Slovenija
57 ogledov

Otroci iz azila bodo v šoli dobili tudi kosilo

Komentarjev 22
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • izRODEk 15:35 08.januar 2017.

    PS: Sovražni govor? Pa še kako! Zdaj se pa vprašajte, če so sovražna dejanja teh gnojev na oblasti ter, koliko gorja so oni naredili v zadnjih desetih letih in koliko mi, ki se tako izražamo.Politično nastavljeni uradniki nehajo delat ...prikaži več škodo le, ko gredo v pokoj ali, če končno crknejo. V vseh ostalih razmerah se pa prekladajo z urada na urad in živijo na račun revežev, katere obsojajo, če jih kdo kdaj malo prekolne.Mrš, govna ena smrdljiva pokvarjena vladna....

  • dezurni 16:36 08.januar 2017.

    S 1. februarjem bodo brezplačna kosila dobili tudi učenci iz družin, v katerih je mesečni dohodek na družinskega člana med 180 in 360 evri. Gre za učence, ki so doslej dobivali delne subvencije. Do brezplačnega kosila so bili pred tem ...prikaži več upravičeni učenci iz družin, pri katerih dohodek na člana ni presegal 180 evrov. Teh je bilo nekaj manj kot 17 tisoč.

  • valerijakregar 18:33 08.januar 2017.

    seveda.med ljudi se ne sme vnašati nemira !ga ni doma za upokojence, kjer te sprejmejo na "all inclusive", za gornji znesek.pa oblačila, osebno perilo in obutev imajo domski oskrbovanci svoje lastno......zelo bi bila vesela, če bi ...prikaži večbi domska nastanitev starostnikov stala le toliko, kot naša vlada zavaja z mesečnim izdatki na migranta.

  • wolf.ata 20:03 08.januar 2017.

    vse o.k. samo naši otroci bodo dobili ta kosila šele zdaj,da narod ne bi gledal te "otroke "zviška,pravim pa vam,volk menja kožuh naravo svojo pa nikoli,vedite tudi,da so to večinoma migrantje in ne begunci,so oblečeni boljš kot jaz sem nasluhnil,da ...prikaži več so imeli polne šope 500-takov,doma pa v kolibah,ne vsi,da se razumemo,saj se bo videlo čez 5-10let kako nam bodo vračali,ja Pzz,telefonija,hrana in še pa še stvari se draža brez razloga,ja,kar razmišljajte

  • izRODEk 15:33 08.januar 2017.

    Ta govna smrdljiva na vladi in ministrstvih živijo od tega, da "rešujejo" zadeve. V resnici bi se zadeve lahko reševale dosti dosti hitreje ampak, kaj bi potem ta vladna golazen počela, če bi v parih dneh vse rešila?Namen teh ...prikaži več Cerarjevih in SD psihopatov na vseh teh uradih je, da meljejo. Ni važno kaj, da le traja. Cel mandat. Potem pa spet znova in znova. Do penzije. Jebe se tem fašistom, če kaj uredijo ali ne: važno je, da so tam, da so pomembni, da na koncu dajo gor podpis in žig, odgovarjajo tako in tako za nič vsaj, dokler so pri "naših".Rešitev so samo vislice na Kongresnem trgu in hitra ljudska sodišča.Čimprej!

  • jakec1575 16:11 08.januar 2017.

    Za banalno zadevo so rabili 4 mesece. Zdaj je jasno zakaj ze 25 let nimamo zdravstvene reforme. pri taki sposobnosti, motivaciji in volji ob svetem nikoli. Vsak se skriva za svojimi pristojnostmi in vsako potovanje maila traja 14 dni. To ti je Slovenija.

  • matermila 16:22 08.januar 2017.

    Kaj pa naši otroci(za naš denar)?

  • Avatar AtaAufbiks
    AtaAufbiks 16:27 08.januar 2017.

    Meni je vseeno, ker ne bo šlo iz mojega žepa!

  • bmz 17:24 08.januar 2017.

    Se pridružujem komentarju!

  • valerijakregar 17:30 08.januar 2017.

    očitno ni dovolj, da nas vsak migrant mesečno stane že več kot 850€.dajmo jim še malo.........................ćez 10 let :http://klip.si/video-vrnila-se-je-v-svoj-rodni-kraj-ki-so-ga-preplavili-muslimani-nato-je-sledil-sok-12090

  • Sergeja Hvala 17:49 08.januar 2017.

    Ta podatek je bil vsaj 10X zanikan

  • Sergeja Hvala 17:49 08.januar 2017.

    Plačano imajo kosilo v šoli.

  • Omega_v6 19:28 08.januar 2017.

    Dajte jim vse kaj rabijo vendar si zapomnize njihova imena!! Kmalu vam bodo dobroto povrnili na način kot ga edino muslimani poznajo!! Upam,da takrat ne bomo jokali za izgubljenimi svojci!!

  • gggg 20:26 08.januar 2017.

    Piše, da imajo v šoli in v azilnem domu!

  • Sergeja Hvala 21:56 08.januar 2017.

    Vsi slovenski otroci iz slabše situiranih družin imajo brezplačna kosila.

  • Sergeja Hvala 21:57 08.januar 2017.

    Prej so imeli v azilnem domu, zdaj imajo v šoli.

  • noevomene 16:03 09.januar 2017.

    Ja med 180 in 360 evri.To pomeni da tisti ki imajo skupaj kaj?Minimalna plača je 560 evrov pa če imata oba starša minimalca je to 1120 evrov in imata enega otroka so potem trije člani pomeni da pride na člana ...prikaži večna 373 evrov.IN KDO BO DOBIL KAJ? SPET ČISTO ZAVAJANJE LJUDI.

  • gggg 15:39 08.januar 2017.

    Torej imajo zdaj otroci iz azila kosilo plačano na dveh koncih, nekateri slovenski otroci pa sploh nikjer!

  • KOJAK 18:46 08.januar 2017.

    Žalostno da tukaj gor berem take negativne komentarje, vse to kaže na stanja duha med slovenceljni. Jaz sem novice vesel, gre le za peščico otrok. Res je da je tudi precej slovenskih otrok lačnih, ampak preko CDS se je to ...prikaži več vse dalu urediti in so družine prejemale pomoč ali pa celo kosilo na šoli, po novem bo to skoraj avtomatično do določenega zasluška družine. In veste zakaj me take novice veselijo, zato ker rad živim med pozitivnimi in zdravimi ljudmi. Ljudje polni negativizma pa so KRIVCI da se sploh pogovarjamo o lačnih ustih kjerkolo. Pa lep pozdrav vsi slovenceljni.

  • mph 19:06 08.januar 2017.

    Tokrat se strinjam s tabo, otroci niso nič krivi pri vsemu temu.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.