Slovenija
68855 ogledov

Nov, doslej najbolj brutalen udarec Janše po slovenskih medijih

Komentarjev 100
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • peizysthe 07:11 02.december 2020.

    www︎.︎Norias︆.︆net - oddličen prrojekt za odrasle, ki želijo najti parrtnerja za sseks

  • creanarmi 03:53 02.december 2020.

    www︎.︎Norias︆.︆net - odličen projekt za odrasle, ki želijo najti partnerja za seks

  • mirror 13:41 01.december 2020.

    Ali nimamo že veliko preveč medijev za državo z dvema milijonoma prebivalcev? Če Janša prdne, je čisto dovolj če to objavita dve tiskovni agenciji, namesto najmanj deset, kot jih imamo pri nas. Zato pa imamo tako drago državo, ker se ...prikaži več na njej hrani preveč pijavk.

    • Avatar MS
      MS 13:59 01.december 2020.

      Samo 2 sta neodvisna nacionalna medija STA in TV SLO. In tem bi Janša želel ukiniti financiranje ter ta sredstva preusmeriti v njemu naklonjene medije! Non pasaran ker bi to pomenilo konec demokracije!

    • Avatar Pinkopalinko
      Pinkopalinko 17:49 01.december 2020.

      Nič niso neodvisni,to ne drži... .Poleg tega imam polno programov na izbiro(200+).Od PlanetaTV,NOVE24...pa vse do CNN,BBC,SKY news... . Tako,da me ukinitev RTV ne bi nič prizadela,je pa res,da bi mi lahko ostalo vsak mesec 12,75Eur v žepu... .

    • mina6 17:37 04.december 2020.

      MS, NEHAJ LAGATI

    • Avatar MS
      MS 17:46 04.december 2020.

      mina6 s čim lahko ovržeš mije trditve? Probaj mina!

    • Avatar Pinkopalinko
      Pinkopalinko 18:26 04.december 2020.

      Edino tako,da te brcnem v rit.

  • Avatar omega_v6
    omega_v6 12:24 01.december 2020.

    Pravilno dovolj imamo tega lažnjivega medija!! Samo lažejo tudi RTV je potrebno sanirati tako,da bodo za vsako trditev imeli dokaze in ne tako kot do sedaj same laži in podtikanja!! Sam že nekaj časa gledam informativne oddaje na Planet TV ...prikaži več in lahko vam rečem,da so objektiven medij!! Ne vem kako lahko državni mediji delajo proti državi in njenim državljanom?? Ukiniti vsa financiranja,če lahko preživi POP tv brez državnega denarja lahko tudi ostali!! Kdo pa ni sposoben naj pač propade!!

    • Avatar Pinkopalinko
      Pinkopalinko 12:37 01.december 2020.

      En +,drugače pa,kar se tiče novic se mi zdi,da je 24ur in kanalA najbolj "ekstremen"... . Tako,da tiste novice ob 19h,sem premaknil na RTV,ker roko na srce so le najbolj profesionalne... . PlanetTV je tudi vredu.

  • Avatar Pinkopalinko
    Pinkopalinko 15:44 01.december 2020.

    Saj se že na temu portalu vidi kako so mediji usmerjeni in njihova svoboda... .Ko dam @mirorju +,avtomatsko se nabije še en -... .Ko pa dam @Leonu,@ovci -,se hkrati nabije tudi do 2×+... .Toliko en mau o svobodi in nepristranskosti ...prikaži več medijev v deželi Sloveniji,kjer je vladavina prava pojem,je basen in ne dejstvo... .

  • mirror 15:02 01.december 2020.

    STA je d.o.o. Dela za tistega, ki ji plača. Če ji država noče njenih storitev, jih ne bo naročila in tudi jih ne bo plačala, zato naj STA dela za druge. V naši državi je preveč takih d.o.o., ki imajo ...prikaži večo posel samo v državi.

  • Avatar Pinkopalinko
    Pinkopalinko 12:31 01.december 2020.

    Če norcem v novinarskih vrstah,kova Joveva, Matejčič,Perman,Fajon,....,kaj slučajno ne paše, naj izvolijo na zavod Parmova... .In lahko kar verjamejo,da jih skoraj nihče ne bi pogrešal. Morda Gale in Jenull,pa še ona dva sta pod ???.

    • Sara81 15:07 01.december 2020.

      Isto velja za JJ, če mu kaj ne paše, .... srečno pot!

    • Avatar Pinkopalinko
      Pinkopalinko 15:25 01.december 2020.

      Ne,Janša je naš heroj in osvoboditelj Slovenije... .Blentavi bugarin Joveva,pa naj spoka na Jesenice,drugače pa še najbolje izgon iz Slovenije,s tem pa izgon iz EU.

    • Avatar ovca
      ovca 15:49 01.december 2020.

      Jajo je osvoboditelj in heroj ravno toliko,kot je moz izpod postelje gospodar pri bajti,pinkokretenko!

    • Avatar Pinkopalinko
      Pinkopalinko 16:40 01.december 2020.

      JANŠAA HEROJJ!!!! KUĆANA NA GNOJJ!!!

    • mina6 17:43 04.december 2020.

      Sara,V DEMOKRACIJI VELJAJO VOLITVE. TOREJ JANŠA JE DOBIL MANDAT. TOREJ UTIHNI!!

  • 277e7e0798e154efbedb78510b05597587d206c4 14:40 01.december 2020.

