Slovenija
273 ogledov

"Naročnino" bi rad zaračunaval tudi Planet TV

Komentarjev 58
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Fulmmer 21:49 16.november 2016.

    Vse programske pakete razbit na posamezne programe, pa naj si vsak izbere kaj bi rad gledal in to tudi plačal. Verjetno bi težko nabral 10 programov od 250.....

  • Žurnalček 02:42 17.november 2016.

    Zgleda da bodo, vsaj po ostrih odzivih gledalcev kaže na to na PRO PLUS vrgel iz službe tistega pametnjakoviča , ki se je to spomnu !

  • polkainmajolka 07:55 17.november 2016.

    Tega se PRO PLUS boji, ker bo gledanost padla!

  • tomaz 10:19 17.november 2016.

    Ha ha...me prav zanima koliko bo NOVA 24 TV zahtevala...po moje bodo morali prej sami kaj plačati operaterjem...

  • bendover 10:33 17.november 2016.

    seveda je bil,če nisi ukrepal.so avtomatsko podaljšali

  • Viktor Zalar 17:40 17.november 2016.

    Plačam 1eu + ddv če ukinejo program.

  • Viktor Zalar 17:46 17.november 2016.

    Najbolj pošteno bi bilo na položnici vse slovenske tv hiše in naj bi vsak posameznik obkroži oziroma se odločil kam naj gre tisti prispevek,z tem bi se vsi začeli truditi in se boriti za svoj kos pogače.

  • Bozidar.Frelih 07:54 16.november 2016.

    Ocitno je usel duh iz steklenice. Dohtarji, ucitelji, sedaj tudi televizijci. Vsi bi radi vec. Ampak veste, moja placka je ze zadnjih 15 let enaka. In ko bomo rezal, bomo rezal.Ocitno ne veste ravno kaksen je standard slovenskih gospodinjstev. Kar ...prikaži večar se mene tice bom za zacetek sel na minimum, ce to ne bo dovolj pa preprosto odpovedal. Pa ne mislim dat 10% place za TV. Ne morem!

  • Zoran Jovanovic 12:41 16.november 2016.

    Točno to, potem bi pa ti kvazi kvalitetni programi hitro ugotovili kako v bistvu "bedni" so, ker pomoje niti 10% sedanjih uporabnikov ne bi plačalo za te programe

  • Presvetli 14:10 16.november 2016.

    Želel bi povedat,da sedaj Telemach operater celo domov kliče,da bi podaljševali pogodbe!? Mislim,da je to nateg določenega števila uporabnikov kateri ne vedo kaj se dogaja v ozadju s temi plačanimi programi. Če bomo podpisali pogodbo za dve leti nas bo ...prikaži več avtomatsko ta podražitev doletela. Mislim,da je to načrten nateg uporabnikov in protizakonito delovanje. Velika večina upokojencev kateri interneta sploh ne uporablja in teh malverzacij ne pozna bodo pristali na njihov kamuflažni 25 % popust za 6 mesecev,kar pa se bo v ostalih 18 mesecih seveda pokrilo z podražitvami. Upam,da bodo enkrat celo inšpektorji zaslužili svoje plače,če bodo šli tole zavajanje preverit!

  • 3b4e9e3a5c4be9cac6ad5335a948cb51271404c2 14:42 16.november 2016.

    zarad mene lahko ta blesav POPtv kompletno ukinejo..

  • fritolin 20:48 16.november 2016.

    Pa dobro, no zdaj sem pa pogruntal kako Zurnal novinarstvo deluje.....Na clanek morjo napisat POP TV pa se pol klika , tudi ce je zgodba o Planetu :)))))So pa to edini clanki ki jih ljudje komentirajo....NIc ampak ...prikaži več res nic vsebine nimate ....Ocitno vas je poiskal uzaljen operater vi ste pa to zagrabili kot suho zlato...Dajte prosim urediti, da nam bodo operaterji povedali kaj mi sploh placujemo, ne pa da se zdaj tu nekaj jokajo ko bodo morali placati nekaj kar so dosedaj tako ali tako ze zaracunavali, zdaj so jim pa televizije vsega krive...

