Magazin /magazin/vip
2203 ogledov

Nina Osenar in Dejan Kontrec sta se poročila na svoj način

Komentarjev 22
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • marabunta 13:54 04.februar 2016.

    ljubezen bo prej al slej zbledela, tetovaža bolj težko in potem bo nastal problem, kako se te "packarije" znebiti

  • Five 23:04 05.februar 2016.

    Taka revca, uboga roka, ki nosi takšno tetovažo.Ni glih nekaj lepega, je prevelika, premočnih barv, narisana oblika, ki deluje kot gmota.Zelo neskladno, da ne rečem neharmonično s strukturo roke, ki nosi ta tatoo izdelek. Smo videli ...prikaži več že lepše.Upam, da ni pravi tatoo, da je samo en štempl, kibo v kratkem času izginil.

  • AnzeSmolej 08:56 04.februar 2016.

    OK štekam, vse lepo in prav. Samo taka tetovaža, na tej lokaciji je zelo velik problem za javno osebo. Saj ni Rihanna kjer je to vseeno, ampak TV voditeljica in podobno, kjer delodajalci želijo "čisto" kožo.

  • zkvazdjkrregistracijozahtevate 09:56 04.februar 2016.

    Če tak hoče pa naj ima. Jz tega sicer ne bi naredu ampak vsako tele ima svoje vesele.

  • JT_Thomas 11:55 04.februar 2016.

    En bolj usekan kot tadrug.

  • kapibara 14:07 04.februar 2016.

    Pa vsak bik- svoj štrik.. pa vsak Vov svoj prov..

  • kapibara 14:08 04.februar 2016.

    Skupaj pa : Nenadkraljivo usekana.. !!

  • franke 17:08 04.februar 2016.

    Kod da ne vesta ,da bo te romance slej ko prej konec.BULANO.

  • Tecy 22:20 04.februar 2016.

    1/2 leta sta skup ... škoda besed

  • narancek 23:17 04.februar 2016.

    Jaz zase vem, da si nikoli ne bi dala vtetovirati česarkoli, kar bi me spominjalo na neko drugo osebo. Tatuji z moje strani ne bodo nikoli odraz ljubezni do mojega partnerja. Za Nino in Dejana pa...Njuna koža, njuna odločitev.

  • malonaokoli 19:32 05.februar 2016.

    tip je zmeden...imel je lepo ženo in dva luštna otročička...pa se mu ni bilo vredno potrudit za zakon...v dobrem in slabem...zakonsko zvezo se neguje in ljubi, predvsem pa mora biti dec odgovoren. Nina se bo opekla.

  • romy 21:59 05.februar 2016.

    Nina ne poznam te,ampak nekaj mi govori da,ne vem no......boš povedala čez 7 let

  • Vunny 17:29 09.februar 2016.

    Vsak je "svoga tela gospodar" in ja, vsak tattoo ima sporočilo za osebo, ki ga nosi. Kako lahko sodite druge? Po sebi? Sesalec v roke in čistite pred svojim pragom ...

  • Marta Jezernik 15:20 15.februar 2016.

    A to je slon ?Nemarno, ko bi bilo vsaj na r..i, kjer se manjkrat vidi.Že doslej jo nisem preveč rada gledala, od slej se jo bom popolnoma izognila !!!

  • Sabina Verlič 11:35 16.februar 2016.

    stvar ni v tem kako je tetovaža všeč nam, pomembno je, da je njima, ker tudi njima nekaj pomeni.. ... samo srečna naj bosta in to je to

  • Žurnalček 08:39 17.februar 2016.

    Ne me ne zanima , še najmanj pa privatno življenje ljudi !

  • Žurnalček 08:47 17.februar 2016.

    Njegova bivša avša , je kriva za nesrečo , v kateri je moj sin napravil totalko , sama pa se je izvlekla s odbitim retrovizorjem ! P..č. je telefonarla , imela en širok črn terenc , ki je za kmetico ...prikaži več bil pol metra preširok in drugemu avtu in sebi odbila ogledala. Ogledalo drugega je priletelo v šipo sina , sin je zamižal in se sklonil , ta drugi je pa zabremzal , kot konj in presenetil sina , ki ga je nabil . P..č.o pa ni bilo mogoče obtožiti krivde za nesrečo , ker so policaji nesrečo razdelili v dva dela ! Vse skupaj se je dogajalo pri hitrosti okoli 30km/h

  • wingspan15 09:54 06.februar 2016.

    tetovaža je zelo neokusna. Ko sem jo gledala v oddaji, sem mislila, da ima opeklino. Strašno me čudi, da se je Nina, ki fura in zagovarja čisto drugačen nivo, spustila v nekaj takšnega. Sicer pa njena koža, njena stvar. Estetsko pa res ni.

  • Majazmaja 12:25 16.februar 2016.

    Kot poznam situacijo tam, je bila 'lepa žena' tista, ki se 'ni trudila' za zakon (našla boljšo partijo in to je bilo to).

  • Avatar Minovak
    Minovak 14:04 20.februar 2016.

    Poznam nekoga, ki tetovira in mi je dejal, da od 10 strank jih 8 pride na izbris tetovaže, ker so prišli k pameti. Izbris je približno 10 krat dražji od tetovaže in tako je, če imaš prazno glavo.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.