Slovenija
73980 ogledov

Odgovor Marku Potrču: Uživajte v dvigovanju uteži, stroko in znanost pa prepustite usposobljenim

Komentarjev 77
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • 277e7e0798e154efbedb78510b05597587d206c4 15:08 01.september 2020.

    Se vidi iz šole katere medijske hiše prihaja. Pa bi prav lahko bila še katera druga medijska hiša.

  • Avatar ovca
    ovca 16:07 01.september 2020.

    Pretner govori: znanstveni viri dokazujejo itd. Kot tak strokovnjak,bi moral vedeti,da ko se nekdo sklicuje na znanstvene viri,jih je dolzan navesti. Ce jih ne navede pomeni: prodajam ti meglo.... Torej pricakujem navedbo virov,ki bodo potrdili,kar je govoril!

    • Avatar Maja Kajza
      marelica 17:04 01.september 2020.

      jaz tudi ?

    • blayo 17:24 01.september 2020.

      Ne vem no, se vama ne zdi, da je on znanstveni vir? Kakšen znanstven vir še nucata?

    • Avatar ovca
      ovca 18:27 01.september 2020.

      Blayo,ti tezko razumes,da hocem znanstvene dokaze? Bom kar slepo verjela titulam? Sorry,poznam doktorje,tudi doktorje znanosti,kjer sem se vprasala,kdo je namesto njih delal ne samo doktorat,ampak tudi faks. Mi je zelo zal,ce nasedas samo titulam. Res pa je,da lazje zivis,ko ne ...prikaži več vidis vseh anomalij 🙂

    • timja 20:49 01.september 2020.

      in kdaj in kdo je raziskal posledice covida... morda pa je Pretnar polovično zaposlen v Wuhanskem laboratoriju!!!!

    • jakec1575 21:50 01.september 2020.

      ker potrc je navedel pa kaj? nevidne zdravnike?

    • Avatar ovca
      ovca 22:54 01.september 2020.

      Ne jakec,ker je dr.Pretner navedel nevidne strokovne vire. Si se razsvetlil? Ali dr-jem,oz.bogovem v belem,verjames na besedo? Res je jakec,blagor ubogim na duhu (da ne bo pomote,zate velja).

    • NeAnonimni 09:03 02.september 2020.

      Blayo in Jakec.. ali verjameta zdravnici, ki ima v Izoli svojo bolnišnico in pravi, da Bavčar ni dovolj zdrav za sojenje?

    • blayo 18:41 02.september 2020.

      ovca, pa saj Pretnar je znanstvenik, on ni dohtar. Dohtar al pa znanstvenik to sta dva svetova. Če si samo dohtar, se pravi dr.med. pa imaš recimo specializacijo za nekaj, je nekako tako, kot če bi bil recimo avtomehanik specializiran ...prikaži več za zavorne sisteme.

    • blayo 18:42 02.september 2020.

      NeAnonimni, ne, ne verjamem mehanikom.

    • Avatar ovca
      ovca 19:12 02.september 2020.

      Blayo,ti priblizno ves,kako dandanes poteka "znanstveno' delo v vecini primerov? Ocitno ne ves in verjemi,noces vedeti. In s temo tu sem zakljucila.

    • blayo 20:41 02.september 2020.

      Vem, vem, dobro vem. Trenutno sem namreč zaposlen v enem od evropskih inštitutov za molekularno biologijo.

  • Laznivi 22:50 01.september 2020.

    Potrc na tvojem mestu bi od sramote ne pokazal vec nosa na sonce. Sicer pa take budala strezne ko covid odnese par sorodnikov kot se je dogajalo okrog Milana ,zal mi je ampak ti si to zasluzis.

  • MihaPu 18:41 02.september 2020.

    Odgovor stroki: pustite farmakomafijo in evrčke in ljudem obelodanite resnico ČE IMATE JAJCA! Poserjem se na trenutno stroko, ki se pojavlja v javnosti z lažmi, ki jih vsakodnevno trosi. Ljudje nismo zabiti in vam žal ne verjamemo, ker ste premalo ...prikaži več kvalificirani za to, da podate svoje lastno koruptivno mnenje. Hvala.

  • rajko50 16:03 02.september 2020.

