Slovenija
49177 ogledov

Najnovejša prognoza: Slabi obeti, resnično nas lahko skrbi!

Komentarjev 76
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Avatar Jaka Steiner
    jaka4 21:22 01.september 2021.

    Edina skrb te vlade je to, da so volitve vsak dan bližje.

  • Solton 13:58 01.september 2021.

    JAAAAAAAAAAANEEEEZ, ZATVARJ DRŽAVU ODMAH, DOST JE BLO ZAJEBANCIJE.

  • joze95 12:50 01.september 2021.

    Bodimo sarkastični!!!! Zakaj nas bi skrbelo? saj Virusa ni! Tako tdrijo člani SD, celega KUL-a in seveda večna perla SVIZA tov. Štrukelj. In zakaj tem tovarišem ne bi verjeli? Verjeti moramo njim zato, ker so sistematično generirali od 4000 vsaj ...prikaži več 3000 smrti, ker so nasprotovali vladi na "zanstvenih" temeljih revolucionarnega marksističnega gibanja. Več škode bomo naredili, več bo ostalo za nas. Torej zdravniki, kar spoštujte načela medicinskih sester in jih pustite na 50% precepljenosti.

    • mph2 12:57 01.september 2021.

      Ma ne nakladaj in širi lažne novice? Kje si ti kdaj slišal, da bi SD, KUL, ... ali kdorkoli govoril kaj takega. Lažnivec nesramni. Med zanikovalci so predvsem omejenci, ki pa večinoma ne spadajo v levico bi rekel.

    • Ender3 13:38 01.september 2021.

      Kakšne globokoumne komentarje pišejo aktivisti 😌. Ubogi Štrukelj, danes je on njihova tarča. Naj jim oprosti, saj ne vedo, kaj pišejo, ker pišejo po nareku drugih iz ozadja.

    • Kirka 17:28 01.september 2021.

      Po političnem prepričanju sem levičarka (ne simpatiziram z nobeno levih, desnih, sredinskih strank) in sem popolnoma omejena (predvsem z Janezovimi dekreti, ki niso podprti z ustavo). Cepila se ne bom, dokler me ne odvlečejo in prešpikajo. Sem doma, ne hodim ...prikaži več nikamor razen v trgovino, kjer nosim masko, razkužujem roke, držim varnostno razdaljo. Cepljenci pa medtem veselo širite okužbo in iščete krivca. Ali ste še bolj omejeni od mene?

    • Avatar Mehičanka76
      Mehičanka76 17:41 01.september 2021.

      jože95 res ne vem kdaj je kdo od KUL rekel, da ne verjame v obstoj kovida? Ti si vse skupaj malo zmeštral, ker verjetno nisi med najinteligentnejšimi al pa ti je Janez naročil, da klamfaj neumnosti, druge ni.

  • Avatar MS
    MS 10:37 01.september 2021.

    Četrti val bo zaradi velike kužnosti različice delta tako obsežen, da se bo do pomladi okužil vsak necepljeni. Bog pomagaj antivaxerjem kajti naravna selekcija vedno kaznuje umsko in fizično hendikepirane!

    • timja 12:17 01.september 2021.

      baba vanga je tu!!!!! ali se motim?

    • timja 12:17 01.september 2021.

      pa sej je tebe umsko vredu kaznovala

    • 6f1b94e68b7476ec86825e5e432c820a2a4318dc 15:59 01.september 2021.

      @MS,a ti misliš,da bi lahko Josip Grbavac-BRACO lahko kaj spremenil???

    • rd2dmk2 16:14 01.september 2021.

      ms, jest sem sočuten človek, ti dam mojo dozo cepiva, da boš probal ukanit naravno selekcijo.

    • dani5 17:27 01.september 2021.

      MS A bi razlložil kako so izolirali virus? Baje, da ssmo ti ti veš.

    • Kirka 17:33 01.september 2021.

      O, MS, sem pogrešala tvojo strokovno razlago. Povej nam spet mnenje kakšnega strokovnjaka, morda banananjama iz celjske bolnice? On se spozna na zadeve, saj je imunolog in ima rad cepljene.

    • Avatar MS
      MS 18:09 01.september 2021.

      Dobrohotno sem vam navedel vse relevantne znanstvene vire in posredoval linke na znanstvene institucije kjer so navedni vsi podatki z metodami izolacije virusa, in celo z imeni raziskovalcev Bila je to (pričakovano)! misija nemogoče! Saj so znanstvene razlage težko razumljive ...prikaži večive mediokritetnim osebkom! Za take modele so pravljice teoretikov zarot edino kar akceptirajo!

