Slovenija
71391 ogledov

Na mizi nov predlog: Obvezen pogoj PC za vse!

Komentarjev 89
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • b33ab25186006cead7364298e6e8c765c70692f1 20:03 24.september 2021.

    BILO KUDA S JANŠOM SVUDA!!!! Zdaj,da mi reče,da se vržem iz dravskega mosta...,pa bi mu zaupal.

  • simon30 09:46 26.september 2021.

    Ljudje, zdržimo do konca. Nacistična vlada bo padla

  • bobubob 19:10 26.september 2021.

    Inkvizicija je imela uspešne metode prepričevanja. Skoraj vsak je naredil vse, kar mu je bilo naročeno. Goli otok je bil prav tako prepričljiv. Tudi ta Vlada zna prepričevati. Če človek nima za teste in je brez finančne rezerve, se bo ...prikaži večo sam prostovoljno prepričal, da je bolje, če se gre prostovoljno zastrupit (in ob tem še podpiše, da je prišel prostovoljno), kot da ostane brez službe. Pravna država že prej teoretično ni delovala. Sedaj je suspendirana tudi praktično. Vse za EU pohvalo.

  • Jerry_Palomo 11:19 25.september 2021.

    Prvi mesec sem od tega preprostega spletnega gospodinjskega dela prejel 26391. To delo je na spletu in je delno ali v zaključnem obdobju zelo enostavno, samo sledite navodilom na tem blogu ... >>>>>>>>>>> 𝐖𝐰𝐰.𝑫𝒐𝒖𝑰𝒏𝒄𝒐𝒎𝒆.𝐜𝐨𝐦

  • marko345 19:58 24.september 2021.

    Bolj enostavno bi bilo, da se v bolnico sprejme samo tiste necepljene, ki morajo na intenzivno, ostale pa domov in jim dati tabletke, ki jim jih itak dajejo v bolnici, ker če niso za intenzivno tudi za v bolnico nisi. ...prikaži več Sicer pa cepite se, prosim vas, nobenih posledic s tem ni.

  • Avatar MS
    MS 09:28 25.september 2021.

    Po dveh odmerkih sem še vedno živ da bolj nebi mogel biti! Naslednji teden grem po poživitveni 3. odmerek Pfizerja! Žal sem med tem časom izgubil necepljenega prijatelja ki je kljub intenzivni negi in umetnem predihavanju podlegel covidu, necepljena sestrična ...prikaži več pa je na srečo covid prebolela ima pa kar neugodne motorične posledice! Cepljenje je še vedno prostovoljno!

    • Avatar Leon
      Leon 09:34 25.september 2021.

      MS ...posledic tvojega cepljenja smo deležni vsi na forumu 💉

    • Avatar MS
      MS 09:41 25.september 2021.

      Leon, RE: => Drži, a žal brez efekta! Danes Matilda jemlje svoj davek predvsem med neukimi verniki v teorije zarote alias med antivaxerji! Cepljenje je še vedno prostovoljno!

    • Ender3 13:20 25.september 2021.

      MS, prejmi sožalje, nisem vedel, da tudi mladi umirajo. Podpiram tvojo skrb za cepljenje, ne vem pa, če resnično rabiš tretji odmerek. Problem je, da nihče ne ve, kakšne naj bodo referenčne vrednosti krvnih protiteles, kot dokaz zaščite. Brez tega, ...prikaži več je nesmiselno na slepo obremenjevati svoj imunski sistem. Če ga preobremeniš, lahko dosežeš nasprotni učinek, to je neučinek. Žal se prav to dogaja.

    • eminenca 13:57 25.september 2021.

      ne razumem zakaj vsi uporabljajo besedno zvezo "teorija zarote" ... se pravi obstaja samo teorija, zarote, pa sploh ni ... ne razumem, kako je to možno ... a je v zgodovini obstajala sploh kakšna zarota , al so ble samo teorije

  • Stane Adamič 21:15 24.september 2021.

