Slovenija
37 ogledov

Nemalo podobnosti med Majerjem in Janšo

Komentarjev 34
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • jaki 23:26 19.december 2011.

    tako je babi. Šparovc v roke, pa na tromostovje!

  • 4d5eccf93739c6305aaf8969a682cc57e1fd7395 17:13 11.december 2011.

    Ste vi sploh dovolj stari da veste kaj je Udba bila? Hocevarju pa itak ne sezete niti do gleznjev. Ce je za vas npr. "DELO" udbovsko trobilo potem je "DEMOKRACIJA" gotovo Gestapovsko ultra-trobilo. Upam da, ko odrastete uvidite ironijo svojega izrazanja.

  • zupancic47 17:06 12.december 2012.

    Daj no daj, ne lezi več v rit SDS,saj bo z njihovo vlado kmalu konec.Poišči si novo luknjo!

  • zupancic47 17:07 12.december 2012.

    Janša je SDS,je policija, izgleda da tudi sodstvo,je vlada, je pokvarjen,je Majer!

  • Trsten 12:16 14.december 2011.

    Vsi cajtngi ste navalili na JJ in SDS. Ko je Turk imel sovražni govor in govoril o drugorazrednih temah ste bili vsi tiho. Ko je Tof zasvinjal s svojim rdečim gobcem Tankota, ste bili vsi cajtngi tiho.................................Takih res sovražnih napadov je bilo še nekaj.

  • Tomaž Lipovšek 17:28 11.december 2011.

    ka pa je stem narobe ! to je čista resnica !

  • Žurnalček 20:15 11.december 2011.

    A se ta paglavec in pobalin Majerjev sploh zaveda , da jaz za SDS ne bi glasoval za noben denar na tem svetu. Za noben. Sem pa celo pripravljen plačati , samo da lahko glasujem proti njim. Tko da je ...prikaži več ta trditev , da so plačevali še en dokaz , da sploh ne vedo zakaj in kako so zgubil volitve Sem pa ta prave Avstroogrske krvi.No pa še ena RESNIČNA CVETKA SDS-a . KO je bilo na TV soočenje za volitve 2004 prred 7 leti , so vsi člani SDS-a dobili SMS iz njihovega centralnega bunkerja , " Danes ob 20h je na TV SLO soočenje in ne pozabite v oddajo oddati svoj glas za anketo, kdo je bil v oddaji najboljši " Na otroke prisežem , da sem SMS videl na lastne oči , na mobilniku visoko pozicioniranega ćlana vaše stranke , ki mi je tekst samo pomolil pod nos brez komentarja in sem ga prečital. Tudi v vaših vrstah so poštenjaki , vendar zaradi služb, ne morejo izraziti svoje mnenje. Takšni SMS so vaša praksa in ne vaših nasprotnikov.

  • Jernej Oset 21:54 11.december 2011.

    In kaj je narobe če stranka svojim članom pošlje SMS? Sej člani stranke so se sami (prostovoljno) strinjali s tem, da prejemajo promocijsko gradivo. Problem je ko se SMSi pošiljajo "naključnim" osebam oz. tistim, ki se niso prijavili na prejemanje takšnih sporočil.

  • Žurnalček 00:54 12.december 2011.

    Ja prokleto je narobe, če člani SDS v državni upravi-vladi po mobilnikih , ki so bili državna lastnina oddajajo svoj glas , ki je bil plačljiv iz mojega in tvojega žepa in tako ustvarjajo " javno mnenje" in za to ...prikaži večo sedaj obtožujejo druge, ki sploh niso povezani v neko članstvo.

  • Sajko Sojka 01:54 12.december 2011.

    janban pejt u bosno iskat fotra

  • Malo_vesti 12:15 12.december 2011.

    Do podobnih zaključkov sem prišel že v nedeljo zvečer, ko sem pogledal rezultate po volilnih okrajih. To da nekdo napiše podobno kot je drugi dejal, pri tako očitnih rezultatih, pa se verjetno tudi ne da prav različno opisat.

  • Malo_vesti 12:16 12.december 2011.

    Ne vem kako se pogledaš v ogledalo

  • Trsten 12:21 14.december 2011.

    Pozabil si še omeniti Jurija, ki se je preko državnega GSMa dogovarjal za svingersko kurbanje.

  • sundancer 18:35 11.december 2011.

    sej pa ne morš rečt dreku potica...

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.