Svet
77 ogledov

Nihče tako neusmiljen kot Kim Džong Un

Komentarjev 26
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • širhakl 00:33 07.april 2013.

    Starši mi pripovedujejo in,če je samo pol res,je bila Yuga zakon,naspram kapitalizmu,ki se ga gre današnja golazen.

  • mph 00:44 07.april 2013.

    Khm ... Grčija, Ciper, Španija, Portugalska, Italija, ... je spet krivda Yu elementov? Za tisti, da se vrnem nazaj, bi se rade volje odrekel bolj pisanim žvečilnim ali oblačilom po zadnji modi, če bi to pomenilo imeti streho nad glavo, ...prikaži več službo, zdravniško oskrbo enako ne glede na status, če bi lahko spet avto puščal odklenjen ure in ure s šipami dol, vrata odklenjena, ....

  • privat 08:51 08.april 2013.

    yu je morala razpasti prijatelji druge poti ni bilo mogoče ubrati! Drugo pa je kam so nas ti naši asi od politikov pripeljali...Yu se je pripravljala(srbija) za totalni nadzor in prevlado in ustoličenje kraljevine srbije nad drugimi narodi ...kar bi ...prikaži več pomenilo zopet vojno in razdor yu.

  • siesta 22:06 06.april 2013.

    Kaj ni bilo olja. Kranj je imel oljarno Cekin olje si pozabil, ali si mogoče rojen v 90-ih pa sedaj pšrodajaš bučke? El kroj je delal kavbojke, metle si lahko nabavil pri vsakem ribničanu ki je prodajal suho robo, če ...prikaži več si hotel plastiko si šel pa v Astro po pastično metlo iz Jugoplastike. Ne bluzi bedarij.

  • mph 22:22 06.april 2013.

    Ma komu ti to zztop nakladaš?? Vse možne stripe sem bral še precej pred tem letom, od kar sem vedel brat, od Komandanta Marka, Velikega Bleka, ... naprej, pa AF, ... ni bilo, da nisem bral. In tudi en kup ...prikaži več sošolcev. To ti prodajaj komu drugemu. Mi res ni jasno, kaj si ti bral. Če pa si ti mimogrede ob kakšni drugi "dejavnosti" še bral slučajno stripe, pa ne pripisuj zdaj temu krivde, da so te zato z marico na izlet peljali. :-)

  • mph 10:54 07.april 2013.

    Je. Še enkrat, da ne bo nesporazuma, kot čisto vsak sistem na tem svetu, so bile tudi tam in takrat slabosti. Ampak, če dam na tehtnico kar je bilo in kar je, je bil skoraj pravi raj.Še enkrat ...prikaži več minusarjem in tistim, ki pljuvajo: kaj bi bilo, če bi zmagali nacisti in fašisti, ki so jih podpirali domači izdajalci z uradno RKC na čelu? Ali si res domišljajo, da bi bili danes še živi in da bi še sploh obstajali manjvredni Slovani? Ja, morda na kakšni plantaži, v laboratoriju v kletkah, globoko kje v rudnikih s povprečno življenjsko dobo 30 let. To je namreč bil cilj nacifašistov s katerimi so se borili z ramo ob rami. In res na bruhanje mi gre, da si vsaj tega ne priznajo.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.