Avto
1177 ogledov

Na prodaj Titov najbolj prestižni mercedes

Komentarjev 33
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • mp5 13:16 18.november 2016.

    Zakaj je pa potem šlo 1.2 milijona ljudi iz Juge s trebuhom za kruhom, če je bilo tako lepo?Iz domovine se človek ne odseli iz ljubega miru.

    • mph 15:55 18.november 2016.

      Čisto enostavno, po vojni je bilo vse porušeno. Eni so ostali in delali, drugi so raje šli v tujino, kjer so že vse imeli.

    • Mitja Tavčar 16:08 09.februar 2018.

      Zato ker so mislili da bodo tam obogatelie in se vozili z bmwem

  • Avatar cvekalo
    cvekalo 14:06 18.november 2016.

    "V serijski opremi avta sta tudi dve originalni jugoslovanski zastavici in registrski tablici". Kolikor lahko razberem iz fotografije, zastavice niso originalne.

  • izRODEk 15:24 18.november 2016.

    Skratka, Tito si je prisvojil državniško darilo Kennediya, takozvani kao demokratični predsedniki so pa države pokradli ampak to je pa ok. :) #cepcizarukanikmetavzarski

  • mph 15:55 18.november 2016.

    Čisto enostavno, po vojni je bilo vse porušeno. Eni so ostali in delali, drugi so raje šli v tujino, kjer so že vse imeli.

  • Tone Andreuzzi 12:15 19.november 2016.

    Danes velja in vlada kapitalistična diktatura in tak avto vozi vsak malo večjl drekec na UKC-ju........

  • mph 14:29 17.november 2016.

    "Tip" je bil izjemen državnik in politik, kakršnega žal nikoli več ne bomo imeli. Čudovito je bilo v tisti "diktaturi", ko je bilo šolstvo zastonj, vsak je imel streho nad glavo, za jest, oblečt, .... In po njegovi smrti niso ...prikaži več nikjer v tujini odkrili nobenih milijard, vse kar pa je imel imovine, pa je dobila država. Toliko o tvojem diktatorju.

    • mib 14:40 17.november 2016.

      no, mph, to sem imel tudi jaz v mislih

    • wingspan15 16:03 17.november 2016.

      Čeprav sem živela v t.i. diktaturi, je nisem čutila, pa nisem bila nikoli, ne jaz ne moji, član partije. Tito je bil velik državnik in si je vse kar je imel, zaslužil. Pa kaj bi se moral voziti v fičkotu ...prikaži veču po vaše. Sicer pa je po njegovi smrti vse ostalo v lasti države. Čas je bil drugačen, vendar smo v tistem času živeli. Po zaključenem študiju, sem dobila službo takoj. Bilo je poskrbljeno za zdravstvo, šolstvo, stanovanja. Kaj pa danes? Mislim, da živimo v večji diktaturi, kot smo takrat. Pa kaj, če smo hodili po cunjice v Trst. Bilo je precej andrenalinsko, predvsem švarcanje, pa vendar ne bi menjala.

    • Mitja Tavčar 16:05 09.februar 2018.

      To je to!ampak človeška žleht. noba ne pozna meja!

  • wingspan15 16:03 17.november 2016.

    Čeprav sem živela v t.i. diktaturi, je nisem čutila, pa nisem bila nikoli, ne jaz ne moji, član partije. Tito je bil velik državnik in si je vse kar je imel, zaslužil. Pa kaj bi se moral voziti v fičkotu ...prikaži veču po vaše. Sicer pa je po njegovi smrti vse ostalo v lasti države. Čas je bil drugačen, vendar smo v tistem času živeli. Po zaključenem študiju, sem dobila službo takoj. Bilo je poskrbljeno za zdravstvo, šolstvo, stanovanja. Kaj pa danes? Mislim, da živimo v večji diktaturi, kot smo takrat. Pa kaj, če smo hodili po cunjice v Trst. Bilo je precej andrenalinsko, predvsem švarcanje, pa vendar ne bi menjala.

    • mp5 13:16 18.november 2016.

      Zakaj je pa potem šlo 1.2 milijona ljudi iz Juge s trebuhom za kruhom, če je bilo tako lepo?Iz domovine se človek ne odseli iz ljubega miru.

  • jakec1575 09:50 17.november 2016.

    nasi so res napol ukradli tiste avte v bistri oz. jih niso pravocasno vrnili pa so padli pod sukcesijo. ampak ce pomislim, da danes srbi prodajajo...se dobro, da niso vrnili. nasi bi morali kupiti tega pullmana. samo ne za tako ceno.

  • jakec1575 14:13 17.november 2016.

    Vidim, da eni podpirate krajo. 1986 smo jih dobili na posodo za 5 let. pre iztekom pogodbe se je sel direktor menit za podaljsanje, ceprav je bila takticna verjetno. potem pa smo jih poherbali po sukcesiji, ki je dolocevala, da ...prikaži več vsak obdrzi tistega premicnega, kar je na njegovi zemlji. vprasanje kaj bi se zgodilo s celotno kolekcijo za casa sankcij. Vsekakor bi bila zbirka vrednejsa cela. v bistri je 12 avtov. Bistra pa ni idealno mesto. precej majo tezav z vlago, kar je riziko za rjo. da ne govorim, da mimo gradu tece voda, ki lahko ob poplavah precej visoka. Ni ravno za muzej objekt. Slovenija bi morala zgraditi en lep velik tejnicni muzej, ker imamo ogormno tovrstne dediscine. primeren objekt za vse dosezke slovenskih inzenirjev.

  • mph 16:04 17.november 2016.

    mib, vem, odgovarjal sem alojzr iz Argentine. :-)

  • jakec1575 14:16 17.november 2016.

    Če bi bili pametni bi s Srbi skušali sestaviti celotno kolekcijo in jo seliti. je pa res, da danes malokdo spostuje pogodbe.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.