Slovenija
34 ogledov

Novi šef je prevzel vojaško zastavo

Komentarjev 8
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • jezero 21:55 13.oktober 2014.

    Pahor ve, kdo ga je dal izvoliti. On je sluga pokorni, le da je Švejk mislil s svojo glavo-

  • stanekos 22:14 13.oktober 2014.

    Borat se je v svoji bolestnem prizadevanju postati najbolj priljubljen SLO politik iz socialdemokrata prelevil v nacionalsocialdemokrata. Kot Dolfe.

  • Janez_53 22:25 13.oktober 2014.

    Pozabil sem še omeniti, kako izrazito se je pokazala Pahorjeva sposobnost ocenjevanja pri izbiri Protikorupcijske komisije, pa še kaj bi se našlo!

  • jaki 23:37 13.oktober 2014.

    Hudiča! Nisem si mislil, da sta si s predsednikom države na ti!

  • valerijakregar 08:11 14.oktober 2014.

    rošade, rošade, rošade,.............to je vse kar je smc do sedaj pokazala !slovenija pa tonnneeeeeeeeeeeeeeeeee !!!

  • Etien Leskovar 09:12 14.oktober 2014.

    Obadva Nujno rabita dva dni *strojeve obuke * . Na slikah stojita kot bi ne bila vojaka.

  • mph 20:31 13.oktober 2014.

    Pahor, sramota si za svoj položaj. Morda imaš tukaj celo prav, ampak se oglašaš, ko pa je bilo 100 primerov res utemeljenih, da bi se oglasil, pa se nisi. Ali še slabše.

  • Janez_53 22:22 13.oktober 2014.

    Spoštujem funkcijo predsednika države, žal pa ne spoštujem osebe, ki to funkcijo trenutno opravlja. Razlog je seveda popoln fiasko vlade pod taktirko Boruta Pahorja. In glede na takratno dogajanje sem močno skeptičen, če je Pahor oseba, ki lahko kompetentno ocenjuje ...prikaži več načelnika generalštaba. Po mojem skromnem mnenju bi mogoče lahko ocenjeval delavce, katerih delo je poskusil opravljati v svojih "delovnih akcijah". In menim tudi, da zmotno misli, da pamet pride v paketu s funkcijo.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.