Svet
168 ogledov

Objavili video kamenjanja 19-letne Afganistanke

Komentarjev 31
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • valerijakregar 20:28 04.november 2015.

    definitivno.že nekaj dni so afganci na tekočem z novico, da jih bodo iz nemčije vračali nazaj !!!!!!!torej ???????: ustavili se bodo že pri nas in zaprosili za azil !dobili bomo "prvoklasne" pastirje.

  • h3o 15:04 05.november 2015.

    sej preavim, da kamenjanja ne bi bilo, če ne bi bilo tega debilnega islama. Kerta islamska knjiga vsebuje vse zakone, za musliče je to nekakšna ustava

  • puelasedulaest 17:09 28.december 2015.

    Kaj takega se med muslimani ne more zgoditi kakšnemu bogatašu, šejku in sorodnikom. Kamenja, se reže ude, se biča samo navadne smrtnike-raji. Toliko o Koranu in muslimanih!! Čakam tudi na prebežnike, ki jih bodo pod streho vzeli protestniki ograje-nesmrtna hinavščina!

  • puelasedulaest 17:10 28.december 2015.

    Kdaj si bodo to dali dopovedati debilni evropski politiki????

  • marabunta 11:21 04.november 2015.

    ljudje sami sebi največji sovražnik....ta gamad pa itak ne zasluži, da diha zrak,

  • Lunca 12:04 04.november 2015.

    Pred nekaj meseci sem se pogovarjala z mladeničem, ki so mu starši finančno omogočili beg iz Afganistana, da mu ni bilo treba v vojsko (na talibansko stran ali katerokoli drugo, frakcij je ogromno). Pripovedoval mi je, kako je bilo v ...prikaži več Kabulu čisto drugače, preden so državo dobili v kremplje verski fanatiki, bil je popolnoma sodobno mesto. To sem sicer že tudi sama vedela in marsikje brala o tem, on pa je to vedel večinoma iz pripovedovanj svojih staršev.In potem grem prebrat komentarje pod članek o mladem slovenskem kriminalcu, ki je snemal spolne akte s poročenimi ženskami in jih izsiljeval za denar. Lasje so mi vstali pokonci ob nekaterih moških izjavah, ki zvenijo popolnoma talibansko. Torej, če je danes še bolje kot marsikje drugje po svetu, ni rečeno, da nas lastno mentalno stanje v prihodnosti ne bo pripeljalo v take nemogoče razmere kot jih ima Afganistan.

  • dimnikar 15:13 04.november 2015.

    Pri nas samo sekularna ureditev družbe in visoka izobrazba drži določene kristjanske "talibane", da uveljavljajo svojo voljo. Naša kultura ni tako različna od njihove, da ne bi rabili skrbeti in držati takšne ekstremiste na kratki.

  • Lunca 21:54 04.november 2015.

    Upajmo, da nam bo to sekularno ureditev uspelo obdržati in ohraniti za našo prihodnost. Bom se večkrat prijela za gumb, ko še srečam kakšnega dimnikarja :).

  • jzzzze 13:26 04.november 2015.

    ne vem, meni se ta punca zdi zeloooo uboga!

  • Omega_v6 16:11 06.november 2015.

    In to so za vas"ludje"ki jih hočete nastaniti v Evropi in Sloveniji!??

  • novispenjac 19:16 28.december 2015.

    v stranki muslimanskega centra smo po dolgem premisleku sprejeli sklep, da moramo zavarovati slovenske mladenke. zato bodo odslej vsakemu legalcu odvzeti kamni, za katere ne dokaže, da so namenjeni samoobrambi ali pridobivanju dohodka (=tatvinam z razbitjem stekla s pomočja kamenja). lp, mirko

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.