Magazin /magazin/vip
65 ogledov

"Ni šlo za provokacijo, le opomin"

Komentarjev 50
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • doomchi 09:22 19.september 2012.

    Hja, Zlatko, lepo da se delaš svetovljana, ampak kot pravijo američani... You can't fix stupid.

  • McBobo 13:31 19.september 2012.

    Ko in če bo džamija stala v Sloveniji, bo ob kakšnih kontra izpadih-beri predvajanje recimo slovenske narodne glasbe preko zvočnikov džamije spodbudilo islamske skrajneže za napade in razstreljevanje po celi Sloveniji. Lahko je spustiti muslimansko vero v državo, odganjali jo ...prikaži več bomo krvavo-beri brez fizičnega napada na državo ne bo šlo več. Zato kdor ni sposoben sprejeti naše vere za svojo NIMA KAJ ISKATI V SLOVENIJI. In srečo imamo, da se tega zaenkrat še večina zaveda.

  • Niko_K_ 12:54 19.september 2012.

    Vse strpne muslimane vprašujem, zakaj se oni ne pokoravajo navadam, kulturi in zakonom v državah, kjer so PRIŠLEKI? Splošno je znano, da se mora ženska v muslimanski državi pokriti, ker je to v nasprotju z njihovim (šeriatskim) pravom. Če ...prikaži več se lahko tam drugi podrejamo kulturi in zakonom, zakaj se oni ne morejo našim? In tako nažiganje muslimanske molitve ni ničesar drugega kot PROVOKACIJA, ker TO NE SODI v našo kulturo.

  • Tupamaros 09:21 19.september 2012.

    Zlatko, ne nakladaj. Šlo je za nezakonito in kaznivo vdiranje v alarmni sistem.LPTupamaros

  • drmr1980 18:04 21.september 2012.

    Tam, kjer so džamije gorijo vse druge cerkve...In balije ste največji nacionalisti in šupki, ker ste pred petsto leti prodalisvoje riti zaradi vaše šupkosti!!!

  • Niko_K_ 12:56 19.september 2012.

    ...in me zanima, kaj bi bila reakcija musličev, če bi začeli z minaretov nažigat "Na Golici"... Po mojem bi kakšna ambasada (dve-tri-petnajst) gorele in še par ljudi bi fentali...

  • Niko_K_ 10:31 19.september 2012.

    A potem je ta film na youtubu, ki je pripravil muslije po vsem svetu to napadov do AMBASAD (!!!) tudi samo "opomin"? Ja seveda... Islam je strašno strpna religija, ni kaj.

  • Niko_K_ 10:30 19.september 2012.

    @Za SlovenijoTi si en malček nepismen? V ARABSKIH DRŽAVAH BI OB TAKI PROVOKACIJI, ČE BI PREDVAJALI ZVONJENJE OSTALI BREZ GLAVE! .. .Če tega ne razumeš, pojdi še enkrat od besede do besede in od črke do črke ...prikaži več te povedi, ki sem jo predtem napisal!

  • d 09:50 19.september 2012.

    Zlatko, se strinjam, ne morem verjet, da v 21. stoletju, muslimani živalsko odreagirajo na karikature in filme o njihovem "svetem" mohamedu.

  • mzynfo 16:39 19.september 2012.

    Meni že 25 let hočejo oprati glavo takšo misleči kot si ti. Pa vam ne bo uspelo!

  • ELche 18:01 19.september 2012.

    seveda kot so vam državo uzeli srbi ker je pravoslavna cerkev sredi Ljubljane... e moj Niko, odpri oči, če misliš da so vsi muslimani t.i. "talibani" (in naj vam bo jasno da so jim ta nadimek dali Američani) za Kosovo ...prikaži večo pa so si Srbi krivi sami in ne zaradi tega ker bi kar koli dopuščali... konec koncev tudi Slovenija bila prva pobudnica osamosvojitve in se umaknila od balkana in bivše Juge... kaj boš na to rekel? Da niste imeli te pravice??

  • Jasko Oka 20:48 20.september 2012.

    no fnt no postav se na realna tla ne let visok k bos nisko padu ceb pa koga fental pa mislm da bi bla to tvoja mamica k bi jo izresetal k SVAJCARSKI SIR

  • jaki 17:15 25.september 2012.

    Kaj sem se zabaval, ko sem bral "proste spise" čefurske inteligence tu spodaj!

  • Adam Velić 12:18 21.september 2012.

    vaka čast Zlatane,objasnu si!kot prvo se morajo preponosni slovenski nacionalistični umi mal sprostit in začet razmišljat to kar si reku. bojijo se nečesa...usi vemo da to ni terorizem ki nam ga oni podtikajo kot stereotip ampak je zato ker po ...prikaži več celem svetu folk prostovoljno prehaja v največjih procentih v ISLAM.Spoštovanje.Allahu Akbar!

  • bosses 12:24 19.september 2012.

    očitno bomo strpni morali na ulice zažigati zastave, da bomo enakovredni "strpnim do drugačnih" - kakšne buče.

  • sweetdogs 10:25 19.september 2012.

    Z zadnjim stavkom samo potrjuješ kako razvita in strpna je Slovenija. Če bi zaradi enega zvonjenja sekali glave, bi bili res zelo primitivni...

  • almacordic 11:20 22.september 2012.

    drmr hahahahaHA !! dost zalostno je,da nekoga oznacih za nacionalista,sam pa "dvigujes" srbe in pljuvas po Islamu in turkih. arkan,milosevic,draza in druga gamad so bli kaj ze ?? cetniki :) kaj so cetniki delal ? pobijal nedolzne ljudi-OTROKE,CIVILISTE !! Zaceli ...prikaži več so v Sloveniji...koncali pa v Bosni. Kaj si pol ti ?? NACIONALIST !! "vsi drugaci,vsi enakopravni"-drzi ja,ce te doma ne naucijo drugace...BOGI SI !!

  • Jasko Oka 18:28 21.september 2012.

    Al pa da je to lih obratn TAMO DJE SU CRKVE GORE SVE DZAMIJE a to je primer k ti ga bom js na rihl dokazu v mojem mestu zivio sami muslimani mamo pa tud cerkev k se je ...prikaži več v celi vojni ni noben dotaknu v vasi Banja Luki kokr ti pravs ste pa za cas vojne zrusl use munarete z dzamije a hoces rect da so to muslimani delal res si faca nabijem i tebe i tvoju sloveniju na kurac

  • xbit 18:48 25.september 2012.

    Daj človek nauči se tipkat pravilno, ker se ne da brat tvojih sestavkov. Resnično daješ občutek kot, da nisi niti povohal OŠ. Sleng je za na ulico in tvoje prijatelje. Prav?

  • borec717 11:49 19.september 2012.

    cez 300 let se nam bojo smejal, da smo v tem casu verjel v neke vere itd....bog dragi primitivci ne obstaja, tako kot bozicek in mohamed ne.ce izkljucimo vero, ostane razlog za vojne samo se nafta in denar.<br ...prikaži več />upam, da vas vse vernike obiscejo nezemljani:))))lp pozdrav od "muslimana":)

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.