Slovenija
80442 ogledov

Ne obsojajte očeta umrle 20-letnice!

Komentarjev 64
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • dragica004 09:07 01.oktober 2021.

    Vsa žalost tega sveta se je je zgrnila na družino ob smrti nedolžne deklice. Tudi sama čutim to žalost in bolečino. Pa vendar, oče si je želel in doživel svojih pet minut slave, ki mu pomenijo več kot dostojno slovo ...prikaži več od hčerke. Sebičnež, ki je smrt hčerke izkoristil, da se pokaže kameram, brez žalosti na obrazu, ponosen, da ga kamere snemajo. Vse to bi lahko naredil po slovesu od ljubljene hčerke, ampak ne, izkoristil je smrt hčerke, na najbolj podel način. Žalostno, zavrženo.

  • jakec1575 09:38 01.oktober 2021.

    Za smrt je neposredno kriva vlada. S kratkim rokom na prehod na pct je ljudi posredno prisilila v uporabo janssena, saj dobis pct takoj. Namesto prehodnega obdobja 1 meseca in cepljenja z mrna za mlade smo dobili nedolzno smrtno zrtev,za ...prikaži več katero nihce nikoli ne bo odgovarjal. Ceprav poznamo krivce. Ze mesece se ve, da se vektorja pod 50let pri zenskah odsvetuje. Za jajota so ljudje samo statistika. Odloca pa mimo stroke in posvoje.

  • Avatar jate
    jate 17:38 30.september 2021.

    Z vsem spoštovanjem,tega očeta in ga ne obsojamo....ravno nasprotno ,naredil je edino prav ,kar je čutil v srcu to,da je nesebično stopil na oder povedal resnico in s tem morda rešil še kakšno mlado življenje...R.I.P. njegovi Katji.

  • mojglas 07:50 01.oktober 2021.

    Res ste pamerni okoli cepljenja. Normalno je da cepiva ne ucinkujejo na vse enako, ampak glede na pismenost bi se lahko skoraj vsi izmikali Janseen cepivu. Malo bi si samo prebrali razliko med Pfizerjem in tem.... Ampak pri nas ker ...prikaži več je samo en odmerek to pa je treba, navalimo samo da bomo imeli potrdilo.... Januarja sem bila cepljena z pfizerjem in sem se vedno ok.

    • 123mojacebela 11:55 01.oktober 2021.

      imaš pač srečo. To je isto kot ruska roleta. Lahko bi vedeli, da se posamezno cepivo razvija leta in leta in se preskuša na živalih, tu pa kljub tehnologiji še nismo tako daleč, da se da nekaj razviti skoraj "Čez ...prikaži več noč". Preskusne živali so tokrat na žalost ljudje.

  • 277e7e0798e154efbedb78510b05597587d206c4 16:46 30.september 2021.

    Ne obsojam ga, lahko razumem bolečino ob izgubi otroka. Upam, da mu je potem bolje, lažje, ko da iz sebe.

  • Toma 17:38 30.september 2021.

    Zanj naše mnenje sploh ni pomembno! Žal se vsak vpodobni situaciji obsoja sam! Mami pa sem bil prepovedal cepljenje z vektorskim cepivom, saj sem budno spremljal vse informacije in se odločil kakor sem najbolje vedel v dani situaciji. Kaj bo ...prikaži več pa prihodnost prinesla…

    • kapibara1 18:32 30.september 2021.

      Kakor bode, bodeš srečen, ker si bodep dejal: SAM sem se ODLOČIL

    • nikica 00:32 01.oktober 2021.

      Zanimivo je kako so vsi ratali kar naenkrat strokovnjaki za vse, in so se sposobni sami odločat čist o vsaki stvari, pa še vedno Slovenija ni Švica ampak lepi balkan...

  • dd 16:07 30.september 2021.

    Namerno so nam prikrivali informacije o cepivih, za katere je vedela vsa Evropa. Ali bo kdo odgovarjal? Itak da ne. Zanima me, koliko ljudi je zaradi tega umrlo in so uspeli to prikriti. Z nami delajo slabše kot z živalmi. fuj

    • krnekina12 17:14 30.september 2021.

      Dej ne joki. Vse stevilke pa stranski ucinki pa vse je na razpolago. Pa vsak se lohk sam odloc s cim se bo cepu (pr vseh so mozni stranski ucinki). Vsak racionaln clovek se bo se vseen raj cepu pa ...prikaži več vzel recimo 1:200000 moznost smrti kot pa da fase virus, kjer je par magnitud vecja sansa.

    • Avatar jate
      jate 17:40 30.september 2021.

      krnekina prihaja bumerang tudi zate,pa da te čujemo kako boš lajal potem

    • evelux 17:45 30.september 2021.

      Krnekina ce bi bil tvoj otrok bi govoril drugace bodi vesel da ni kdo od tvojih bliznjih v takem zosu ker pol bos tiho ko rit....

    • krnekina12 17:52 30.september 2021.

      jate, taprava se oglasa glede lajanja. evelux, zakaj bi drugace govoru? A ce ti bliznji umre zarad cepiva se spremeni vsa znanost? Kaj pa ce ti umrejo za covidom?

    • 123mojacebela 11:48 01.oktober 2021.

      Krnekina, smrt zaradi cepiva ne moreš primerjati s smrtjo zaradi bolezni. Jaz sem izgubil starša za rakom. Umreti "zdrav" zaradi ni v domeni zakona narave. Preživijo samo najmočnejši.

  • srecko4 18:04 30.september 2021.

    Človeka ki izgubi otroka ,in ga nato izrabijo v politične in nevem kakšne druge namene nemore nobeden obsojat.Treba je obsodit tiste ki tragedijo drugih izrabljajo za samopromocijo.Kdo bo protestiral zaradi izgub življenj,zaradi zapletov pri operacijah,čeprav rutinskih,zaradi smrti zaradi predlogih čakalnih ...prikaži večih vrst? GA NI JUNAKA,KER TO PAČ NE MORE BITI TEMA ZA TEORIJE ZAROT,ALI PA ZA NABIRANJE POLITIČNIH TOČK.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.