Slovenija
13 ogledov

"Namerno izzivanje spopada"

Komentarjev 69
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • tralala 22:08 26.januar 2013.

    Kako NEVERJETNO se zgodovina ponavlja!

  • Mateja Bregar 22:08 26.januar 2013.

    kot že povedano, ne bomo se odzivali na prilivanje olja na ogenj provokatorjev....sem pa prej pozabila povedati da ljudskih vstaj ni potrebno prijavljati, potrebno je prijavljati shode, tudi na roški za podporo janši ni bilo nič prijavljenojaz vsem ...prikaži več želim miren kulturni praznik, čeprav bo na žalost verjetno prišlo do izgredov, pa lep preostanek večera vsem tistim ki še imajo za kurjavo in jim je toplo

  • Mateja Bregar 22:10 26.januar 2013.

    mi nimamo shoda, to je ljudska vstaja, je nihče ne organizira

  • Stolp 22:18 26.januar 2013.

    Ve se kdo je organizator.

  • Stolp 22:27 26.januar 2013.

    Ne ne, samo naenkrat se bo tam samo od sebe znašlo na istem mestu ob istem času par taužnt ljudi. Čisto naključno. Neee no s takimi....

  • tralala 22:30 26.januar 2013.

    tako je! +1

  • Mateja Bregar 22:38 26.januar 2013.

    smo se zbrali v več mestih ja, sam bi bilo bolj fino na enem mestunaj bo jasno da ne nasprotujem vašemu zboru, vi se kar zbirajte, mene je samo strah da bodo ekstremisti tako iz vaših kot naših vrst ...prikaži več naredili kakšno piz...rijo in bo potem cel halo, tega pa nočemo, ALI PAČ?

  • mrki 22:41 26.januar 2013.

    bla bla bla, raje naredite program , izberite predstavnike, kandidirajte, zmagajte in boste imeli vso možnost pokazat svoje "SUPER" sposobnost ne pa sam krulit in tulit GOTOF JE!!

  • Mateja Bregar 22:43 26.januar 2013.

    oh predlogov imamo veliko, samo niso uslišani s strani velikega vodje, drugače pa mislim da se večina kar strinja z neposredno demokracijo, toliko o volitvah

  • Ronald Reagan 22:57 26.januar 2013.

    V boj...V boj...V boj za NAROD svoj...

  • Mateja Bregar 23:37 26.januar 2013.

    a če bi bila južnjakinja, ne bi smela oporekati postom privržencev vsemogočnega vodje?

  • Ronald Reagan 23:02 26.januar 2013.

    Sirotica...delat se spravi...pa bo za burek...ne samo komentarjev pisat

  • Ronald Reagan 23:02 26.januar 2013.

    Sirotica...delat se spravi...pa bo za burek...ne samo komentarjev pisat

  • Sajko Sojka 23:04 26.januar 2013.

    Kakšen zbor za republiko mi hočemo pravno državo ne Šturma ki je zdavnaj mrtev človek ,mi hočemo delo normalno državo,ne korumpirano !!! Kakor koli vidim kri in poln klinični center Janševega zbora za republiko. Sam ne vem gdo bo dal ...prikaži večl svoje življenje za sds ali iste barabe v parlamentu . Pun kurac imamo levi desni (posebej sds)ki ovira sve kar je dobro za državo in državljane!!! Srčno upam daje prišlo do konca, kr raj vojna kot bednik na socijali . HVALA IN POZDRAV Zborovcima za republiko bomo vas gledali čez nišan čeje potrebno!!!

  • Ronald Reagan 23:11 26.januar 2013.

    vedno ste se komunjare in trenirkarji počutili močne in bi čez nišan nekoga gledali...ko pa so vas hilda, zidar, črnigoj opizdili ko magarce ste se pa jokali...a takrat pa pičke podhuljene niste upali čez nišan gledati???hrabri ste samo na ...prikaži več bosanskih feštah ko streljate v zrak pijani kot svinje...ko pa vas nekdo opizdi in poniža kot svinje balkanske ste pa ponižni in jokate v kamere...

  • Ronald Reagan 23:12 26.januar 2013.

    delaj in toplo ti bo...

  • Mateja Bregar 23:30 26.januar 2013.

    ogaben post, ne bi rada v živo videla iz katerih nagnjusnih ust prihaja

  • Mateja Bregar 23:32 26.januar 2013.

    mislim to pa je protiargument, da človek kr dol pade

  • Ronald Reagan 23:32 26.januar 2013.

    si južnjakinja ne?nagnusnih je po slovensko...ne nagnjusnih...trenirkarji se vedno izdate z neznanjem slovenščine

  • Mateja Bregar 23:36 26.januar 2013.

    vidiš po imenu in priimku da nisem južnjakinja, sem zavedna slovenka, ki se ne brani uporabe hrvatizmov in niti svojega pravega imena, ker namreč nimam kaj skrivati, kot nekateri ronaldi, sicer pa ponavadi do slovničnih napak prihaja ko je človek ...prikaži več poln emocionalnih zanosov, ne vem pa kaj pod južnjake misliš, egipčane, južnoafričane?

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.