Slovenija
28 ogledov

Oblica novih imenovanj na vladi

Komentarjev 27
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • sivka 17:26 28.marec 2013.

    a fata Lucija ne bo nič tvitnila, dej no , kej lepga napiš

  • KLOBO 18:13 28.marec 2013.

    To še ne pomeni, da je primeren za sekretarja !! Važna je pripadnost, kadruje se po pingvinski pripadnosti !!

  • KLOBO 18:18 28.marec 2013.

    Kakor se je začelo, bo imela ta vlada samo s kadrovanjem posla za 1 leto, kdaj bodo začeli pa kaj delat, da se pokažejo navzven, da ne bodo bonitetne ocene padale in donosi na obveznice rasli z vsakim odprtim kljunom ...prikaži večm plagiatorke za nekaj stotinov. Če bo šlo tako naprej bo kmalu presežena vrednost 7 %, kar je katastrofa za SLO !!LENUHI PLAGIATORSKI, PEJTE KAJ DELAT, DA NE BOSTE ŽE V 1 LETU VSE ZAFURALI !!

  • skakač 19:01 28.marec 2013.

    "Gašpar Gašpar Mišič bo zadolžen za koordinacijo VELIKIH infrastrukturnih projektov in pomoč pri sanaciji gospodarskih družb v težavah".To grdo,piskavo,plešasto govno,bo poskrbelo predvsem zase in samo zase.Tega brezvestnega in nesramnega pajaca boli k...c za vse druge.Zaradi njega vsi drugi lahko pocrkajo.Tega ...prikaži več pingvina poznam osebno zato vem kaj govorim.Bog nam pomagaj.

  • PIKO5 19:58 02.april 2013.

    Kje so rdei pisuni 571 nje to so pa naši komunajzarji.........Kjer je baburatušek gospodar je 2 gšeper(vovk) MESAR........

  • Pepe1 15:47 28.marec 2013.

    Izgleda,da se ponavlja kar so očitali prejšni vladi da zaposluje sinove in hčere poslsncov samo čakamo lahko kdaj bo prišla babica od kakega poslanca v kabinet precednice vlade,mislil sem da se bo kaj izboljšalo pa bo po moje še slabše ...prikaži več ker bo vso politiko vodil Jankovič,že po odločitvi da bo obrambni minister Jakič sem ugotovil da se bomo šli igro če me ujameš te bom zaposlil temu smo rekli ČAV BAMBINA

  • Žvižgač 19:46 28.marec 2013.

    Nikoli si ne bi mislil, da je predsednica vlade tako kratkovidna, da ni spregledala psihično motene Tamare Vonta, da je zrela za psihiatrijo, po čem je ocenjevala njene sposobnosti mi ni jasno, ker so jo v vseh njenih službah nogirali ...prikaži več zaradi psiho stanja in nesposobnosti.Prava cvetka pa je Gašpar Miško Miš, pokvarjen podjetnik, ki se poriva in prodaja povsod, najbolj Popoviču in v življenju ni ničesar naredil še na pošten, dostojanstven način. Gre za egoističnega gobezdača z mentalno razvitostjo povprečnega 18 letnika, ki rad govori a ne pove ničesar. Tega pingvina pa si bo predsednica, pa tudi mi še dobro zapomnila. Prej ali slej jo bo nakuru, ker je v fazi poglobljene adolescence. Povratak odpisanih Kumer, no ja če ni nikogar več med živimi SD.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.