Slovenija
63979 ogledov

Ogorčeni: "Ta izjema pri PCT je diskriminatorna"

Komentarjev 43
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Plavi-mil 08:28 14.september 2021.

    In to samo v Sloveniji v vseh drugih državah je pa OK.

    • Pearl 15:23 16.september 2021.

      Hrvaška ni nikoli imela policijske ure, sedaj pa nimajo nikjer PCT,kljub 4 milijonom turistov, precepljenost pa je nižja, kot pri nas, pa ni nič več Hrvatov na intenzivni ali mrtvih, kot pri nas.. Pač niso nevretenčarji, kot pri nas in ...prikaži več ne kopirajo ukrepov drugih držav, kot mi, pa jim gre čist ok, brez vse represije.. Še več, zmagovalci v turizmu so.. Sam čestitamo jim lahko, mi pa z glavo dol, kot vedno..

  • 6d27bf1a5689dbb4e902b7e95a57f065ae13bfc9 22:23 13.september 2021.

    Bravo necepljene je treba čimprej pojahat in pohodit

    • levidesnicar 22:52 13.september 2021.

      Brko hitro pojdi po 3dozo, verjetno te še premalo pojahali prvi dve.

    • groffriedrich 23:16 13.september 2021.

      Brko sram te je lahko.To kar se sedaj dogaja je posledica takih nebuloznih ljudi,kot si ti.Nazadnje sem bil v cerkvi,ko sem šel k birmi,pa veš zakaj? Takrat sem župnika vprašal,ali Bog je?Seveda mi je odgovoril,da je.Pa sem mu rekel naj ...prikaži več mi ga pokaže,pa mu bom verjel.Še do danes ga nisem videl in ga tudi nikoli ne bom.Brko,ali virus je?Jaz mislim,da je ampak:cepiva za virus se razvijajo desetletja,ne pa 6 mesecev!!!Iz tega sledi,da smo,milo rečeno,poskusni zajčki pa nič drugega,kot to.

  • jakec42 19:25 13.september 2021.

    Vsak necepljeni si naj plača testiranje,razen tistih,ki jim je cepljenje odsvetovano .

    • Ender3 20:42 13.september 2021.

      jakec42 in kdo ti bo odsvetoval cepljenje !?. Ni belega ovratnika, ki bi ti to napismeno odredil. Važna je zgolj tvoj odločitev, da se cepiš na lastno odgovornost. Za posledice ni tožbe ni odškodninskih zahtevkov. Kako priročno za izdelovalce.

    • Fucky 21:18 13.september 2021.

      Enver še sreča, da lahko tožiš COVID virus v primeru, da umreš :)

    • levidesnicar 22:57 13.september 2021.

      Fuki, si res fuknjen, tisti ki se ne bodo ali ne bomo cepili bomo umrli. Več placa za vas cepljene, ki boste na večno živeli.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.