Slovenija
8082 ogledov

Zmaga za Šarca, drugo mesto Janši

Komentarjev 70
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Kar Neki Furli 13:47 28.marec 2018.

    Ma dejte no gmah s temle Šarceem že za enkrat.

  • wolf.ata 11:53 26.marec 2018.

    ha,ha,ha,predstava za ovce,da bo točno tako na volitvah,ne glede kaj je res,vse vnaprej pripravljeno samo,da ne zmaga desnica,to je vse iz g. Kuča.. gnezda,leva opcija,so pa desni in levi nesposobni,nimaš kaj voliti

    • leonardo 15:48 26.marec 2018.

      Daj enkrat se že izkašljaj kaj ti je naredil Kučan.

  • Tupamaros 12:38 26.marec 2018.

    Vsi tisti katere ne bo nihče prevaral smo v skupini tistih ~ 50 %, ki se ne bo volitev udeležila. Osebno ne obiskujem trgovin kjer nimam kaj uporabnega kupiti.

    • smuc 12:58 26.marec 2018.

      Brez volitev ni vlade, na volitve moramo iti ampak ne volit takšne, ki so 16 let vladali in tajkune naredili.

    • wingspan15 13:05 26.marec 2018.

      Tudi tiste ne, ki so 26 let že pri koritu in nič naredili.

    • Avatar praufo
      praufo 13:15 26.marec 2018.

      jaz sem za diktaturo, pa da vidimo ... ker slabše ne more bit

  • ginko 10:11 26.marec 2018.

    Pa kakšana podpora. To so zadnji vzdihljaji murgelskih botrov, da bi zblefirali drugorazredne državljane. Narod, dajte si že enkrat vzeti pamet v glavo in nehajte nasedat metodam in reklamam stare in mlade udbomafije. A ni zadosti teh svinjarij že 70 ...prikaži več70 let. Če ne - pa jejte komunistično travo - po njihovih napotkih.

    • tomaz 11:13 26.marec 2018.

      Ginko, kateregakoli, le SDS ne , ta stranka nam je naredila že preveč škode v preteklosti. V tem mandatu niso počeli drugega, kot das so vseskozi metali polena pod noge vladi in s tem oteževali delo vlade.

    • Avatar praufo
      praufo 11:41 26.marec 2018.

      rdeči kapital se pač ukvarja s svojo eksistenco in zato vse sile uporablja zato, da onemogoči neprijatelja - sds, ... kje pa je tukaj narod? aja narod so pa prevarani navijači ... ljudje imajo različno predstavo o demokraciji, ki je itak velik nateg

    • ginko 11:57 26.marec 2018.

      tomaz - verjetno si premlad za politiko, zato tako razumeš. Imaš vso pravico za svoje mnenje. Kar se pa tiče SDS pa izbrskaj v "stričku Google", da ti bo bolj jasno, kdo in koliko časa krade denar in greni življenje ...prikaži veče drugorazrednim državljanom. Zakaj se je SDS oglašala v parlamentu ? Ne zaradi polen po tvoje, ampak zato ker Kučanov - Cerarjev bataljon je dokončal zabijanje poštenih državljanov na poden.

    • tomaz 12:04 26.marec 2018.

      praufo...sem kar redno spremljal seje parlamenta in dobil občutek, da SDS ni počela drugega, kot ovirala vlado, da bi sprejla kak boljši zakon, vseskozi so metali polena pod noge. Vse tisto kar so sami zakuhali v preteklosti,so obešali na Cerarja, ...prikaži večarja, enako bo tudi v naslednji vladi, ne glede kdo bo, če ne bodo v koaliciji.

    • tomaz 12:08 26.marec 2018.

      ja ginko, tudi ti imaš pravico do svojega mnenja, samo dejstvo pa je, da je čez 80% bančne luknje nastalo v času JJ vlade, dejstvo je tudi , da je Logarejva preiskovalka raziskovala samo tistih 20%, tistih svojih 80% pa ...prikaži več ne. Tudi to je politika, ali ne.

