuj račun , zato, ...prikaži več da si lahko birokracija izplačuje plače , delavci pa ostajajo brez njih. Je tu kakšna logika. Iz takšnih ekonomskih odnosov , se prehaja brez volitev, direkt v spremembo družbeno-ekonomskih odnosov, meni pa je revolucij in prestrukturiranja v hodu poln hurac. Sam tlele gor so takšni bedaki, ki niso prečitali po končanem izobraževanju niti ene knjige. Nam je pa naš komandant stalno govoril : Učiti in samo učiti !!

  • privat 07:18 14.januar 2012.

    imajo prav cia agentje..vse je svetovna politika pa tudi to kar mi volimo! Beograd pa ima negativno politiko do našega prijateljstva do Yejnkijev...zato lahko pomeni Janković tudi Slovenski nagib k neki večji povezavi z rusijo! Vseeno pa pravim ljudstvo je ...prikaži veče odločilo in tako naj bo!

  • varan 15:26 13.januar 2012.

    Očitno so nas po Titu američani pustili za luno;ameriških agentov za produciranje govoric najdete če se malo sprehodite po centru Ljubljane, ter forumih;pogrešam Weakyliks;tudi mene bi zanimal dosje o Jankoviću.Odprete identifikator z rekonstrukcijo vseh potvorb v zadnjih ...prikaži več 100 letih: Grimissimi ali Gorenkkloaki so ssamo drobtinice. Kaj pa Vilnuški princ?.

  • Ronald Reagan 11:53 13.januar 2012.

    Zokun bo v roku pol leta zaprt...najkasnejeAli pa ga bodo strici povlekli v ilegalo...v hosto, hehe...Da bo kričal smrt fašizmu, svoboda narodi, kot tisti osiveli starček v nedeljo tam nekje...

  • pravaresnica123 08:39 13.januar 2012.

    Pa kaj se ti Mcdonaldovi podhranjenci vtikujejo v naše notranje zadeve? Imamo mogoče kaj nafte, pa so nam naši to zamolčali???

  • mirko 08:56 13.januar 2012.

    V Stanovnikovem butastem hromenju na Dražgošah občutim ne samo kritiko ampak celo ustrahovanje in grožnje. Stari dripec še vedno živi miselno v obdobju 41-45.Sinoči v oddaji Pogledi slovenije se je lepo videlo, da si levica demokracijo predstavlja kar po ...prikaži več principu južnjaške prakse. Nekdo jim pač mora dati učno lekcijo iz demokracije.

  • izRODEk 09:56 13.januar 2012.

    žurnalizem tipa "naj bi"...

  • 4d5eccf93739c6305aaf8969a682cc57e1fd7395 10:06 13.januar 2012.

    Ja seveda da imajo vse mozne podatke zbrane, ce pa ni veren. Ce bi verjel v Jesusa Kristusa Odresenika Nasega Gospoda in v neoliberalizem Nasega Gospoda O Boga bi bilo pa vse OK! Ha - ne pozabite ZDA imajo po ...prikaži več moje se vedno mentaliteto hladne vojne, kar se tice zunanje politike.

  • janban 10:27 13.januar 2012.

    ne skrbi za patrijo, te sicer američani ne preiskujejo, jo pa zato nam lojalni ljudje , specijalno usposobljeni za prirejanje dokazov, tipa isajlovič, stanonik,škrat,.... u glavnem sami kleni komunisti, tako da bo zadeva prej ali slej jasna, obsojeni bodo dobili ...prikaži veči dolge kazni, v objektih na las podobnih tistimi na golem otoku.

  • janban 10:35 13.januar 2012.

    točno tako, nam je vzor t.i. demokratičnega sveta Severna Koreja!!!!!

  • jaki 15:42 13.januar 2012.

    i tebi sroljo, i tebi

  • Tupamaros 13:14 16.januar 2012.

    Ima ga ima! Za US of A verjetno nepomemben. Vendar ga ima, tako kot tudi vsi mi. rojeni še v času FLRJ in SFRJ.

  • Tupamaros 13:18 16.januar 2012.

    izRODEK, Tvoj nickname te pravilno opisuje. Pravi si človeški izrodeki.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.