Slovenija /slovenija/crna-kronika
49 ogledov

Navijači in policisti – vsak s svojo zgodbo

Komentarjev 21
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • LuckyBastard88 12:15 03.april 2014.

    ACAB

  • otohazza 12:16 03.april 2014.

    Dravinja iz lendave?

  • eosss 12:28 03.april 2014.

    Zaradi enih huliganov so potem na slabem glasu vsi navijači (če so seveda res kršili javni red in mir, vprašanje kdo govori resnico)... aja, pa Lendavski klub je Nafta 1903, klub iz Slovenskih Konjic pa je Dravinja!

  • texpower007 12:45 03.april 2014.

    kršena ti je človeška pravica, ko ti policaj ne da da ščiješ okrog pa rišeš grafite? Majketi, kje živite navijači?

  • texpower007 12:46 03.april 2014.

    spraznim ti jajca na sestri in mamici

  • MK 12:48 03.april 2014.

    Ne morš nehat scat usred kt ti nekdo reče.Svoboda navijačem.

  • Peter Balažek 14:02 03.april 2014.

    Nismo huligani, ampak navijači. Navijaška skupina iz Lendave nikoli ni škodovala nogometu!!!

  • Annna 14:08 03.april 2014.

    Ni čudno, da je država v r..., če je scanje naokrog in risanje grafitov nekaj čisto normalnega.

  • Peter Balažek 14:10 03.april 2014.

    Če je ena oseba sprejala grafit, potem so zasegli tudi sprej, ali? Ne, niso. Torej lažejo. Nisem še slišal, da nehče spreja grafit z roko!!!

  • Peter Balažek 14:10 03.april 2014.

    Glede uriniranja so izbrali tako: Kdo je najstarejši? Piši temu kazen za uriniranje.BRAVO

  • texpower007 14:21 03.april 2014.

    isto rečem ko mi prihaja v ritko tvoje mamice.. se strinjam popolnoma

  • Peter Balažek 15:41 03.april 2014.

    Isto je Hitler vse ljudi metal v isti koš in kaj se je zgodilo? Niso vsi isti. S tabo se mi ne da ubadati več, ker deluješ kot zlorabljenček. Ne vem kakšno zamero imaš z navijači, niti me ne briga. ...prikaži več Lendavski navijači ti ničesar nismo naredili. P.S. na omenjeni tekmi nisem bil poleg, vem pa kaj se je zgodilo. Razumem popolnoma, da bi želeli škodovati komu in da bi RES sprejali, itd. Ampak na lažen način to mora v medije. Naj se ve, da se krši pravice.

  • zlatane 13:18 03.april 2014.

    kar se policije tiče, jim ne verjamem ničesar. odkar so mi težili pri mojem poslovnem potovanju že nekajkrat in mi s svojimi ukrepi uničevali posel..za podrobnosti je moj komentar predolg...je dejstvo, da če ne poznaš zakonov, te lahko nasankajo in ...prikaži več posledično uničijo življenje. ko nisem vedel, kaj naj sem poral poklicati 113, kjer mi povejo, kako je po zakonu. če tega storil ne bi, bi nadrapal zasebno in tudi poslovno. patrulja je nekajkrat delovala povsem v nasprotju z zakoni tako v mojih primerih in tako je lahko delovala tudi pri teh navijačih. ne čudim se, da je biti policaj najbolj osovražen poklic- sami so si krivi

  • Peter Balažek 14:01 03.april 2014.

    Pozdravljen/a! Ne vem glede uriniranja. Rad bi povedal samo eno. Grafita nihče ni risal. Navijači so želeli mirno na tekmo, brez incidentov podpirati svoj klub, kot to delajo že leta. Očitno je prišlo do pomanjkanja sredstev v državnih ...prikaži več blagajni, pa so našli mulce za kazen. Zakaj bi kdo pisal povrhu vsega ime tuje navijaške skupine? Omenjeni grafit je tam vrsto let. Pa še nekaj. Kje je dokazni material, sprej? Baje so na licu mesta našli grafiterja. Kje je potem sprej? Čudežno izginil? Omenjena oseba nikoli tega ni počela in prav nasprotno: sovraži tako primitivno dejanje. Ampak v državi manjka denar, ker smo mogli Ukrajini posodit:)

  • Žurnalček 13:21 03.april 2014.

    Če je eden res risal grafit, dva sta pa scala po travi - a ko kmetje zlivajo gnojnico po travnikih je pa v redu- bi kaznovali njih , ne pa da zaradi tega jebete še vse ostale. Ti piarovka , ...prikaži več pa bolš da si tiho , da ne kvasiš kreteneizme , kajti iz tvojega sporočila je jasno , da sploh ne veš za dogodek , braniš pa svoje želve na bianco carto !

  • texpower007 14:24 03.april 2014.

    kaj bi morali napisati "najden je bil tudi črn sprej, čakamo še forenzike da potrdijo da le isti pripada osumljencu"? Dejstvo je, da je slovenski nogomet na dnu, in s tem tudi navijači. Vse jih mečem v isti koš! Navijači ...prikaži več se ne znajo obnašat. Pod navijače podpišem le tiste, ki so kot jaz, ko daš roke v žep, se vsedeš na sedež in spremljaš tekmo. Občasno zmerno podpiraš ekipo in to je to! Zakaj zapirajo navjače v kletke kot živali? zato ker ste živali. Pljuvate, serete, ščijete povsod... Tapravi navijači so na vzhodni pa zahodnih tribunah.

  • texpower007 14:25 03.april 2014.

    Zakaj zapirajo navjače v kletke kot živali? zato ker ste živali. Pljuvate, serete, ščijete povsod...

  • e213b2535978aaf6e413f72233bf2dc07a5a81a8 22:54 03.april 2014.

    Fusbal z zakonom prepovedat,dokler se navijaški neandertalci ne kultivirajo,tako,kot so se v VB,kjer se tekme sedaj gleda v miru in brez podivjanih govedarjev,ki sami imenujejo navijači!!

  • Maxximus 22:58 03.april 2014.

    Peter Balažek...ko trosiš neumnosti...preber si kak zakon, ti bo lažje ;) Spray za "risanje" grafitov se ne zasegaaaa! Aja...Kdor piše ali riše po zidovih, ograjah ali drugih javno dostopnih krajih, razen na krajih, kjer je to dovoljeno, se kaznuje z ...prikaži več globo (13.člen ZJRM-1)ssterss(1) Policist ali policistka (v nadaljnjem besedilu: policist) brez predhodne odločbe pristojnega organa zaseže predmete, povezane s prekrški iz 6., 9., 11. in 17. člena tega zakona.(2) Za prekrške iz prejšnjega odstavka se lahko izreče stranska sankcija odvzem predmetov.To je pa 24 člen ZJRM-1 (policijski zaseg predmetov)Me pa čudi, da kot navijač tega ne veš :) Pa bi moraaaaaaaaal

  • Peter Balažek 08:28 04.april 2014.

    In če oseba NI risala? Kako naj to dokaže?

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.