    • 6f1b94e68b7476ec86825e5e432c820a2a4318dc 18:14 01.september 2021.

      To je to MS!!!! Teorije zarot,Iluminati,jehove priče!!!! To je to MS!!!! Zdaj vse razumem!!!! Jezuiti,Ku Klux Klan,muslimanska bratovščina!!!! Vse poglede si mi razjasnil MS!!! Vesoljci, BabaVanga,Maji,Azteki....,pa te scene.... .

    • dani5 18:51 01.september 2021.

      Pa še vedno ne znaš razložiti, kako so izolirali virus? Tudi ravnatelja iz Prebolda to zanima. Pa je tako zahtevno, da že 6 mesecev pripravljajo odgovor? MS Daj upraviči svoje znanje in razloži. Ali boš vedno našel izgovore v linkih, ...prikaži več kako je vse napisano, sam pa ne znaš razložiti?

    • dani5 18:51 01.september 2021.

      MS Res si želim tvoje strokovne razlage.

    • 6f1b94e68b7476ec86825e5e432c820a2a4318dc 21:29 01.september 2021.

      Virus obstaja in je iz popolnoma druge dimenzije.... .Je šlo po sistemu "TRAŽIO DOBIO".Elita krvavo rabi,da se vsi cepimo,ker živijo v iluziji,da bi tem potem bil virus premagan.Živijo za svojo iluzijo,da je to edini izhod,v tem tem smislu,več kot nas ...prikaži večs bo precepljenih,večje so naše možnosti za uspeh.... .Ne ne,svoje uspehe išči drugod in ne pri nedolžnih in poštenemu ljudstvu.Kar si si zakuhal,to bo žrla tvoja familija in ti.

    • bobubob 21:49 01.september 2021.

      Pa sem res nekje prebral, da se bo do pomladi okužil vsak necepljeni. Zakaj bi sploh dvomil o tem. Saj so napisali. IJS se ne moti. Ker ima strokovno izbrane izhodiščne podatke.

    • Avatar MS
      MS 11:44 02.september 2021.

      daniju in kirki tokrat zadnjič 1) SARS-CoV-2 IZOLACIJA IN GOJENJE pri CDC Centru za nadzor in preprečevanje bolezni Sedež: Atlanta, Georgia, ZDA, Ustanovitelj: Joseph Walter Mountin Ustanovitev: 1. julij 1946, Atlanta, Georgia, ZDA Matična organizacija: Ameriško ministrstvo za zdravje in ...prikaži več socialne zadeve Posodobljeno 29. decembra 2020

    • Avatar MS
      MS 11:45 02.september 2021.

      2) SARS-CoV-2, virus, ki povzroča COVID-19, je bil izoliran v laboratoriju in je na voljo za raziskave v znanstveni in medicinski skupnosti . Eden od pomembnih načinov, s katerim je CDC podprl globalna prizadevanja za proučevanje in spoznavanje SARS-CoV-2 v ...prikaži več laboratoriju, je bil gojenje virusa v celični kulturi in zagotovitev njegove široke dostopnosti.

    • Avatar MS
      MS 11:47 02.september 2021.

      3) Raziskovalci v znanstveni in medicinski skupnosti lahko v svojih študijah uporabljajo virus, pridobljen iz tega dela. Seve SARS-CoV-2, ki jih dobavijo CDC in drugi raziskovalci, lahko brezplačno zahtevate iz skladišča virov za biološko obrambo in raziskave nastajajočih okužb (BEI) ...prikaži več) s strani uveljavljenih institucij, ki izpolnjujejo zahteve BEI

  • dusan11 12:23 01.september 2021.

    Obvezno ceplenje druge rešitve ni

    • Ender3 12:54 01.september 2021.

      Morda ? , ampak zgolj za enoumje aktivistov.

    • Avatar Leon
      Leon 20:08 01.september 2021.

      Cepivo ni preverjeno zato končni rezultati niso dosegljivi . Namesto opic so testirali ljudi . Koliko je bilo mrtvih zaradi cepiva ni podatkov ,razen žene slovenskega dilomata v Bruslju .

    • Avatar pantani
      pantani 07:39 02.september 2021.

      Lahko te jaz cepim, tja v glavo z enim aparkatom in levim ter desnim krošejem!!!

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.