Slovenija
31360 ogledov

Operaterji bodo morali ponuditi paket brez POP TV, Kanal A, Planet TV ...

Komentarjev 53
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Avatar praufo
    praufo 08:02 24.februar 2018.

    zelo lepo, da se nekaj premika, sicer bi slovenca ogulili do kosti, čeprav se mi zdi tole premalo, programske sheme je treba ukinit, ker ima DVB tehnologija kontrolo nad vsakim programom, uporabnik bi ga lahko izbral in daljinsko vključil, in ...prikaži več zato plačal, kar si pač želi, tehnično je vse izvidljivo ... sicer pa izjava Telemacha ne preseneča, to je tako kot bi v trgovini morali zapravit najmanj 10€, sicer se jim ne splača ... pa naj Telemach zapre in gre v tujino krast državljane

    • Avatar praufo
      praufo 08:06 24.februar 2018.

      očitno so te programske sheme odličen biznis, za tako majhen trg toliko tv programov se preproste ne izide, razen če prisiliš naročnike preko shem in kartelnega dogovora, ja potem se pa da prodajat poceni turške nadaljevanke, pa ponavljat policijsko akademijo, ...prikaži več pa nmk in podobno ... če bo nov zakon sprejet, se bo marsikaj spremenilo, ker je že skrajni čas, sam žal se zopet ne bodo dotaknili rtv dinozavra, ki bo še naprej lomastil in odiral slovenca

    • Avatar praufo
      praufo 09:10 24.februar 2018.

      telemachu se ne splača, za mastne pare je kupil totalTV, zato da nekateri srbski tajkuni kupujejo golf igrišča v sloveniji ... ja, tako se pa da, proplus ukine signal v zraku in evo rešitev - totalTV (total natega) ... seveda ...prikaži več pa riba smrdi pri glavi, ki se imenuje telekom, ki drži štango pri teh barabijah, zato je jasno zakaj se ga ne proda

    • Jožef Petrič 22:57 12.april 2019.

      Za mene je to neke vrste posilstvo nas gledalcev, operater ti vsiljuje programe ki so brez veze saj jih ne gledamo.

  • Papaja Popi 07:57 24.februar 2018.

    Upam, da to uspe in da se ti lopovi ne opomorejo več. Meni osebno so se za vedno zasrali in tudi če me prosijo jih ne zakupimo več. Gledamo jih pa itak ne že skoraj leto in pol in čudež....preživeli smo brez njih.

  • francelj 07:51 24.februar 2018.

    Vsi paketi naj bodo brez plačljivih komercialnih programov, ki jih ni mogoče gledati zaradi reklam. Plačljive komercialne programe pa naj zakodirajo, ljudje naj potem plačujejo odkodiranje. Me zanima, koliko takih bo, ki bodo pripravljeni plačevati pretežno za gledanje reklam. Vse ...prikaži več televizije, nacionalka in komercialne TV, naj se odločijo, ali hočejo pridobivati denar z naročninami ali z reklamami.

  • pikijakob 08:37 24.februar 2018.

    Končno

  • 4d5eccf93739c6305aaf8969a682cc57e1fd7395 09:27 24.februar 2018.

    Za tako laz bi v normalni drzavi romal odgovorni na telemahu romal v zapor: "Telemach: Ločena programska shema ni izvedljiva Več na: https://www.zurnal24.si/slovenija/operaterji-bodo-morali-ponuditi-paket-brez-pop-tv-kanal-a-planet-tv-305459 - www.zurnal24.si"

    • djdj 09:34 24.februar 2018.

      Se strinjam. Takega zavajanja že dolgo ne 'Telemach: Ločena programska shema ni izvedljiva ' Kdor se malo spozna, ve da je to dokaj enostavno in nikakor gromozanski stroški. Ne razumem pa kdo bo služil, da bi bili v osnovnemu paketu ...prikaži več le programi RTV, ki so že zdaj dostopni preko DVB-T. Služijo na naivnih in neukih. To bi bilo potrebno sankcionirati, ampak preveč dišijo provizije.

    • ae8aecafd0d127e29826f17b5a598081f0e7e32b 13:31 24.februar 2018.

      Prav noro je, kakšne laži si privoščijo. Kot da je vsa javnost popolnoma neuka o tematiki. Vso infrastrukturo in tehnologijo za ponudit tak paket seveda že imajo, in to je jasno vsem.

    • Rafaelus 15:44 24.februar 2018.

      Nimajo zaposlenega ki zna gumb obrniti v levo

  • minimaxi 08:03 24.februar 2018.

    Naslednja naj bo RTV z izsiljenim obveznim plačevanjem naročnine. Vse kar SLO1, SLO2,SLO3 ponujajo so Mostovi-Hidak, So varakeš, umetnostno drsanje EMO, šmrkajočega Andreja Stareta, plastično Mišo Molk in posiljenih reklam. Za ostalo baje ni denarja.

    • Klemen Šuligoj 15:47 24.februar 2018.

      obvezno tudi SLo1, SO2, SLO3,.... Kdo jih pa gleda? vsak državljan ima pravico da plačuje le tiste radio in TV programe, na katere se naroči. nek prisiljen RTV davek pa je kar nekaj - jaz ga sicer ne plačujem, me ...prikaži več pa skrbi za vse tiste nevedneže v naši državi, ki so se pustili prestrašiti in plačujejo redno mesečno tlako RTV-ju. pa saj je tlačanstvo že zdavnaj passe.

