Slovenija
127 ogledov

Ni hodila niti na srednjo trgovsko šolo?

Komentarjev 48
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Mateja Bregar 22:37 04.februar 2013.

    jst sem iz morja, mam tud škrge, nič bat za mene ;)

  • Marko Arhar 22:49 04.februar 2013.

    50 stotinov (majhen,siv in nič vreden), je zdaj bolj jasno?Po pravem imenu ga pri nas že vsaj 10-15 let nihče več ne omenja.?No, to je tisti,ki sam spi v zakonski postelji, saj žena pijana zaspi kar v naslonjaču v dnevni ...prikaži več sobi.Zdaj pa vam je verjetno jasno za koga gre?

  • Marko Arhar 22:49 04.februar 2013.

    50 stotinov (majhen,siv in nič vreden), je zdaj bolj jasno?Po pravem imenu ga pri nas že vsaj 10-15 let nihče več ne omenja.?No, to je tisti,ki sam spi v zakonski postelji, saj žena pijana zaspi kar v naslonjaču v dnevni ...prikaži več sobi.Zdaj pa vam je verjetno jasno za koga gre?

  • Mateja Bregar 22:56 04.februar 2013.

    a to govoriš a tistem ki ga žgečka po genitalijah ko fuzbal igra, pa ki se ponoči pod posteljo sprehaja ko ne more spat? ma koga briga za kučana, mene briga kaj bo moj otrok jedu, če bom mela penzijo ...prikaži več na stara leta, pa dostojno službo, ki si jo zaslužim, ker ne ponarejam spričeval in podobno

  • Mateja Bregar 23:00 04.februar 2013.

    ena ob prihajajočem dnevu kulture, čist tako za hec, pa brez zamere, malo smeha ob vsej tej resnosti:scott je janšev robotko se je rodil mrki so bili v modi hitlerjevi brkiz sds-ovo potapljajočo barko bo šel dol tud marko

  • vladimirzurnal24 23:22 04.februar 2013.

    ..."da VERJETNO vsak tretji...", je za lase privlečeno!

  • mumbly 23:59 04.februar 2013.

    Dajte no dajte. Ne obsojajte punce. Saj ni sama kriva. Če se Janša ne bi priženil v žlahto, bi ona še danes na kmetiji delala. Tako pa je Janezu Urška povedala zanjo in Janez Dobričina ji je takoj zrihtal službo. ...prikaži več Dobro službo. Pa saj mu je povedala, da nima šol, pa da je nekaj probala s ponarejenimi spričevali, pa so jo povsod pogruntal in jo povsod nagnal. Janez pa ne pa ne. In evo. Služba v parlamentu. Poslanka. Odstopiti ji ni potrebno, če bi pa že morala oditi iz stranke, gre pa lahko še vedno med nepovezane poslance. Če zdrži vsaj dve leti, bo s to plačo vse not prinesla, kar je prej izgubila. Ja, ja Janez ve kako se poskrbi za žlahto.

  • Svito Estante 05:15 05.februar 2013.

    So šli še enkrat pregledat fotokopije svojih spričeval ane...pol pa nimajo časa za druge...tako to je..pa mal panike vmes

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.