Slovenija
27 ogledov

"Nekdo, ki je izgubil, išče dlako v jajcu"

Komentarjev 38
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • jakec1575 15:51 21.december 2015.

    Saj niso geji in lezbijke zahtevali ta referendum. Nkedo, ki bo na valu uspeha gradil stranko.Na valu neresnic, ki so jih mnogi pogoltnili kot absolutne resnice brez preverjanja dejstev.To so bile vmesne volitve na plečih človekovih pravic. Ljudje ...prikaži več pa so svoje nezadovoljstvo z vsem v državi znesli nad manjsino. Predvojna Nemcija. Zato pazi kako razmisljas. lahko si naslednji

  • Žurnalček 16:09 21.december 2015.

    Klerikalci ne se veseliti , da sem npr. jaz kaj izgubil ! Jaz nič in glasoval bom še naprej ZA ! Izgubili ste vi , ker ste pokazali svoj obraz , čeprav vas vaš Edini uči , da so ...prikaži več vsi ljudje enaki in narejeni po božji volji ! Tudi vaši pedri in pedofili , ki vas vodijo do sovraštva do istih takšnih ! Klerikalci , z vsako novo minuto , se mi več gabite Kaj slavite ? Svojo zatucanost , drugega v tej vezi ne morete !!

  • nina 20:38 21.december 2015.

    To ni poras,to je za Slovenijo sramota,ker se gremo EU,kamor sploh ne spadamo.Zakona splo niso prebrali ali pa ga ne razumejo.Ne pomaga izobrazba,če je pazna glava.

  • valerijakregar 23:39 21.december 2015.

    ker so " POPUŠILI" ( !!!!!!!!!!!!!!!! ) , iščejo dlako v jajcu !!!!KRETENI.

  • Žurnalček 16:14 21.december 2015.

    Prišel bo veter z Vzhoda , prišel in vas odpihnil vsaj na drugo stran Soče !

  • zkvazdjkrregistracijozahtevate 14:12 21.december 2015.

    Dvomim da je to kakorkoli vplivalo na rezultat.

  • glicinija 14:53 21.december 2015.

    kdaj bodo preboleli poraz. Kaj porečejo na naklonjenost medijev in izobraževalnih ustanov

  • glicinija 14:55 21.december 2015.

    še enkrat se oglašam, poraz naj preboli tudi ta medij, pogled v ogledalo ne škodi

  • Papaja Popi 15:40 21.december 2015.

    Tri milijoni evrov so izgubljeni z tem referendumom !Brez veze iskati kdo je kriv in kdo ne, ker potrošenih milionov nam ne vrne nihče.Smo zelo bogata država, da nam geji in lezbijke krojijo naš denar.

  • jakec1575 16:43 21.december 2015.

    Brez zamere. Raje imam njih. Vsaj vem s cem moram delati in kako. Tisti sivi, ki niso prisli volit me bolj skrbijo. To so tisti, ki te vedno nategnejo v akciji. Ki poniknejo, ko je treba kaj speljati. Za katere ...prikaži več je demokracija samoumevna in zivijo v svojih oblackih. evo, se ruska basenhttp://cdn.tf.rs/2015/11/26/Crveni-trg-Moskva1-620x350.jpg

  • maresem2 16:44 21.december 2015.

    Ne ti mene za klerikalca, teslo samovšečno, bil sem proti, pa sem zato kler? Ne meči vseh v isti koš, če si zafrustriran cepec.

  • maresem2 16:46 21.december 2015.

    Ti filozof, če še nisi siv, pa upam, da boš kmalu. Sem mislil, da si iz pametnih intelektualnih krogov, pa vidim, da si eno veliko teslo.

  • maresem2 16:48 21.december 2015.

    Ja ubogi stvor.... za nocoj si vzemi tabletko za spanje, drugače boš doživel nočni stres.

  • Avatar čavez
    čavez 17:12 21.december 2015.

    Plevel je plevel če ga ne iztrebiš ti uniči pridelek, ravno tako je s pedri.

  • markus 17:21 21.december 2015.

    Tole pa gre na policijo. Da se argumentirano debatirati tudi brez žaljivk.

  • Kranjica 18:08 21.december 2015.

    Saj to je pa že preneumno! Saj mislijo, da so volivci bedaki, Včasih res kdo ne ve, za kaj gre ,a tega ne bi vedel z ali brez navodil. Razveljavitev referenduma? Brez zamere, ROFL.

  • KOJAK 18:38 21.december 2015.

    maresem2Glede na izbrane besede si zame KRETEN pa si lahko kler, desni, levi...

  • janez 18:47 21.december 2015.

    Markus, Markus.Je to priznanje?

  • Vinko Klopcic 09:50 22.december 2015.

    Kreten te je nadrkal

  • alibi 19:41 21.december 2015.

    Primc je kralj . Premagal je celotno komunajzersko fronto od vlade, do levih strank in postkomunističnih medijev !!!????

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.