    Prebral sem kar nekaj pamfletov, ki jih je napisal Gorazd Janez Pretnar. Bog nas obvaruj, ko imajo taki ljudje možnost upravljanja usode neke nacije. V odgovoru Marku Potrču je toliko nedokazanih in nepotrjenih trditev, manjka pa poglavitna. Gospodje mikrobiologi. Nehajte ...prikaži več se že enkrat metat ven kako dobro poznate virus ker ga sploh ne poznate. A si upate priznati javnosti koliko ljudi je v bolnišnicah umrlo ker zdravniki od začetka sploh niso poznali postopkov zdravljenja?

  • matermila 06:59 02.september 2020.

    Ko sem prebral Potrčeve nesmisle,sem bil skoraj prepričan da je najmanj prof.dr. mikrobiologije,nakar sem ugotovil,da je človeče vozil rešilca(medicinska sestra z izpitom "B" kategorije).Tak model bi lahko kvečjemu podal svoje misli o uporabi steroidov v telovadnici.Govoriti o virusih,pa je tako,kot ...prikaži več bi vodovodar projektiral strojne inštalacije v nuklearki.Čestitke gospodu dr. Pretnar.

  • rajko50 16:02 02.september 2020.

    Bog nas obvaruj, ko imajo taki ljudje možnost upravljanja usode neke nacije. V odgovoru Marku Potrču je toliko nedokazanih in nepotrjenih trditev, manjka pa poglavitna. Gospodje mikrobiologi. Nehajte se že enkrat metat ven kako dobro poznate virus COVID-SARS2 ker ga ...prikaži več sploh ne poznate. A si upate priznati javnosti koliko ljudi je v bolnišnicah umrlo ker zdravniki od začetka sploh niso poznali postopkov zdravljenja? Zakaj je s

  • brizitka 15:46 05.september 2020.

    Žaljivo in prav nič strokovno g. Pretnar. Če mačku stopiš na rep zacvili, ali ne ?

  • gregor51 07:28 02.september 2020.

    pravilno ----potrč bo govoru

  • mercedesb 15:43 01.september 2020.

    Marko bravo! Podpiram 110% tvoje mnenje,odlicno povedano in cista resnica! Bdi vi ki verjamete tem in temi skorumpiranemu dr.Pretnarju pa- ubogi na mislih in razmisljanju!

    • blayo 17:30 01.september 2020.

      Vsak je upravičen do lastnega mnenja, četudi je nesmiselno/neumno/brezvezno/nestrokovno.

    • jakec1575 21:49 01.september 2020.

      pretnarja vsaj malo poznam. in kar se poglobi, mu je za verjeti. sploh pa. zacni brati studije. Potrc se sklicuje na nevidne zdravnike in govorice. nikjer se ni navedel dejstev.

    • Avatar Pinkopalinko
      Pinkopalinko 23:07 01.september 2020.

      Pretnar je za v Malči Beličeve,ali Čečeve.

  • Avatar ovca
    ovca 14:35 01.september 2020.

    Ko bodo strokovnjaki delali strokovno in ne bodo orodje politike, jih bom poslušala! Torek strookovnjaki, sami ste si pljunili v skledo. Zamislite se nad sabo!

    • blayo 17:33 01.september 2020.

      Lahko ti zatrdim da je malo kateri znanstvenik orodje politike. Nihče si ni pljunil v skledo, strokovnjake take floskule ne zanimajo.

    • kontrahan 18:41 01.september 2020.

      blayo ne vem no, če imaš prav. Veliko jih je, ki so orodje politike, da sploh preživijo in lahko delajo znanstvene "preizkuse".

    • jakec1575 21:52 01.september 2020.

      kaj bi ti clovek razlagal, kaj je eksponetna funkcija. Ce ne vidis zraven sebe, ne obstaja. upam, da cimprej kdo zraven tebe krepne. potem bos pa verjela.

    • matermila 07:00 02.september 2020.

      Ovca,ime ti zelo lepo pristoji.

    • Avatar ovca
      ovca 08:06 02.september 2020.

      matermila, zelo si konstuktiven komentar dal. Primeren tvojemu iq-ju :)

    • blayo 18:49 02.september 2020.

      kontrahan, malo na pram onim, ki ne delajo na tak način.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.