    • minimaxi 18:32 24.februar 2018.

      In na kakšen način ne plačuješ RTV prispevka?

    • Mali Miha 19:03 24.februar 2018.

      Ne vem kako se lahko izogneš plačevanju rtv prispevka. Elektrodistributer redno prijavlja vse spremembe odjemalcev na rtv slo. Tako dobiš njihovo položnico prej, kot ključ stanovanja. Če ne plačaš pa grožnje in na koncu deložacija še preden se vseliš.

  • Thomy 07:17 24.februar 2018.

    To bi pa veljalo malo urediti, ja. Cenovno so operaterji tako dodelali, da si primoran vzeti paketno ponudbo, ki ne glede na potrebe zajema veliko nepotrebnih vsebin. A se bojim, da bodo še vedno korak pred zakonom in se bodo ...prikaži več že znašli, da bodo še naprej (in še več) služili na račun osnovnih uporabnikov.

    • zdrej 13:48 25.februar 2018.

      Tudi operaterji so bili prisilijeni določene zadeve tako narediti. Pro+, Telemach in SAZAS so tisti, ki so to preko ponudbe in želja gledalcev dosegli.

  • Avatar jezeran
    jezeran 11:49 24.februar 2018.

    Končno in pravilno .... Še RTV prispevek ukinit in to je to.

  • ae8aecafd0d127e29826f17b5a598081f0e7e32b 13:26 24.februar 2018.

    Telemach so lažnivci. S tehničnega vidika imajo popolnoma vse pripravljeno, da ponudijo tak paket. Tudi internet brez obvezne TV naročnine imajo možnost ponuditi, vendar lažejo da jim tehnologija tega ne omogoča.

  • Ivo 09:56 24.februar 2018.

    Končno. Se premalo zavedamo, da vsako gospodinjstvo, ki ima osnovnega trojčka, letno da 500€ za osnovno medijsko informiranost, kar je v EU nekaj normalnega! Fuj in fej naši politiki, ki skrbite za potrošnika! Se vidi koliko vam je mar.

  • Avatar omega_v6
    omega_v6 16:34 24.februar 2018.

    Banda lažnjiva!! Povpraševanja po taki ponudbi baje biso zaznali !? Kako naj bi zaznali povpraševanje po nečem česar NIMAJO!! Tak zakon je nujno potreben saj bodo drugače na PRO plusu dvigovali cene v nedogled!! Takoj sem pripravljen iti k operaterju,ki ...prikaži veči nebo imel teh "posiljenih" programov!! Na pro plusu ni drugega kot ponavljanje starih filmov!!

  • Dolinar Tomaž 12:25 24.februar 2018.

    Mafija, da se ne moreš odločit kaj boš gledal in kaj boš plačeval. Če pač hočejo da se plačuje za njihov program morajo pač omogočiti da se sam odločiš ali boš to plačeval ali ne. Jaz osebno ne gledam nobenega ...prikaži več od teh dveh programov ...

  • Avatar Leon
    Leon 11:43 24.februar 2018.

    Operaterji bodo morali ponuditi ............debelejše kuverte odgovornim na ministrstvu in vse bo po starem .

    • Avatar praufo
      praufo 12:39 24.februar 2018.

      problem je komu koverte, stari ali novi vladi, obema bo pa drago ... ne ne bo šlo, folk mora težit vsakemu poslancu posebej, vsak dan, pa tudi ponoč

    • blayo 16:34 24.februar 2018.

      Leon, ti zgleda precej veš o teh kuvertah. Jaz te imam na sumu da jih tudi sam prejemaš.

  • Avatar karjola
    karjola 16:46 24.februar 2018.

    v bistvu sploh ne rabimo osnovne sheme brez naročnin. če se že gremo kapitalizem naj raje ponudijo prosto izbiro programov in to tudi plačaš.

  • Skipi 16:17 24.februar 2018.

    To mi delaj nič več pop tv in a kanala.

  • Mali Miha 18:49 24.februar 2018.

    Po treh mesecih abstinence, ko sem izbrisal te tri iz programske sheme moram priznati, da nisem več odvisen od njih. Končno sem spoznal, da lahko svoj dragoceni čas porabim pametneje, kot pa je gledanje butastih žajfnic.

  • maresem 11:29 24.februar 2018.

    Dvomim, da bo iz tega kaj ker zakonodajalca boli penis za drugorazrednega potrošnika.

  • blayo 16:37 24.februar 2018.

    Kaj pa zdaj Telemach bluzi nekaj o stroških izgradnje omrežja???? Če so tako nesposobni, da rabijo nadgradnjo omrežja za razčlenit eno programsko shemo v dve, potem naj pa kar takoj spokajo.

  • Marka Skace 15:12 24.februar 2018.

    Edino pošteno bi bilo , da bi bila možnost izbire plačljivih programov s strani naročnika. Vse ostalo je poslanska mafija in izsiljevanje naših pokvarjenih in podkupljivih državnikov.

  • pje 12:46 24.februar 2018.

    Seveda se bo ta Telemach branil na vse strani. Malo si naj pogledajo samo na face strani kaj vse ne počnejo, da bi pridobili naročnike in na kak način. Za en sam cent mi lahko ponudi Telemach njihove vse neomejene ...prikaži več storitve, pakete pa jih niti ne povoham!

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.