Zdravje /zdravje/aktualno
21443 ogledov

Nova pravila glede bolniške za otroka

Komentarjev 27
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • entity_ 09:15 30.januar 2017.

    Osvobodilna fronta, tvoje vrednote so enake tvojemu imenu. Majhen otrok, sam v bolnišnici, bolan... že tako je dovolj v stiski zaradi bolezni same, bolnišnično osebje ne more nadomestiti mame ali očeta, sploh pa ne predstavniki našega bednega, skorumpiranega zdravstva, ...prikaži več ki samo hlastajo za dnarjem.

  • kapibara 10:11 30.januar 2017.

    Rezanje mandeljnov- pred cerka 50 leti.. cela soba otrok, starši prihajali popoldan.. En teden, pa sem še zmeri tleke, pa malo bolj "dehc"..

  • primozzm 12:03 30.januar 2017.

    okej zdej pa jst nečesa ne razumem. kako je otrok v bolnišnici sam? a to pomeni da je prepuščen samemu seb? a to pomen da ni osebja? jaz to razumem samo tako da se taki starši probajo čimbolj izogibati delu ...prikaži več na račun otrok in izsiljevanj in pritiskov na politiko in delodajalce. taki bi moral samo odpoved dobit takoj, so že detektivi ugotovil te zlorabe.

  • KOJAK 13:05 30.januar 2017.

    Ti pač v vsaki stvari vidiš same negativne vplive, pač tipično slovenclejsko. Otrok dokazano hitreje okreva če je pristoen kdo od staršev ali bližnjih sorodnikov, sploh kadar je otrok v izolaciji zaradi infekcije. Nekaj drugega je odstranitev mandljev kot nekdo ...prikaži več spodaj piše, drugo so okrevanja po težkih operacijah. Kaj npr. če je imel otrok operacijo na srcu, mu ne privoščite prisotnosti starša pri okrevanju?

  • Marko Smolej 13:32 30.januar 2017.

    Očitno nimaš otrok in tudi bog ne daj, da bi jih kdaj imel. Ti bi pustil npr. 18-mesečnega dojenčka dva tedna v infekcijski kliniki med samimi odraslimi infekcijskimi bolniki, kjer bi ga npr. 3x operirali pod narkozo (moj primer in ...prikaži več to dvakrat), brez da bi sploh videl svojo mamico?? In v infekcijski kliniki tisto tvoje osebje sploh (z razlogom) ne sme previjati otrok! Imajo tudi jasna pravila: eden od staršev mora biti zraven. Brez tega bi se malčkom do konca odtrgalo. Tukaj smo bili vsi žrtve nedodelane in pomanjkljive zakonodaje. Če je otrok v vrtcu smrkal in je imel vročino, si moral pod urgentno leteti iz službe in otroka odstraniti, da ne bi okužil celega vrtca. Pravilno. In pripadala ti je polna bolniška. Tudi pravilno. Če ti je pa otroka pred vrtcem zbil pijanec z avtom in je šel malček za dva meseca v bolnico, ti pa ni pripadala bolniška. Ali pa če je malček zbolel za rakom ali kakšno drugo hudo boleznijo.. Ti bi to nebogljeno bitje kar prepustil tujcem? Bravo!

  • marialorca 14:21 30.januar 2017.

    Ne vem, kako je z 18 mesečnimi ali 3-letnimi otroci, a še vedno se spomnim svojega bronhitisa, ko me je pri 4 letih mama morala samega pustiti v bolnici, Ko je po tistih kratkih obiskih odhajala, da ne bi jokal, ...prikaži več so me medicinske sestre skušale zamotiti s papirnatimi ladjicami in avijončki vseh mavričnih barv. Ata nikoli ni prišel na obisk, prišel pa je po mene zadnji dan bolnice. CAR. Moj ata me je rešil. Potem je mama kupila igračo, jaz sem trdil, da jo je ata prinesel. Nisem se grdo vedel do mame, samo dolgo je bila tam, ker je njena dolžnost, da je tam. Šele nekje v času študija sem si priznal, da je to TUDI MOJA MAMA, da moram biti pozoren do nje.

  • natasa43 16:08 24.januar 2020.

    Zanima me kako je pa s tem eb otrok v bolnici mama bolana in doma še 5 let stara punčka in ata dela v avstriji imajo zdravika v sloveniji pa noče noben ateju dat staleža ne od otroka pediater prav ...prikaži večv tako ne njegov osebni zdravnik . Torej je 5 letba punčka lahko doma sama ali pač....😥😥😥😥na koga se obrnit

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.