Slovenija
27 ogledov

Ne želijo begunskega centra

Komentarjev 23
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • mph 15:36 12.oktober 2016.

    Pri vsemu skupaj pa me najbolj moti manipuliranje z izrazom begunec. Namreč morda 10% je res pravih beguncev iz vojnih področij (pustimo zdaj, da verjetno ni treba it par 1000 km proč od vojnih žarišč), vse ostalo so navadni imigranti, ...prikaži več zelo specifične religije, ki je vrhunski pralni stroj za možgane, in sem prinašajo samo slabo, nič dobrega. Na koncu pa bodo še najbolj oškodovani pravi begunci, ki pa zaslužijo vso pomoč.

  • Avatar praufo
    praufo 15:38 12.oktober 2016.

    po volitvah v us se bo stanje spremenilo, na boljše ali pa še na slabše, osebno sem mnenja, da nismo ne krivi in ne dolžni sploh pa nimamo sredstev, da futramo tuje državljane, res je, ubogi narod, ampak zadevo naj ...prikaži več reši tiski, ki jo je zakuhal, skratka v sloveniji ni prostora za begunce, pika in konc debate

  • Avatar praufo
    praufo 08:46 13.oktober 2016.

    zanima me kje piše oz. kakšne so lahko konkretne sankcije eu, če slovenija ne sprejeme beguncev, preprosto nihče več ne dobil azila, kam nam morejo ? humanost gor al dol, pa reveži, pa otroc, sam če ne zmoremo, ne zmoremo, ...prikaži več njihovo vključevanje v družbo je pa samo pesek v oči ... to so dodatni milijoni, ob tem da država še letnih obresti ne more plačat, da ne govorimo o zdravstvu, o slabih cestah, ne gre in ne gre in pika, ... nimamo, to je sporočilo eu, pa če se razni humanisti na popka mečejo

  • zkvazdjkrregistracijozahtevate 11:21 12.oktober 2016.

    Begunci naj pa crknejo al kaj? itak nikjer nočejo beguncev. doma imajo vojno; Turčija in okoliške države so tak že preveč okupirane z njimi (imajo mnogo več beguncev in imigrantov kot katerakoli zahodna država). Ampak ja ..važn da se prebivalcev ...prikaži večv ne vznemirja. Če bi v vsako naselje dal 1% beguncev bi naredil več kot dovolj pa še džungle ne bi nastajale tako kot nastajajo v Franciji. Ampak ne.. Država hoče na kup polno beguncev; no na parih kupih; nobena občina pa noče tega. Če bi posred potegnl črto bi blo ravno prov uravnoteženo ..bi bil dobr kompromis. Avstrijci to že počno..naši pa vsak na svoji ekstremni strani....

  • Ferluci 19:14 12.oktober 2016.

    Šest beguncev posilo invalidko na nozičko - o tem pa nič!http://nova24tv.si/aktualno/sokantno-sest-migrantov-posililo-invalidko-na-vozicku/http://nova24tv.si/aktualno/sokantno-sest-migrantov-posililo-invalidko-na-vozicku/

  • mph 21:35 12.oktober 2016.

    Se strinjam s tabo, ampak velik problem je tudi EU politika, ne samo lokalna. In dejstvo, da bi jih bilo potrebno ustavljat nelegalne migrante na sami meji EU. Pri tem jasno bi morala cela EU financirat te države, ki imajo ...prikaži več smolo, da mejijo doli na svet, ki živi v letu 700. Ostalo kar mislim pa sem itak napisal spodaj.

  • Klemen Ko 12:29 12.oktober 2016.

    je?i se

  • Klemen Ko 12:29 12.oktober 2016.

    ?=b

  • Plavi-mil 13:00 12.oktober 2016.

    Videti je, da se Sloenci počasi prebujamo, za razliko od te C(m)erotove vlade.

  • Johan Spohan 13:01 12.oktober 2016.

    In koliko bi jih vzel ti?

  • 4ba2a8e4cc2cfe1172eec499b48f077b0c78143c 13:53 12.oktober 2016.

    Glej ga zlomka,Jezus je vstal.Zbudi se,ali si njihov al pa si idijot.Druga varijanta ti bolj ustreza.

  • h3o 14:29 12.oktober 2016.

    tisti kdor jih hoče, jih bo vzel pod svojo streho. In koliko politikov je to storilo do sedaj?

  • allstarr111 16:07 12.oktober 2016.

    A ni Cerar kako leto nazaj trosil da jih lahko sprejmemo 7 (SEDEM) ne sedem tisoč ne sedemsto, ampak SEDEM za poosrat dans greš po Lj in samo vsak 20 JE SLOVENEC OZ GOVORI SLOVENSKO to ...prikaži več pa je žalost, zgleda se bodo morali slovenci izselit iz lastne države, in nekje začet na novo.

  • Ferluci 19:13 12.oktober 2016.

    Vzemi jih. Koliko jih, poleg svoje partnerke, imaš?

  • valerijakregar 20:26 12.oktober 2016.

    http://www.dailymail.co.uk/news/article-3831991/Wheelchair-bound-woman-gang-raped-six-migrants-Swedish-asylum-centre-asking-use-toilet.html

  • dragec 09:10 13.oktober 2016.

    Temi se bo odtrgalo, folk je kar vredu

  • valerijakregar 21:25 13.oktober 2016.

    to lahko napiše le polupismeni dragec.ne razume komentarjev tukaj.

  • erikkk 13:11 15.oktober 2016.

    ljudje bomo morali zgleda samu popucac to hordo ... vlada jih vleče v državo ne pa odganja

  • erikkk 13:13 15.oktober 2016.

    kaj pa mene zanimajo begunci .. mene zanima naša država in naši ljudje ne pa tujci ki jim Osores plačuje da uničjo evropo

  • erikkk 13:16 15.oktober 2016.

    Gnili Osores plačuje migrante , vsakemu po 5000-10000 evrov za odhod v evropo in da tam ostanejo.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.