Slovenija
35 ogledov

Nekdanji ekonom Krašovec mora iz domovine

Komentarjev 29
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • mikic007 23:03 03.april 2013.

    5,7 miljard €, ki jih placujes ti? Veljalo bi prilimati kak link, pa cetudi le napol verodostojen. Namrec sam imam podatke za maksimalno 800 miljonov, pa se tukaj ne gre za nezavarovane kredite. Govori se o nekaj 100 miljonih, ki ...prikaži več sicer niso zanemarljivi, a vseeno zavajanje ni potrebno ...

  • atzz 10:47 03.april 2013.

    Za nagrado za eno leto na počitnice v Avstrijo, da se izogne slovenskim zaporom. Odlično.Denar naj pa davkoplačevalci vračamo? Super ste cerkvenjaki!

  • vili.manili 11:06 03.april 2013.

    Če še ne veš.. v Vatikanu ni demokracije. Tam vlada diktatura in stroga hierarhija. Tistemu, ki je nad tabo moraš biti absolutno podložen in bohnedaj kaj ugovarjat!

  • Aspetiamo 12:11 03.april 2013.

    Smola, a tole ne bo držalo. Vsak, ki malo pozna "zgodbe iz Maribora", ve, da je bil vsa leta pri tem - neglede ne podpise - Kraševec glavni. Stresa so poslali tja urejat stvari, ko so ugotovili, da ...prikaži več gre marsikaj narobe. Seveda je tudi Stres verjetno podpisal kakšno stvar v "dobri veri", saj o teh zapletenih ekonomskih poslih nima dosti pojma.Vsekakor pa je dejstvo, da je tu imel vse niti imel v rokah Kraševec. Kramberger je naivna dobra duša, ki je to svojo naivnost drago plačal, tudi drugi, ki so "v dobri veri" pospisovali stvari, ki so bile pred njih postavljene, plačujejo svoj dolg. Tudi škofija bo šla prej ali slej v bankrot, saj že dolgo ne more več razpolagati s "svojim" imetjem.Tale šola ni ravno poceni za nikogar. Je pa verjetno vsaj poučna.

  • Oxxo 16:02 03.april 2013.

    Zaradi mene naj Vatikan naroči vagone in kolektivno prseli vse črno-bele ovratnike iz Slovenije. Država naj zapleni in proda njihovo bogatijo ter s tem denarjem poplača izgube ljudem, ki so po zaslugi RKC pristali na robu preživetja. Razliko naj nameni ...prikaži veči v dobrodelne namene, otroške organizacije, materinske domove, bolnišnice in domove za ostarele... Če ljudi pokradeš ali posiliš otroka - te Vatikan "preseli" v drugo rezidenco - brez kazni... sramota za čas, v katerem živimo!

  • Martin Močnik 00:51 04.april 2013.

    Mikic007, če želite ščititi črne farške duše in raspravljati z menoj se predstavite z polnim imenom in priimkom!!! Ki jih plačujem jaz??? Mi vsi jih plačujemo in tudi jaz!!! Guverner banke SLO je povedal, da imamo že 7,8 milijard rizičnih ...prikaži več kreditov! Sam črni Rode je priznal "mali spodrsljaj" mariborske škofije v višini 1,9 milijarde!!! Po vaši logiki obadva lažeta!!! Citiram: "govori se o nekaj sto milijonih": HALOOOOOO!!! Kako nonšalantno, piškavih nekaj sto milijončekov!!!! Tudi če bi bil samo en evro ga RKC kot institucija nebi smela zapraviti!!! Zavarovali so kredit?? Z čem pa??' Z ničemor kar bi bilo njihovega!!!

  • mph 11:22 03.april 2013.

    Upajmo, da ne bo tam staknil kakšno salmonelo ali kaj takega in se priročno poslovil iz tega sveta.

  • mph 15:31 03.april 2013.

    O, ne, ne, ... tako enostavno pa ni bilo. Krašovec je JAVNO potem objavil svoje pogleda, ko je bilo več kot očitno, da iščejo žrtveno jagnje. On je bil samo izvajalec, seveda, umazanije, ki jih je počel na ukaz so ...prikaži večo še vedno umazanije.

  • Žurnalček 15:08 05.april 2013.

    Črna banda vrnite ljudem denar, tegale vašega "ekonomista " pa zaradi mene ni treba nikamor preganjat. No če že , kaj ko bi se vsi v MBŠ odločili za izgnanstvo. To bi bilo še najboljše za državo. Kdaj misli ...prikaži veči NLB zapleniti Betnavo in vso ostalo premično in nepremično lastnino zgoraj omenjenih osebkov ?

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.