Slovenija
30 ogledov

Na konvenciji SDS tudi Kozmus in Popovič

Komentarjev 22
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Mirsad Miro Muharemović 17:50 04.november 2011.

    Don Sepo nimam kaj dodati,tuga i žalost od Janše na kakšne finte lovi Slovence,pa kaj on misli če eden dobro vrže kladivo,drugi zapoje,tretji odvetnik ki je delo samo škodo državi braneći tajkune in prevarante,televizijski cirkusanti i nekateri botri janševe dinastije ...prikaži več bodo rešili Slovenijo,upam da so Slovenci zadosti iskušeni v prepoznavanju umazane pohlepe po vlasti JJ

  • albert 17:55 04.november 2011.

    Kozmus je prišel samo zato, ker je prepričan o Janševi zmagi in seveda potrebuje denar! SDS-a ne bi volil pa če je ne vem kaj!

  • puksicd 20:28 04.november 2011.

    Kaj? Kozmus je šel tja? Ok, tega človeka sem nekoč spoštoval, zdaj pa me je globoko razočaral. Sam k Janši ne bi šel za noben denar. Škoda, Primož. Sožalje.

  • pipizgaga 05:42 05.november 2011.

    Hehe vidim da gre tle nekatirim v nos! da je SDS sposobna stranka :DSDS je že predstavo listo kandidatov in je pripravljen! Kje so pa drugi?????

  • e213b2535978aaf6e413f72233bf2dc07a5a81a8 07:32 05.november 2011.

    V SDS tišijo samo kriminalci in lenuhi,ki bi se sisali na državne jasli.Sicer jim Abrambovec sedaj obljublja vse,po volitvah bojo pa pozabljeni,ko pasji drek na cesti!

  • Tupamaros 07:38 05.november 2011.

    Taki ki bi šli k Janši za denar on ne rabi. Posebej pa tiste z opranimi možgani

  • Veteran 08:17 05.november 2011.

    Super, zadovoljen sem z zbrano ekipo, posebno z odločitvijo župana Kopra, ki bo pripomogla, da se obala dvigne iz večne kritike o slabih rezultatih.

  • voranc11 08:42 05.november 2011.

    ne zdi se mi nič narobe, da tudi športniki podprejo izbrano stranko..še več takih kot je kozmus..SDS-u pa vsaka čast za izbrano ekipo..

  • Avatar AtaAufbiks
    AtaAufbiks 13:34 05.november 2011.

    Kot sem že napisal je Kozmos kup mišic, možganov pa neč. Rad bi se pripopal na državne jasli, ker je za delat preveč lipav in nesposoben. Poznam dosti takih športnikov. Če bi bil kaj sposoben, bi si sam ustvaril biznis, ...prikaži več ne pa da sitnari naj mu dajo penzijo, zato ker je pač uspel v športu.

  • Žurnalček 18:12 05.november 2011.

    Ja tud Kozmosu ta sramota ni bila potrebna !

  • Žurnalček 18:13 05.november 2011.

    Moj veteran , saj veš kaj je tu napisano.

  • Žurnalček 18:14 05.november 2011.

    Kolk klovnov pa misli ta SDS aktivirati ?

  • Žurnalček 18:18 05.november 2011.

    Stojan Auer , če zbereš za župana mašin -tehnika, niti slučajno ne moreš pričakovati razvoja in napredka. Človek bi vsaj od takega pričakoval , da se ne podirajo železne konstrukcije na Pohorju , pa se vam dogaja tudi ta sramota, ...prikaži več kljub Županovem teh. znanju !

  • Žurnalček 18:20 05.november 2011.

    Ni vredno komentirati tvoje pisarije !

  • Žurnalček 21:03 05.november 2011.

    Tudi Mitji Kunstlu je obljubljal !!

  • Žurnalček 21:04 05.november 2011.

    Čakajo na Tri tenorje , da listo zapojejo !

  • Žurnalček 21:05 05.november 2011.

    Jaz pa ne iti mrtev !

  • Dixon 18:38 05.november 2011.

    Pa to ne moreš verjeti, pa to je že ratala prava komedija. Vsi ti imajo nekaj skupnega in to je zapor.Stojan Auer-zaradi utaje davka je šel čičkat potem ga je rešil predsednik.Popovič je šel čičkat že velikokrat, neštetokrat ...prikaži več pa oproščen.Matoz je pa odvetnik, ki krade revežem in daje bogatim.Janša pa deluje v ozadju, polni žepe z prekupčevanjem orožja sedaj se pa brani na sodišču zaradi korupcije,dokaze zavrača zaradi nekredibilnosti, pa čeprav prihajajo iz Finske in Avstrije.Pa to je burleska. SDS mafija!

  • Avatar AtaAufbiks
    AtaAufbiks 23:49 04.november 2011.

    Za Kozmusa sem jaz že brž rekel, da je lenuh, potem ko ni dosegel, da bi na lepe oči dobil penzijo. Ko se je pa pridružil Janši, se je izkazalo, da tudi v glavi nima nič. Janša ga bo šele ...prikaži več nategnil, da tip ne bo imel za burek.

  • e213b2535978aaf6e413f72233bf2dc07a5a81a8 16:13 05.november 2011.

    Zmagovalna za SS-ovce ups SDS-ovce je pa ELDA VILER,ona sicer ne bi sodelovala v politiki in odločanju,ona bi v parlamentu samo včasih mal zapela v glavnem bi pa skrbela za dobro voljo?Prasica bi se samo rada dokopala do poslanske plače,a ...prikaži več nimamo že vseh 20 let 90 takih na vsakih volitvah?Sramota za SDS,da si upajo to babo forsirat v takih cajtih!!

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.