    Edino pravilno, dajumo končno te levičarje stisnit v kot.

    • smoljo 21:53 24.september 2021.

      Alo ce je krog ,ki vidiš kot ,pa ploščata kugla itd

    • eminenca 22:05 24.september 2021.

      kaj ima to zveze z levičarji, že spet en bedak , ki verjame v levo in desno ... obstaja več dimenzij, zgoraj, spodaj , zadaj, spredej , itd ... ljudstvo ne morš razdelit na eno dimenzijo ... levo , desno ...prikaži več ... jest recimo ne pripadam nikomur

    • smoljo 22:09 24.september 2021.

      Eminenca.Tt Stanč je v dimenziji onostrantva ...tk da zna sam levo in desno kar so ga v vrtecu naučili ..

  • munja 22:16 24.september 2021.

    Necepljeni ali se zavedate, da boste zdravstvo s svojim ravnanjem pripeljali do tega, da v bolnicah res ne bo več prostora niti za tiste, ki bodo nujno potrebovali intenzivo. Ali si res želite, da bodo ljudje umirali zaradi vas, lahko ...prikaži več boste med njimi tudi vi???

    • Ender3 13:34 25.september 2021.

      munja, ponavljaš mantro o preobremenjenosti zdr.sistema, kriza traja že več kot 18 mesecev in v tem času niso nič naredili, da bi bilo drugače. Sprašujem se, da bog ne daj pride, do neke večje naravne nesreče, kaj bi bilo takrat ...prikaži več ob takem podhranjenem sistemu reševanja in zaščite. Oskrba ranjenih, poškodovanih ni primerljiva z zdravljenjem obolelih zaradi kovid okužbe in njenih posledic. O tem se nihče ne sprašuje in razmišlja.

  • Jernej65 18:40 24.september 2021.

    Me ne gane. Že zdavnaj izpolnjujem PC. Vsaj kar se mene tiče, veliki vodja strelja mimo mene. Ostali se pa zaščitite, pa vas tudi ne bo zadel. Ja cepit se bo treba.

    • miha91 18:53 24.september 2021.

      Tebe je dr. Crack cepil z eno veliko metadonsko injekcijo...

    • Jernej65 22:39 24.september 2021.

      Anticepilci se še zbirajo samo na forumih in se sami sebi smilijo, ter si delijo pluse in se tolčejo po prsih. Najbolje, da kar ustanovite svojo novo babana republiko in prav lepo vam bo. Za predsednika si pa izvolite majorja ...prikaži več Troho, hohohoho....

    • Ender3 13:36 25.september 2021.

      Jernej65 je pa trabant trol, hahahaaa

    • Jernej65 14:00 25.september 2021.

      Seveda, sem moral mal razburkat to samovšečno srenjo, ki misli da je pametnejša od vsega preostalega sveta, ki se prilagaja trenutni situaciji in dokaj mirno živi naprej. Eni si pa nastavljate prepreke, ki jih potem ne morete preskočiti in se ...prikaži več vam potem že pomalema rola.

    • Ender3 15:46 25.september 2021.

      Jernej65, provokacije, propagandni populizem so, zaščitni znak takšnih, kot si sam, aktivist in trol. Bolj kot, da misliš, da razburkaš druge razmisli, kakšen je rezultat takšnega honorarnega početja. Enoumja bi se morali sramovati ne pa, da ga širite po naročilu drugih.

    • Jernej65 16:41 25.september 2021.

      Sem že dolgo sam svoj gospodar, nobeden mi ne naroča, ne maram te vlade tako kot ti ne, za razliko od tebe pa znam misliti s svojo glavo, neodvisno od temne strani interneta. Sem glede virusa že v ožjem sorodstvu ...prikaži več videl grozne stvari, o tem pa ne bi, ker budala kot si ti še nikoli ni razumel.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.