Slovenija
126 ogledov

Ni hodila niti na srednjo trgovsko šolo?

Komentarjev 48
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • KLOBO 20:31 04.februar 2013.

    Glede na vse njene spretnosti, me nebi niti malo presenetilo, da ti vrli novinarji, ki brskajo po vsem mogočem, kar naenkrat ugotovijo, da ona ni ona , ampak je on !! In ta on ni on iz Koroške, ampak je ...prikaži veče on agent iz KGB. KGB ima pa tako ali tako ekspozituro v Murglah, zato je ta ona-on, nihče drug kot nezakonski sin strica iz ozadja Milana Kučana, in matere Hari-Matahari. Zelo zelo komplicirana zadeva....... he, he...

  • Scott 21:20 04.februar 2013.

    Naslednji teden bodo ugotovili,da še male šole ni končala.?Da le tiste njihove rdeče kumrovške nekaj veljajo.?Gospod mi je povedal svojo zgodbo;odgovoril je na petnajst vprašanj na a4 formatu in tako postal kar ing.,pogoj pa je bil;rdeča komunistična knjižica,v resnici pa ...prikaži več ni končal niti poklicne mizarske šole.Tako je to bilo in tak je pri rdečih verjetno vsak tretji.?

  • vseimam 22:26 04.februar 2013.

    Scott, mi razložiš, kaj si hotel povedati? Mogoče, da so vsi v bivši državi dobili spričevala in diplome na nepošten način (preko zvez ali po tvoje rečeno rdeče knjižice).Ne trdi nekaj kar ti ni jasno ampak te nekdo hujska ...prikaži več proti ljudem, ki smo živeli v Jugoslaviji.

  • franke 20:50 04.februar 2013.

    PONAREJA LAHKO SAMO SDS ,DRUGI PA NE .IN NJIM SE MORA NA SLEPO VERJET.

  • Nogo Bozo 21:43 04.februar 2013.

    kmal bodo njeni telički imel več šole:)

  • Mateja Bregar 21:47 04.februar 2013.

    odgovor: ker nimajo kej mutit vode, ker je že ona vso zmutila

  • KOJAK 20:08 04.februar 2013.

    Preverite njeno osebno, verjetno je tudi ta ponarejena. Jaz predvidevam, da so strici iz ozadja infiltrirali svojega špijona v vrste SDS.

  • tartufka2226 20:13 04.februar 2013.

    ja madona, pol po ona mogoče tudi ni več ona

  • vseimam 20:33 04.februar 2013.

    Spračujem pravosodne organe:Ali je tako ponarejanje kaznjivo dejanje?Če je, zakaj ni ukrepov?Če pa ni, bomo pa ponaredili marsikaj.

  • KLOBO 20:33 04.februar 2013.

    Skor bi rekel, da ni ona ampak je on !! predlagam pregled pri Veterinarju, da ugotovi sploh ali je ona res ona, ali je on ona !!

  • pravaresnica123 20:45 04.februar 2013.

    Ubogi mož in otroci (če jih ima). Le kakšne travme morajo prenašat v domačem kraju. Ona se pa sprehaja po parlamentu in se obnaša kot petelin na kupu gnoja. Sicer je pa tam gnoja res na kupe.

  • mokmelk 21:19 04.februar 2013.

    hahaha....pa to ni res....ima narejeno vsaj osnovno šolo?

  • tralala 21:26 04.februar 2013.

    Biser stranke SDS. In takim ljudem boste na Zboru za republiko izrekali podporo? Pa, a ste f*uknjeni?

  • mokmelk 21:39 04.februar 2013.

    Scott, mene ne zanima, kaj je bilo pred 50 leti. Nisem član nobene stranke, nikoli bil, faks sem končal sam s svojim trudom. To kar so naredili rdeči, ne more biti opravičilo, da sedaj počnejo beli isto. V čem ste boljši od njih??

  • patron 21:57 04.februar 2013.

    parlamentu

  • Scott 22:04 04.februar 2013.

    Kaj pa ste vi,razen tega,da ste polpismen?

  • Mateja Bregar 22:05 04.februar 2013.

    dej raje meni odgovori, kot da moriš tle folku za brez veze

  • Scott 22:20 04.februar 2013.

    Ker je že preveč nadvse pametnih komentarjev bonsaijevih prisklednikov.

  • Mateja Bregar 23:00 04.februar 2013.

    vas vljudno vabim da napišete kako rimo tudi na moje ime, bodimo ustvarjalni

  • Fertel 20:55 04.februar 2013.

    Alo komentatorji, kaj vam pa je? Ta punca je naša in nimate kaj jamrat, za naše to ne velja, naši to lahko počnejo. Tolk, da boste vedli za drugič.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.