    • Avatar praufo
      praufo 12:10 26.marec 2018.

      tomaz, ne vem točno za katera obdobja govoriš, ampak če gre za zadnji mandat, sem nekajkrat "ujel" parlament, ko je bil ravno sds popolnoma povožen in preglasovan in je smc sprejel zakon brez problema ... ne vem kje vidiš ti ...prikaži več polena, razen dolgih sej in razprav, ki bi se lahko končale v 10 tih minutah, ali pa še prej ... zakaj potem sploh rabimo parlament, če je že vse naprej zmenjeno, kdor se pa ne strinja, pa polena meče ... ne vem na katere čase me to spominja

    • tomaz 12:16 26.marec 2018.

      praufo počakmo na volitve..brez veze da tukaj pametujemo, k bo takrat tik pred zdajci vse bolj jasno..

    • tomaz 12:17 26.marec 2018.

      aja pa še to..če v parlamentu nebi bilo kamer, bi bile seje kratke in plodne, tako pa samo nakladajo za ljudstvo,

    • smuc 13:03 26.marec 2018.

      Tomaž ne nakladaj, ali niso vladali 16 let komunisteki in samo 4 leta SDS in kdaj lahko napraviš več škode v 16 letih ali v 4?? Verjetno res nimaš pojma tako kot Šarec ne.

    • e213b2535978aaf6e413f72233bf2dc07a5a81a8 14:17 26.marec 2018.

      smuc@ šiptar je naredu v 4.letih več škode,kot jo je in bo kdorkoli v 100 letih,zato ne kakej s takimi,da je "brezmadežen"!

    • leonardo 15:50 26.marec 2018.

      Ko sem jaz jedel komunistično travo mi je bilo zelo lepo. Nikoli več tako, sploh ne takrat ko je vladal DEMOS. Za plačo sem lahko kupil 3 /beri: tri/ srajce.

    • Avatar praufo
      praufo 16:33 26.marec 2018.

      leonardo, pa kje si to kupil? mana al nkd, al nekje u lidlu?, za dobro srajco se dela cel mesec, za kvalitetne knofe pa še en teden ... ja žal smo taki siromaki

    • mph 14:49 27.marec 2018.

      @smuc, nakladaš. Zadnjih 25 let nam vladajo izključno desnosučni in neoliberalci, ki so spet desnosučni. Nazadnje so nam enkratno vladali rdeči v Yu, zato smo se takrat imeli tako super, da ponovim na kratko, šolstvo in zdravstvo zastonj, službe za ...prikaži več vse, vsi siti in oblečeni, .... in kljub temu smo imeli v primerjavi z danes v procenti minimalno dolgov. Potem pa je prišel kapitalizem, ko je enkrat Tito umrl, ... in ostalo je zgodovina.

    • Avatar praufo
      praufo 15:29 27.marec 2018.

      mph, smolo imaš ker Kuba ni več kar je bila, zadja oaza tvojega idealizma je samo še severna Koreja, ti boš prvi pribežnik pred krutim življenjem , no tam boš pa končno zaživel ... vse bi rad zastonj, v naravi ...prikaži več ni nič zastonj, vsaka sraka se pomatra, da kaj nakrade, za razliko od komunajzerjev, ki sistemsko kradejo ... predlagam da greš v naravo in jo opazuješ, samo tam je sreča

    • Avatar praufo
      praufo 15:58 27.marec 2018.

      mph, to da omenjaš osebo kot je tito, lahko rečem, da si skrajno nepismen, zaveden, al pa namerno manipuliraš, yugoslavia je skrajno škodljiv projekt za nas vse, ki je bil izveden za namen hohštaplarskega življenja enega osebka, ki se sploh ...prikaži več ni rodil v Kumrovcu in se je ves čas pretvarjal kdo je, kar pa sploh ni pomembno, ampak mar je bil on božanstvo al kaj ... totalno bluziš brez vsakega pojma al pa zavajaš

    • e213b2535978aaf6e413f72233bf2dc07a5a81a8 16:06 27.marec 2018.

      praufo@ a ti je šiptar možgane spral in skuril??

    • Avatar praufo
      praufo 16:27 27.marec 2018.

      kmalu se bo izkazalo, da tale korejc ni tako neumna kreatura, ker korejci spadajo med najbolj inteligentne ljudi na svetu ... šiptarjev pa ne poznam, tudi sladoleda ne kupujem, tako da ne vem o kom beseda

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.