Slovenija
85 ogledov

Nova24TV začne oddajati 1. marca opolnoči

Komentarjev 24
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • dragec 20:40 21.februar 2016.

    Nova XXX SEX 24TV

  • francl12 20:47 21.februar 2016.

    ...novinarji pa zatrjujejo, da bodo poročali neodvisno od politike.... a janšist pa ni politik????

  • zkvazdjkrregistracijozahtevate 20:55 21.februar 2016.

    In hujskaštvo bo dobilo kriiiiiiiiila

  • tomaz 20:58 21.februar 2016.

    pa se počasi odvija resnica o reporterju...

  • h3o 21:41 21.februar 2016.

    upamo da bomo slišali tudi jelinčiča kdaj?

  • stanekos 22:07 21.februar 2016.

    Budala

  • prrotti 22:34 21.februar 2016.

    SI TI NA 10000000

  • valerijakregar 08:17 22.februar 2016.

    no dragec, sexa s kozami na tvojo žalost ne bo.

  • macola 08:46 22.februar 2016.

    Lepo si se podpisal!

  • macola 08:51 22.februar 2016.

    Dobro, da imamo tako "inteligentne" volivce kot si ti..... Povej samo to: So zate obstoječi mediji ok? Ne zavajajo in objektivno poročajo??? Hvala, vem da boš pametno odgovoril!

  • Avatar Leon
    Leon 09:20 22.februar 2016.

    Bom raje ostal kar na mehiških nadaljevankah so manj redilne in pocukrane !

  • macola 09:34 22.februar 2016.

    S takim izrazoslovjem bi ti zbrisal še kaj več kot samo prijavo na komentiranje!

  • blueone 13:37 22.februar 2016.

    Kar je povedal o forenzičnih raziskavah je čista resnica, pa nisem lev pa ne desen...želimo rezultate!!!

  • dragec 15:12 22.februar 2016.

    Bo, bo, v SSDDSS so sami kozojebci.

  • Žurnalček 18:20 22.februar 2016.

    Ne seri še ti ! Komentar je bil popolnoma normalen , sam njim nevšečen . Lahko se pa sam prepričaš tako , da probaš poiskat negativen komentar na njihovem forumu ! Kar so iskal to sem jim rekel , bandi SDS-ovski !

  • vladek 09:33 26.februar 2016.

    Dragi moji komunajzarji,kdo še gleda SLOTV razen vas,seveda,same reklame in ponovitve.

  • umetnik123 21:24 21.februar 2016.

    To bo edina TV, ki bo oddajala samo in samo resnico, neodvisno od politike. Ampak ta resnica bo samo resnica Janše in njegovih ovc.

  • macola 09:39 22.februar 2016.

    Pa še enkrat preberi kar sem napisal! Pokaži kje in kdaj je POP objavil novico o forenziku Kosu....napisal sem Dnevnik RTVS, NE mmc....poznaš razliko?! Pokupljeni komentarji? Kaj pa je to?! Dejstvo je, da so omejili komentiranje pod članke o emigrantih.... ...prikaži več. Beri malo tuje medije in poglej kaj objavijo pri nas....ovca slepa!

  • Avatar Zala
    Zala 23:55 21.februar 2016.

    Ivan je kot stekel pes. Vsi drugi živijo normalno življenje, če si psihopat se venomer zaganjaš v zid. Kaj lahko pokaže, kaj je ustvaril zadnjih 27 let? Nič, razen kopico sodnih sporov, to je vse njegovo delo. Tudi TV mu ...prikaži večmu ne bo izpolnila želja. Predsednik države ne more biti, predstavnik NATA nikoli, ta vlak je odpeljal. Lahko bo samo še bolj na glas lajal v tiste, ki imajo kaj od življenja. In trop ovac, ki se vztrajno manjša in so še pripravljeni blejati na pasjih procesijah. Naj se imajo. Mi odhajamo na počitnice !

  • Žurnalček 09:27 22.februar 2016.

    Mene so po prvem oddanem komentarju na njihovem kurčevskem forumu zbrisali s IP -jem , tako , da se s svojim računalnikom niti slučajno ne morem več z drugim NIC.om prijaviti ! Vi pa takim IDIOTOM in kretenom , ki ...prikaži več sebe imenujejo demokracija, delate reklamo . ! Žurnal , koji vam je kurac ? Fašizem in nacizem sta njim demokracija ! V sami SS so pa taki kreteni , da sploh ne bodo opazili , da nimajo negativnih komentarjev ampak bodo mislili , da jim ploska vsa Slovenija. Nekaj podobnega imajo tudi posamezni strankarski forumi v Srbiji !

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.