    Končno. Ali pa naj začnejo poročati skozi optiko vseh državljanov, ki vplačujemo v proračun, da potem ti navijajo samo za nekaj posebnežev.

  • romy 16:18 01.december 2020.

    Bravo vlada,kar tako naprej...

  • boogin1 15:42 01.december 2020.

    Vse komunajzarske servise je potrebno privatizirati, da bodo svoje komunajzarske storitve lahko prodajali in ponujali na trgu tistim, ki bodo komunajzarske oddaje želeli gledati, brati in plačevati. Ko bodo vsi komunajzarski mediji privatizirani, se boste vsi komunajzarji lahko naročili. Cena ...prikaži več naročnine se bo dvignila za vsaj 2x, lahko boste vzdihovali ob prikazovanju rdeče zvezde, doživljali orgazme, ko bodo mediji prikazovali in poveličevali največje kriminalce, katere trenutno premore uboga SL

  • boogin1 15:07 01.december 2020.

    Zakaj bi bili državljani dolžni plačevati medije v lasti skrajnih levih strank za širjenje laži in skrajne komunistične ideologije. Zakaj sem dolžan prisilno plačevati RTV, ki je nisem naročil, je ne gledam in je nočem ? Zakaj nekdo meni, da ...prikaži več sem dolžan prisilno plačevati PRO PLUS, ki se obnaša oz. je pravzaprav zasebna medijska hiša strank LMŠ, SD, SAB in LEVICA, ki dnevno manipulira in širi laži. Nujne stvari plin, elektrika,... lahko kadarkoli odjavim, le medije prisesane na moj žep ne.

  • poki 16:44 01.december 2020.

    Za Janšo bom dal svoj volilni glas na volitvah je najbolj sposoben politik .

  • abraham5 12:03 01.december 2020.

    odlična novica...bravo

  • Avatar Pinkopalinko
    Pinkopalinko 16:52 01.december 2020.

    LJUDJEEEE!!!! STA JE KAPUT!!!! STA KAPUT!!!👏👏👏👏

  • Avatar Pinkopalinko
    Pinkopalinko 12:12 01.december 2020.

    Bravo veliki gospod IVAN JANEZ JANŠA!!!👏👏. Je novica,ki državljanom polepša praznični december.Apeliramo na Vas,da očistite še RTV greznico in uredite nekaj v zvezi z odiralskim obveznim RTV prispevkom... .

    • Avatar vec
      vec 12:46 01.december 2020.

      ter da ukine še drugi obvezni prispevek ki ga plačujemo Pro plusu.

    • Avatar Pinkopalinko
      Pinkopalinko 13:16 01.december 2020.

      Za tega pa ne vem,vsaj položnice ne dobim po pošti,tako kakor jo za RTV... .

    • janez60 14:35 01.december 2020.

      Krasen naziv "gospod" za komunista, ki se danes skriva za namišljeno demokratično sekto. Ko je hodil po poti v Jajce je bil tovariš politkomisar.

    • Toni 15:18 01.december 2020.

      @janez60 - JJ je hodil po poti AVNOJ-a v Jajce, kje smo pa mi zdaj? V k.... in to zaradi njega in njegovih norih idej.

    • Avatar Pinkopalinko
      Pinkopalinko 15:22 01.december 2020.

      Smo v kurcu zaradi sektašev SD,Zares,LDS, SMC... .Pred njimi še hišne oziroma domače živali niso bile varne...,pa naj bil zdravnik ali polićaj.

    • Avatar vec
      vec 20:51 01.december 2020.

      @Pinkopalinko Dobiš položnico, katerikoli oparater oz punudnik interneta oz. kjer je v paketu tudi TV mora plačati pro plusu nek (med njimi dogovorjen) prispevek ker so rekli da ne morj več FREE programa trajbat, tebi pa se ta prispevek pozna ...prikaži večzna v obliki 4 eur mesečno če ni celo 5 po tanovem. 4x12=48 se pravi podpiraš s 48 euroni Pro plus, da nam lahko servira reklam za izvoz in pristranske informativne oddaje, ter briše na kurah vse kar Tepini ni všeč (tud če je res)

    • Avatar Pinkopalinko
      Pinkopalinko 20:58 01.december 2020.

      Aja,tako si mislil.... .Samo to moraš itak plačat.Jaz dam 20Eur za nekaj več kot 200 programov... .Mene bolj moti obveza 12,75Eur za RTV .Prekinit ga ne smeš,opcije pa tud ni,da se odpoveš samo RTV programom.

    • Avatar vec
      vec 21:24 01.december 2020.

      No ja seveda tud rtv je bolečina sploh zame ki že skoraj 100 dni ne gledam nobenega programa na TV, gledam netfix in ytube, zame zadošča. Zdej bi se rad znebil obeh tako rtv kot pro plus davka.

    • Avatar vec
      vec 21:27 01.december 2020.

      no ja itak ga plačaš ker so ga zakamuflirali v kao prispevek ker so zastonj, kar ne bo držalo, reklame ki jih vrtijo njim nanesejo lepe miljončke letno ta davek pa še 8 miljončkov letno. Ven iz SHEME pa ne ...prikaži veče moreš vreč tega, ker so v vsaki shemi in lahko menjaš shemo ne moreš pa ukinit programov ki te ne zanimajo, oz enkrat sem nekje zasledil da lahko ampak še vedno plačat moraš ??

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.