Slovenija
85 ogledov

Nova24TV začne oddajati 1. marca opolnoči

Komentarjev 24
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Žurnalček 09:30 22.februar 2016.

    Oni napišejo novico ! Oni proizvajajo novice , tam kjer jih ni , če pa so jih obrnejo na glavo in pocukrajo s SS ideologijo ! Mene so , ko sem jim to trekel ,ne zbrisal NIC , ampak IP ...prikaži več računalnika !Živela SS demokracija !

  • macola 21:56 21.februar 2016.

    Tolk resnice kot jo premore 24kur na POP TV, so jo gotovo sposobni.....ste pozabili, koliko je POP TV poročal o "forenzičnih" zaslužkih velikega , specialnega forenzika Kosa????? NIČ!!! So danes v osrednjem Dnevniku nacionalne RTV poročali o barabinskih belih haljah....o ...prikaži večo smrti 6-mesečnega otroka???? NE.....2 leti so lagali staršema, zdaj pa odškodnina ni mogoča, ker sta zamudila rok?! Nista bila vredna novice? Osrednji mediji (MMC, Delo, 24ur in tudi Žurnal.....ste blokirali komentarje pod vse novice o emigrantih! Res ste budale, če verjamete, da je edini problem v Reporterju in Nova 24TV!

  • zkvazdjkrregistracijozahtevate 23:20 21.februar 2016.

    To je laž. O zaslužkih Kosa so poročal na POP TV-ju, O smrti 6 mesečnega otroka pred leti ki je umrl zarad nesporazuma med kirurgi in kardiologi je pa tud bilo na mmcju. http://www.rtvslo.si/zdravje/novice/odskodninski-zahtevek-zaradi-otroske-srcne-kirurgije-zavrnjen/386275Poln si enih laži. Tipično ...prikaži večo hujskaštvo zganjaš ki je značilno za SDS-SLS strujo. Gradiš na lažeh in zavajanjih. Ravno tako kot ste to počel z pokupljenimi komentarji o beguncih na začetku. Zdej je prišlo do učinka kotaleče se snežene kepe in zaj... ste narod ker spet ne bo vedu komu verjet pa komu ne. Zarad vam in vam podobnih je Slovenija v dreku. Ker mešate drek da noben ne ve več kaj je res pa kaj ne in pol povprečen Slovenc slepo verjame tistmu ki zveni najbolj udarno. Sama hudobija vas je. Sram vas bodi!

  • Harrison 08:00 22.februar 2016.

    Ko se je pojavil portal Nova24ur sem skeptično preletel novice, ki so bile objavljene. Kasneje sem kar nekaj člankov prebral, ki o teh zadevah ni bilo pisanega nikjer drugje. Odločil sem se, da sem preveril v tujih medijih ali je ...prikaži več novica pristna. Nekaj časa je trajalo, da sem dobil potrdilo, da pisano ni bilo kar nekaj, samo da se bere. In tako sem naredil nekajkrat. Nisem pripadnik ali simpatizer nobene od strank, vendar je včasih dobro slišati ali prebrati obe ali več strani. Pustimo novi TV, da se dokaže z relevantnimi oddajami in novicami. Vse to bomo lahko preverili, še posebno tiste novice, katere ne bodo objavljene nikjer drugje. Potem bomo sodili in gledali naprej ali pa preklopili na drug kanal. Žal živimo v takem času in državi, da ne moreš več verjeti nikomur !

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.