Slovenija
13 ogledov

"Namerno izzivanje spopada"

Komentarjev 69
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Stolp 22:19 26.januar 2013.

    Samo provocirati, pretepati(Ivanušič npr.), vznemirjati ljudi ponoči na domovih, uničevati imovino, ki smo jo tudi davkoplačevalci plačevali. To je vse kar znate. Oz. za kar ste plačani.

  • Kranjica 22:21 26.januar 2013.

    Če niste ne levičarji ne desničarji, ne bi smeli nasprotovati shodu Zbora za republiko, mar ne?Pa še to: do sedaj so bili protesti organizirani v več slovenskih mestih, tako da bi se jih lahko udeležilo mnogo ljudi ne da ...prikaži več bi jim bilo treba plačevati avtobuse.

  • Scott 22:59 07.februar 2013.

    V bližnjem blokovskem naselju odvrženega kruha v zabojnike na desetine kilogramov, preverjeno!Nek starejši gospod ga prihaja pobirati z avtom-karavanom, uporabljal pa naj bi ga za krmo živali na svoji kmetiji.

  • Mateja Bregar 21:36 26.januar 2013.

    ok še enkrat ponavljamo za tiste ki malo bolj počasi dojemajo (pa nič ne de, vsak človek je spoštovanja vreden), mi nismo levičarji, mi nismo desničarji, živimo v letu 2013 in želimo oblast ki bo sposobna delat v dobro vseh, ...prikaži več mi smo ljudstvo, ne ni se zgodila ulica, mi smo iz krvi in mesa, ne nismo zombiji, mi smo državljani nepravne in nesocialne republike slovenije, ki imamo vsega poun kufr

  • Mateja Bregar 21:37 26.januar 2013.

    in ne, ne bomo se več živcirali zaradi komentarjev provokatorjev, lahko pa vse kar sem napisala napišem še enkrat, pa še enkrat in tako naprej, da o potem razumljivo

  • Stolp 22:25 26.januar 2013.

    Vam ni treba ni potrebno prijavljati, vam ni treba nič... namesto vas mislijo tisti ki vas organizirajo in od tam dobivate komande.Aja, niti med vstajo in demonstrcijami ne ločite. Vstaj ponavadi res ne prijavljajo, je pa to enkraten ...prikaži večn dogodek, ki uspe ali ne uspe. Malo v zgodovino poglejte kaj so res bile vstaje. Vstaje kmetov, vstaja proti okupatorju med NOB,... ne pa navadne demonstracije.Še tisti, ki so leta 1968 protestirali so se imenovali demonstranti in ti so vsaj imeli jasno vizijo!

  • Mateja Bregar 22:28 26.januar 2013.

    mi vstanemo tudi večkrat če je treba, ker očitno nekateri ne razumejo da mi nismo levičarji, mi nismo desničarji, živimo v letu 2013 in želimo oblast ki bo sposobna delat v dobro vseh, mi smo ljudstvo, ne ni se zgodila ...prikaži več ulica, mi smo iz krvi in mesa, ne nismo zombiji, mi smo državljani nepravne in nesocialne republike slovenije, ki imamo vsega poun kufr, in lahko še ponovim, če želite in tud vstali bomo še tolkokrat kot bo pač treba

  • Sajko Sojka 22:59 26.januar 2013.

    Kakšen zbor za republiko mi hočemo pravno državo ne Šturma ki je zdavnaj mrtev človek ,mi hočemo delo normalno državo,ne korumpirano !!! Kakor koli vidim kri in poln klinični center Janševega zbora za republiko. Sam ne vem gdo bo dao ...prikaži večo svoje življenje za sds ali iste barabe v parlamentu . Pun kurac imamo levi desni (posebej sds)ki ovira sve kar je dobro za državo in državljane!!! Srčno upam daje prišlo do konca, kr raj vojna kot bednik na socijali . HVALA IN POZDRAV Zborovcima za republiko bomo vas gledali čez nišan čeje potrebno!!!

  • ennanova 11:09 27.januar 2013.

    O skorjah kruha in politični inkvizicijiBesednjak, kot ga uporablja JJ.http://za-misli.si/kolumne/dusan-rutar/756-o-skorjah-kruha-in-politicni-inkviziciji

  • MeršolLingvist 21:08 26.januar 2013.

    Prednost inma tist, ki shod uradno prijavi.

  • titty 21:09 26.januar 2013.

    Hahahaha, to so pa tapravi zombiji, ne bo treba nobenih mask!!!! Pa še pustna sobota je!Ne moreš od smeha!!

  • Kranjica 22:10 26.januar 2013.

    Seveda je težko, če se ne ve , kdo je organizator. Naj mi nekdo pove, kdo predstavlja Odbor za pravično družbo in kdo Protestni odbor za 3. vseslovensko vstajo.

  • gec 21:45 26.januar 2013.

    bravo mateja,naj si mojster prebere kdo je začel koga izzivati,na tem zboru...

  • Senior 21:53 26.januar 2013.

    Miloševiči organizirajo miting resnice.zgodovina se ponavlja.

  • Stolp 21:57 26.januar 2013.

    Ve se kdo je prišel provocirat v Mariboru na Zbor za republiko. In za razliko od vas vstajnikov je ta shod prijavljen. Če vi niste svojega je ta edini zakonit in boste zakonsko gledano spet vi provokatorji.ČE bi ...prikaži več vi prej prijavili bi pa vi bili prvi. A je tako težko stopit na policijo pa izpolnit formular

  • Stolp 21:58 26.januar 2013.

    Jaz pridem v svoji režiji brez skrbi.

  • Stolp 21:59 26.januar 2013.

    eno samo vprašanje. ste prijavili shod?

  • Sajko Sojka 22:03 26.januar 2013.

    Kr prid v kliničnem pa boš imel prednost100%

  • Sajko Sojka 22:04 26.januar 2013.

    Kr pridi boš takoj imel prednost v kliničnem centru

  • Mateja Bregar 21:24 26.januar 2013.

    plačali bodo avtobus... velika večina ljudi ki bi se rada udeležila vseslovenske vstaje, ki jo organizira narod, žal nima za avtobus ali kakršenkoli prevoz... žalostno je res vse skupaj, niti ni več smešno, kaj vse si ne privošči naša poltična ...prikaži več elita početi iz že tako izžetega ljudstva, kdaj bo konec te agonije?

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.