Slovenija /slovenija/crna-kronika
136 ogledov

Oče koroške deklice psihično na tleh

Komentarjev 23
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • tralala 11:23 22.marec 2012.

    Aja, pa da jo spet pedo-dedek dobi v roke? Smo pa dobili vsaj ime pedofila....

  • rob 19:46 22.marec 2012.

    ZAKAJ SE DO DANES NI RAZČISTILO VSEH NAPAK IN SKRIVALNIC IN NEZAKONITIOSTI URADNIH OSEB?!Zakaj obsojate starše, najprej je potrebno obsoditi vse uradne osebe, ki so delale "manjše napake", ki naj ne bi imele vpliva na potek dogodkov! Ali res, ...prikaži več kdo to trdi? Uradne osebe same!

  • Marjan Valič 02:52 29.marec 2012.

    meni se zdi da oče mati imajo pravico do otroka zatajila je država in sodiščeglih toliko je mati kot oče nevem u kakšni državi živimo usi se postavijo tam kamor bodo zmagali ko se je šlo za jorasa mejo z ...prikaži večz hrvatmi so usi pogoreli će srbi nebi šli ven nikoli slovenije ne bi bilo

  • b3180966 10:49 22.marec 2012.

    Takšne igrice kot se gredo okrog te nesrečne deklice so pa že ostudne. Le zakaj, poleg očeta ne zaprejo še tega Munca saj je očitno sokriv za skrivanje deklice? Lahko je s tujim k...m po koprivah mahat.

  • stela 11:55 22.marec 2012.

    Kakšno štalo sta nardila starša deklice, ker ae nista mogla,pogovorit vsaj tolk, da bi blo za punčko dobro :(

  • bojko333 12:57 22.marec 2012.

    seveda tralala, sej to je bistvo a ne?

  • bojko333 13:43 22.marec 2012.

    nč bat tralala, zlo dobro sem razumu... ;)

  • angelalukantz 15:30 22.marec 2012.

    "Cvetka marjetka" ti pa poznaš detajle?

  • CvetkaMarjetka 15:44 22.marec 2012.

    So vsem na voljo, tako da jih lahko prebereš tudi ti.

  • angelalukantz 15:48 22.marec 2012.

    pri tebi?

  • bojko333 16:02 22.marec 2012.

    mal poguglat Dragica, pa bo, ok?

  • angelalukantz 16:11 22.marec 2012.

    ja HVALA

  • tralala 13:32 22.marec 2012.

    Morda sem se nerodno izrazil, popravljam: raje še izolacija, kakor pedo-dedek.

  • CvetkaMarjetka 14:51 22.marec 2012.

    Stela? Raje se vprašaj, kakšno štalo je naredila mati deklice, ker je ni zaščitila pred zlorabo!Koliko bi se pa ti pogovarjala v primeru zlorabe? V primeru, ko bi tvoj otrok prišel domov iz stikov z očetom v modricah, ...prikaži več alkoholiziran in nenazadnje z vnetim spolovilom, ki je v tem primeru po mnenju ginekologinje zelo verjetno posledica spolne zlorabe???In še danes mati hčerke noče zaščititi, ampak stoji ob strani očetu in mirno gleda in bo gledala, kako se zloraba njene hčerke nadaljuje.Resno, kdaj boste dojeli, da ne gre za skrbništvo ampak za zlorabljenega otroka?Dokazov za te trditve je več kot dovolj, ampak ker ima dedek močne prijatelje, v prvi vrsti Irmo Pavlinič Krebs, bodo zrušili vse pred sabo, da resnica pride na dan. Tudi za ceno življenja malega otroka in njegovih zaščitnikov.To je realnost naše države, ki bi nas morala ščititi.

  • CvetkaMarjetka 16:01 22.marec 2012.

    Lahko kar pri sebi. Je pa toliko materiala, da lahko prebiraš cel vikend, ki bo itak deževen:http://www.facebook.com/notes/matic-munc/dokazi-v-zadevi-koro%C5%A1ka-deklica/262940587088992

  • puelasedulaest 01:05 26.marec 2012.

    Če jo bodo našli bomo verjetno zvedeli kdo jo je zlorablja! Dosmrtna!

  • Semi Dimond 19:37 22.marec 2012.

    ŽALOSTNA SEM , TAKO ZELO ŽALOSTNA ... Mala Klara je očitno tržno blago za katerega se kregajo odvetniki in sodstvo, policija in tožilstvo... Zdravljenje pedofila ??? Saj se hecate... ali pa vam je res vsem vseeno ... Igrate in mučite ...prikaži veččite tiste, ki najbolj trpijo ...in ker je G Pavlinič Krebsova rekla, da Tonček pa že ni pedofil, ker se je ona z njim kot otrok igrala je pač temu treba verjeti na besedo .....ne pa da bi preiskovali domnevnega pedofila .... Sram me je.... bila sem žrtev sama , danes je to mala Klara in jutri kateri od vaših otrok .... Torej vsem , ki poskušajo pomagati da se mala Klara v takšno okolje ne vrača se raje zahvalite, ker nikoli ne veste, kdaj boste taklšno pomoč sami potrebovali .

  • nina 03:06 24.marec 2012.

    ker je bilo dobrega vtej državi so itak vse uničili zdaj smo mi navrsti da uničimo nje dajmo narod dvignimo se čas bi že bil da izženemo klerofašistično oblast odkoder je prišla smrt fašizmu svoboda narodu nabrusimo kose.

  • bojko333 11:19 22.marec 2012.

    bistveno je, da bi bilo dekličine agonije v izolaciji enkrat vendarle konec.

  • Semi Dimond 19:43 22.marec 2012.

    IN ŠE ZGODBICA ZA LAHKO NOČ .... Nekoč pred leti je živela mala deklica, ki je imela zelo rada svojega strica... a ta stric je bil prijazen le nekaj časa , kmalu je mali deklici rinil jezik v usta , ...prikaži več si je želel vedno znova dotikati #njene rožice ", ker tako lepo diši in kmalu jo je posiljeval , vsakič, ko je imel čas ... in tako je bilo dolga 4 leta, ko je ta deklica iz posilstva v posilstvo bolj umirala ....In nihče ji ni pomagal , nihče ji ni verjel ....RES TAKŠNO ŽIVLJENJE PRIVOŠČITE MALI KLARI ???? Jaz ji ga ne .... ker še dandanašnji iščem malo umrlo deklico v sebi .... ZATO NAJ VAS BO SRAM VSE , KI JI ŽELITE NAJHUJŠE ZLO TEGA SVETA!

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.