Slovenija
151 ogledov

Orban se je na kongresu klanjal Janši, NSi izgnan

Komentarjev 102
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • dchello 18:05 20.maj 2017.

    A te kredite bo nudiča Stranka ali Janez osebno

  • Dusan Mmarn 18:51 20.maj 2017.

    skoda grdih besed za tako bogega kot si ti ,,,

  • Dusan Mmarn 18:53 20.maj 2017.

    tudi zate ne saj podpiras bivsega komica ji je se hujsi kot njegov idol iz juge ,,malo slabo poznas zgodovino ,,vsaj poisci kaj vse se najde na spletu o tvojem siptarju

  • KOJAK 18:53 20.maj 2017.

    Super...šiptarji bodo potem dobili zastonj kredite... aja saj oni so mu dali doktorat.

  • KOJAK 18:57 20.maj 2017.

    A si jezna partizanka? Ne se razburjat te bo še fršlok ruknu. Ludamila je bila odsotna in je vljudno poslala svojega predstavnika, katerega potem odjebete. Veš kolikokrat je čelavi vabljen na TV pa namesto njega pridejo Černač, Tanko in ostali ...prikaži več modreci pa jih nihče ne upa zavrnit ker potem takoj vložite interpelacijo proti pristojnemu ministru.

  • Dusan Mmarn 18:58 20.maj 2017.

    saj to in se kak evrcek zraven

  • KOJAK 18:58 20.maj 2017.

    Sem proti da hodi ceca, sem proti da hodi thompson in sem proti da imaš ti volilno pravico.

  • dchello 21:59 20.maj 2017.

    Vsak enkrat gre.

  • valerijakregar 22:08 20.maj 2017.

    lahko noč prijatelji.

  • mp5 22:23 20.maj 2017.

    Boris kako je lahko Orban zločinc, saj je samo zavaroval svoje meje pred hordami mladih migrantov, ki so svoj narod pustili na cedilu in odšli živet na tuje stroške.

  • popokatopetl 22:40 20.maj 2017.

    666, sem vedu da ima sam Hudič prste vmes!

  • brezheca 23:14 20.maj 2017.

    Hudičeva stranka.

  • brezheca 23:22 20.maj 2017.

    J je nacist,Orban predsednik nacistične države,ki je bila nekoč naša okupatorka,kaj imata s TITOM skupnega?

  • brezheca 23:28 20.maj 2017.

    Milan je čisto v redu desc.Ti se kar s svojim janškotom ukvarjaj.

  • brezheca 23:34 20.maj 2017.

    Kaj blebetaš?A sploh veš,kaj je levica in kaj desnica.Pa še vmes je nekaj.

  • jons 00:45 21.maj 2017.

    Nekateri so pa prestrašeni.

  • dchello 10:46 21.maj 2017.

    Glede na dejanja niti niso tako zelo 'bivši'. Kar so se v Jugi naučili še vedno s pridom uporabljajo :)

  • cogocogo 10:54 21.maj 2017.

    ++++++++++++++++++

  • cogocogo 16:04 20.maj 2017.

    zal napaka zeloooo je sposoben nasankal je kar lepo stevilo klenih clovenckov ,pravih domoljubov in vsi ti fanatiki se temu sipcu tlacijo v rit toej je janez dokazano velika rit ,,se vecja kot milancek ,,drugic zelo dobro je poskrbel za ...prikaži večo je poskrbel za svoje blagostanje ,,zakaj tako leze v rit hrvatom ,,ker mora ti ga drzijo za tisto med nogicami z dokumenti o prodaji orozja ,,ja to so kar dobri argumeti ,, nadgradil je diktaturo in kult osebnosto njegov nekdanji vzornik je amater proti janezu le kdo je tako malikoval tistega iz juge tako kot danes sloveceljni malikujejo janezka ,,se gorenak bivsi milicnik in komic je vse blazen v janzkovi druzbi zamo da ga janezek potreplja po glavci ,pa saj ni za veejt kako je lahko nek osebek tako beden

  • cogocogo 16:30 20.maj 2017.

    po komentarjih bi rekel da je to nova tva ali reporter cudno da tako ljubite druge portale za sranje po njih ,,zalosti me kako ste se dali speljati bivsim fanaticnim komunisto ,,ne moti ne nikogrsnja usmeritev dokler ni to fanatizem ...prikaži večto fanatizem a iz teh sekt vre samo sovrastvo zloba ,,pa kaj vam je ljudje nimate doma nikogar ki bi ga imali radi se morate res zaljubiti v ti dve kreaturi katerima se dobesedno hebe za vas ,,samo da jim date glasove pa je ,,in vi se pocutite takoj poteseni ,,a se ne pise ze leto 2017 ,,saj nista bogova !!!!!!!!!!!!!!!!!

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.