Slovenija
1509 ogledov

Neustrezne peči bo treba zamenjati

Komentarjev 101
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • MK 08:22 04.april 2016.

    POVSEM PRAVILNO. Prideš v kakšno vas pa ne moreš po cesti z odprtimi okni avta, ker je taka svinjarija. Folk pa kuri smeti, plastiko, zanič premog, premočen les. Udart hudiče po žepu al pa naj jih zebe. Že tako na ...prikaži več pol zastonj živijo v tistih svoji vukoj.. Ne plačujejo parkingov, bajte so zastonj, vrtec ni problem, noben jim ne dela gužve, če pa prideš na izlet pa parkiraš pa takoj grdo gledajo a tej isti nimajo težav delat gužve v mestih in parkirat pred bloki samo da je zastonj. Svinjarijo njihovega vozakanja pa jaz vdihavam. Tudi mi smo morali v bloku zamenjat peč pa jo dajte še vi. Tudi mene je stalo 3 jurje, da ne bo kdo spet pameten.Čestitam tistemu, ki se je končno to spomnil. PS: če komu ni kaj všeč - rak vam bo hvaležen.

  • MK 10:06 04.april 2016.

    lepo boš plačal. Če ne pa plombo na peč. In če boš kuril te bodo sosedi prijavili. Ne skrbi. Začni šparat onesnaževalec umazani.

  • MK 10:07 04.april 2016.

    ja in pozimi ne moreš peš čez povprečno slovensko vas. sam smog in megla in ogromno raka. in to stane zdravstveno blagajno. kar lepo novce na dan in kupit čisto peč.

  • MK 11:45 04.april 2016.

    krik žejnega v puščavi. že varčuješ za novo peč?! če imaš za rabljenega passata boš tudi novo peč kupil. hvala @vlada.si

  • MK 11:46 04.april 2016.

    opa grožnja! dovolj si mi že škode povzročil z onesnaževanjem.a plastiko tudi v gozd odvržeš? kadavre v kraško jamo? tv in štedilnik v podrast? pri sebi pa glancaš travico.

  • vzev 12:18 04.april 2016.

    Naj mi da država 3000€ za novo peč, drugače me pa naj pusti lepo pri miru. Celo hišo sem si sezidal sam, niti centa mi ni dala država. Točno sem vedel, kaj se bo zgodilo. Ljudje so si prišli k ...prikaži več pameti, da je kurjava na drve najcenejša. Toda od tega ima država najmanj, sedaj nas pa hoče obirati.

  • Gigiiinjo 13:11 04.april 2016.

    butasti hepan pravi da si slovenski kmetje lahko korenček zataknejo v rit ker ima dovolj uvoženega. butl hepanski pa ne razume da so tudi v tujini kmeti ki mu korenček gojijo. joj, se vam vidi da še v življenju niste delali z zemljo...

  • Johan Spohan 13:50 04.april 2016.

    pa tebe ki imaš plačo iz proračuna živijo.

  • Skippy 13:52 04.april 2016.

    Podeželje je zeleno, skoraj brez prometa ... v mestu imate sami beton in ogromno prometa. In sedaj bo podeželje plačevalo v tej eko državi zaradi nekaj preseženih delcev, o katerih pred 10. leti še nihče ni vedel nič, sedaj pa ...prikaži več so naenkrat glavni vzrok vseh težav?

  • Johan Spohan 13:55 04.april 2016.

    MK ti si res en velik ekolog, manja ti spredaj dr(ekolog)

  • Johan Spohan 14:03 04.april 2016.

    MK a si zakompleksan ker nimaš pasata o katerem stalo blebetaš.

  • Malo_vesti 14:08 04.april 2016.

    Seveda ne bodo povedal1. Največji problem je slab premog, da ne govorimo o lignitu2. Avtomobili in tovornjaki z nedelujočimi filtri3. Peči na drva, ki nimajo zalogovnika, problem dušenja ognja s pripiranjem zrakaProbleme naj rešujejo tam ...prikaži več kjer so, na podeželju nikjer ni bilo prekoračeno, saj vsak ve da dela izgubo če mu slabo izgoreva.

  • crvit 14:08 04.april 2016.

    @MK dej ne kvasi neumnosti samo osmešil se boš lahko ti je sedet doma pred računalnikom in se praskat po jacih naredi nekaj ukrepaj daj no .........pa da te vidim

  • crvit 14:15 04.april 2016.

    Dej se umiri malo če živiž v mestu v betonski škatli ti ni nihče kriv,zgleda da si velik ekolog da tako vsepovprek žališ po moje te je že rak ulovil in ti načel možgane pojdi na Pobrežje tam je vsaj čist zrak

  • Milan Novak 14:29 04.april 2016.

    Dimnikarska podjetja si že manejo roke !!!!

  • Bojan Vrabic 14:43 04.april 2016.

    Mislim, da ne tako zelo dimnikarska podjeta (ker oni bodo le izvajali meritve), verjetno bolj monterji centralnih kurjav, saj bo veliko dela..!

  • Marko Blaznik 14:47 04.april 2016.

    Razumem delce in ostalo ampak me pa nekaj zanima. Ali bom dobil kaj povrnjeno ko že celo življenje vdihavam te delce? Živim v Zasavju ki je že leta problematično s tega stališča. Recimo davek meni od podjetij ki so veselo ...prikaži več spuščala v zrak taiste delce ki jih bi država rada sedaj omejila in kot drugo - denar uspešno deportirala v LJ ker so pač nekatera izmed teh podjetij bila v državni lasti.

  • mrki 14:57 04.april 2016.

    vse samo da se lupi rajo !!

  • mrki 14:59 04.april 2016.

    če mi financirajo komplet gretje na plin , tko kot migrantom - zastonj - sem takoj za !!

  • mb 07:56 04.april 2016.

    spet ena neživljenskakdo pa bo zamenjal kamin , lončeno peč ipd ? a mislijo opice na ministrstvih, da si bo kdo v kamin namestil nek hi-tech filter ?ljudje na deželi bodo kurili v tistem kar imajo, pa ...prikaži več če se državni uradniki na trepalnice mečejo.bedaki pravi

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.