  • Dixon 11:59 17.november 2016.

    Držim pesti za operaterje v tej bitki. Ker če bodo popustili enkrat (ProPlus) bodo morali še večkrat (Planet,...).Sicer je planet predlagal normalno ceno (1€), ampak da bi iz tega kar podvojili dobiček je pa malo tu-mač!

  • Avatar Džoser
    Džoser 14:52 16.november 2016.

    tudi zaradi mene.Saj ne znajo drugega kot vrteti reklame med vsakim filmom.Konec koncev pa filme samo ponavljajo in prestavljajo iz A kanala na POP tv in obratno. To bi rad doživel,da se bodo naročniki prostovoljno odločali za programe in jim ...prikaži več plačali,če si to z kvaliteto programa zaslužijo.

  • Polhar 18:46 16.november 2016.

    Namesto Tv postavim akvarij, njihovih "resničnostnih s.r.a.n.j." pa ne potrebujm. Zarad mene lahko ukinejo, ugasnejo, ali kakorkoli že prenehajo z oddajanjem. Od mene za tisto kar ponujajo ne dobijo niti centa.

  • Avatar praufo
    praufo 14:25 16.november 2016.

    tv produkcija ni poceni, cel dan napolnit z neko vsebino veliko stane, predvsem stane če jo napolniš brez oglaševanja, kar je pa za komercialno tv praktično nemogoče, vse stane oprema, vse, ampak tako je na trgu, nekaj vsebine mora bit, ...prikaži več kakšna oddaja, dnevniki, filmi (za katere je tudi treba plačat pravice ampak različno) ... torej samo z oglaševanjem se lahko ta tv produkcija, kakršna že je lahko pokrije, ali pa mogoče še s kakšno donacijo za pranje denarja, no še bolje pa je če od nekoda izterjaš še naročnino (kar je pa prislino plačilo) , kar pa nekateri že počnejo in to prav poptv v hd formatu, za kar pa malo ali skoraj nič naročnikov na žalost ne ve, očitno se operaterji niso hotel preveč kregat in zadeve spustit v javnost, ... pa so žal naredili veliko napako in sedaj se jim to vrača ... iskreno si želim, da to bere tudi kakšen raziskovalni novinar, pa naj zadevo spravi na tv v javnost in gospode povpraša kaj in kako je s tem

  • Dušan Jakič 14:37 16.november 2016.

    Niti ena privat firma ne bi za tvojih 12.75 delala to kar dela RTV. Meni se zdi žalostno, da velika večina ljudi demonstrira tak nivo ignorance. Če poslušaš vse RTV radio postaje in vse tri televizijske morda dojemas 20-30% tega ...prikaži več kar RTV dejansko počne. Če bi RTV razdrli, bi celotna infrastruktura postala privat in VSE cene bi šle gor za VSE televizije in radije itd. Ampak ljudje se radi fokusirajo na stvari, ki jih jasno vidijo pred očmi... to pa je ponavadi informativni program na enki. Slovenci pač... al kaj?

  • tomaz 19:59 16.november 2016.

    Tu bo prevladal trg, nek kompromiis med ponudbo in povpraševanjem. Zagotovo bodo morali ti programi biti v posebnem paketu in ne v osnovnem, ostalo bo pa stvar dogovora med operaterji in lastniki TV programov. Po moje se jim niti za ...prikaži veči za Euro ne bi izšlo. Gledanost bo pogojena s številom plačljivih paketov in če se ta zmanjša, se bo tudi oglaševanje. zmanjšalo. Imajo pa vso pravico tržiti svoj program, kdo ga bo pa kupil in koliko od tega, je pa drugo vprašanje...

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.