Svet
16 ogledov

"Odnosi s Slovenijo so se bistveno poslabšali"

Komentarjev 23
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • jakec1575 12:43 19.januar 2016.

    Hrvati so se začeli obnašati vzviseno, osabno takoj ko so dobili popolno podporo ZDA. Zadnje zgodbe, prisulskovanje, Dobljena sodba na arbitraznem sodiscu v ZDA (kljub temu, da jim je Slovenija po nespametnem izklopu, ze takoj po izklopu ponudila nazaj priklop??). ...prikaži več Kazen je visoka. Dolgovi hrvaskega elektrogospodarstva do NEK so ze placani? ZDA potrebujejo trdnega zaveznika na Balkanu. To je Hrvaška. In zato se Hrvati tako obnašajo do EU. In se slabse do Slovenije. Ampak Hrvaška ni 51 zvezna država ZDA, ampak članica EU. Kasneje ko bodo skapčali, slabše jim bo.

  • jakec1575 12:59 19.januar 2016.

    2x. Ta vlak je morda že odpeljal. Oni so dobili tozbo samo zardi krsenja clovekovih pravic, cerpav mislim, da ce bi slo za kaksno nemsko ali francosko banko bi se pogovarjali. Terjatve bank so riziko banke, pa četudi je vojna. ...prikaži več hrvti pa niso nek narod, ki bi dal čez katarzo in priznal zmoto svoje fasisticne vlade v času Tuđmana. za njih je se vedno heroj, kljub delitvi bosne in imperialisticnim vzgibom ter dogovorom z Milosevicem. Se ena temna plat njihove zgodovine s katero se nocejo soociti, poleg ustastva. če bi zmogli vsaj pobot, bi mi skupaj veliko bolje ziveli. tako pa nam zamerijo, da smo precej ceneje odnesli v vojni in smo za njih manj vredni. Se vedno jahajo na tem valu, da smo jim tudi dolzni neke denarje. Placali smo 40 mio za kazen, placali smo in bmomo varcevalce, placujemo vsako leto kot turisti 1 mio slovenskih nocitev.

  • KOJAK 12:13 19.januar 2016.

    Kjerkoli vprašam mi nihče ne zna odgovorit! Lahko bi se malo pozanimali novinarji. Torej ZAKAJ SLOVENIJA NIKOLI NE IZPOSTAVI VPRAŠANJA DOLGOV HRVAŠKIH PODJETIJ DO LB? Menda jih je bilo 3x več, kot je dolgov LB do hrvaških varčevalcev.

  • zkvazdjkrregistracijozahtevate 12:44 19.januar 2016.

    manj ko imamo z njimi opravka bolje je.

  • maresem2 14:57 19.januar 2016.

    Idiot nepismeni! Prvo preberi kaj sem napisal in zakaj sem to tako napisal..... Kreten zarukan.

  • maresem2 13:40 19.januar 2016.

    Preklete pičke ustaške. Lani sem bil pri vas na morju po 20 letih in zagotovo spet ne bom naslednjih 20. pa še to ne bi šel, če me ne bi povabili kot gosta. Fuj.... smrad pokvarjena, zahrbtna.

  • maresem2 13:42 19.januar 2016.

    Kdo bo pa to izpostavil?? A taki pleničkarji, kot je Cmeravc, Kahrl ipd...?

  • Avatar olor
    olor 13:48 19.januar 2016.

    HRVAŠKE MANJŠINE V SLOVENIJI???? Domov naj zginejo, banda ustaška. Ooooo koliko jih imam pol pi.do.

  • Avatar olor
    olor 13:53 19.januar 2016.

    imel si možnost in ivolil drugega. Na primer jj, zakaj ga pa niste? Ti zagotovo navijaš za hrvate, lopov.

  • Harrison 14:02 19.januar 2016.

    Zid je treba postavt, ne žico !

  • Zala Boštic 14:23 19.januar 2016.

    Prvo kot prvo: mi smo pri njih priznani kot manjšina..drugo kot drugo pa, če smo rome postavili za manjšino pa lahko tudi hrvate, ki jih je veliko več...

  • Papaja Popi 14:31 19.januar 2016.

    Nekoč zavezniški dobrososedski odnosi s Slovenijo so se bistveno poslabšali...In kdaj smo imeli dobrososedske odnose z njimi ???????????????

  • Papaja Popi 14:31 19.januar 2016.

    Berlinski zid na Kolpo, ogrevat Kolpo in naseliti krokodile vanjo.

  • popokatopetl 14:36 19.januar 2016.

    A rajši npr kakšen JJ ki se je znal tvorno dogovarjat za incidente v Piranskem zalivu???

  • maresem2 14:39 19.januar 2016.

    Ti si pa zrela za poslanko v naslednjem mandatu - imaš vse vrline za to!

  • Ferluci 14:47 19.januar 2016.

    Očitno med nami še živite knonani bedaki. Zgodovinsko, do 1. vojne in kasneje je bilo mešano ozemlje Slovencev in Hrvatov, do Zagreba! Tudi v Istri je bilo podobno, gre za avtohtonost, ne priseljence! Je pa res, da je šlo za ...prikaži več za prisilno potujčevanje, podobno kot v Italiji, Avstriji in na Madžarskem. V Jugoslaviji govoriti o tem je bilo pa 'rušenje države', sama veš!

  • dragec 15:02 20.januar 2016.

    Kajpa, če ti popapajo pimpeka ?

  • mirror 13:03 19.januar 2016.

    Vsa hrvaška podjetja, ki so imela najete kredite pri LB Zagreb so propadla. To je bili narejeno namenoma. Hrvati priznavajo samo zasebno premoženje, vse slovensko družbeno premoženje so si pa prilastili. Vsi počitniški domovi v lasti podjetij so šli po ...prikaži večpo gobe. Zakaj se ne izpostavi vprašanje tega dolga, je pa treba vprašati naše politike, ki imajo vikend hišice po Jadranu.

  • dragec 14:15 19.januar 2016.

    pa še visokonapetostno žico, minska polja....

  • Žurnalček 15:41 19.januar 2016.

    SRS , SLO in SRH ter RH nista imeli nikoli dobrih odnosov , še takrat ne, ko je Tito s pendrekom narekoval bratsvo! Hrvati enostavno ne marajo nobenega drugega , razen samih sebe ! To generalno , čeprav je ogromno ...prikaži večo tudi normalnih ljudi !Ne bomo pozabili Ustaških pogromov na Slovenskem, ne bomo pozabili 3000 pobitih Slovencev v Jasenovcu , prevaro na Mirni , izdajo 91.leta, zločine proti drugemu našem narodu , rožljanje z orožjem cel čas in prisvajanja prostorov , ki nikdar niso bili njihovi !

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.