Slovenija
1936 ogledov

Nizka plača, pa astronomsko doplačilo dohodnine

Komentarjev 44
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Marko Josipovic 09:37 22.april 2016.

    Bolano... Jst tud dobim 1070 bruto regresa, nagrade 2300 bruto, razne 300 bruto nagrade, izpplačanih minimalno 40 nadur vsako leto pa sem dobil lani še nekaj evrov povrnjenih... Nobenih olajšav... Zasluzil sem še enkrat več kot moja mama pa je ...prikaži več ona dobila za plačat... Pa mi povejte zdej, če to je pravičen sistem???

  • Boris Odreitz 00:53 24.april 2016.

    ferluga ne serji ti si pa pač janšev nacist fašist. Prav za prav on je to ustvaril z refornmami, jih predlagal , ti pa se itak ve kdo in kaj si pa se ne skrivaj saj itak vsi vemo da ...prikaži veča izhajaš iz trsta !

  • Avatar praufo
    praufo 08:59 24.april 2016.

    Čeprav ne vem čemu in zakaj si koristen, bi se ti vseeno zahvalil za tako konstruktiven komentar. Če slučajno nisi opazil, je tukaj govora nesmiselni plačni politiki, ki jo nobena vlada do sedaj ni uredila, še najmanj pa leve, ki ...prikaži več so bile toliko časa na oblasti in so ponovno. Pa še to naj ti povem, da sem ideološko politično nevtralen, in tudi nisem član nobene stranke.

  • Ferluci 12:14 24.april 2016.

    Oba nista ravno diht. Levaki ste zj*bali državo, plačujemo vsi, dejstev nista sposobna sprejeti. Zaslepljenost rdeči kmerov.

  • Jagijagi1 09:15 22.april 2016.

    Bramor! Idiot!

  • maresem 10:11 22.april 2016.

    Prekleti gnoj od take države in prekleta banda skorumpirana, ki vodi to državo, vključno s tisto mafijo v ozadju. Preklet dan, ko sem sploh glasoval za plebiscit.

  • prrotti 10:29 22.april 2016.

    Kdo je že rekel primite se Denarnice ?

  • dragec 11:02 22.april 2016.

    Od koga pobirati davke, od navadne raje

  • alibaba 16:52 22.april 2016.

    Pa ne z plakati, ampak z vilami in sekirami.

  • Avatar Leon
    Leon 14:28 22.april 2016.

    Osebnost - finančnik leta Mramor se je izkazal v neoliberalističnih krogih s svojimi izjemnimi potezami ,kako zategniti zanko tistim ,ki vlečejo voz da ob tem ne poginjeo ! Cerar ga v tem podpira ! Kaj pa raja ? I+Ovce meketajo ...prikaži več meeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee.

  • kapibara 14:35 22.april 2016.

    Kaj NE veš, ja pa ja J.J... !!

  • kapibara 14:35 22.april 2016.

    Žal je te Največ.. :-(

  • erikkk 14:50 22.april 2016.

    Če ni to kak pametnjakovič ki fila svoje žepe na račun dohodnine ...

  • erikkk 14:54 22.april 2016.

    Treba je it na ceste ob vsaki bedariji ki jo na vladi uzakonjajo v škodo ljudi

  • korisnik_362 14:54 22.april 2016.

    Kot je zapisano v članku, je bila olajšava uvedena leta 2008, ko Mramor ni bil finančni minister.

  • korisnik_362 14:56 22.april 2016.

    Pomembno je gledati, koliko dohodnine plačate vi vse skupaj in koliko vaša mama, to je primerljivo. Koliko dobiš vrnjeno ali koliko moraš doplačati, pa je odvisno od plačane akontacije med letom. Kdor jo dobi vrnjeno, je med letom brezobrestno kreditiral državo.

  • Avatar praufo
    praufo 15:41 22.april 2016.

    Zakaj je potem ddv enak za vse izdelke, ne glede na ceno. Dobro, imamo dve stopnji sicer, ampak ddv je ddv. Lahko bi recimo za dražje izdelke dvignili ddv ali pa nemara spustili. Zakaj je sploh za višjo plačo višji ...prikaži več davek, če se pa za vse izdelke obračuna ddv po enaki stopnji ? Če gre za socialo, bi morali dražji izdelki imeti nižji ddv. ... samo razmišljam ...

  • kranjskias 16:18 22.april 2016.

    to je edina država na svet, ki te javno oskubi in še podpira kriminal..............

  • jana70 17:55 22.april 2016.

    računajte na višje cen vode, elektrike, komunale, cest, tukaj lahko jemljejo in tudi bodo v prihodnje, maldini pa svetujem, čim prej vn, ni prespektive v Sloveniji, kot je videt ostajajo samo še veze in pozanstva

  • mucek4 07:46 22.april 2016.

    To je zato, ker naša država dela vse po "razredih". Poznam primer mamice, ki je za 27 centov letno presegla cenzus za štipendijo in je zaradi 27 centov na letni ravni (2 centa mesečno) bila ob štipendijo za svoja dvojčka. ...prikaži več Pravičnost pa taka a ne ... Ukinite veliko splošno olajšavo, ali pa vsem dajte enako.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.