Slovenija
233 ogledov

"Otroka odpeljali iz vrtca, ne da bi stari starši o tem sploh kaj vedeli"

Komentarjev 67
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Lunica 18:31 31.marec 2016.

    Tudi mene zanima razlog. Stari starši so skupaj z vnučkoma prebolevali izgubo hčere oziroma mamice in verjamem, da jim je težko, vendar so sorodniki. Tudi moji sorodnici je pri porodu umrla mati, pa sta jo nato vzgojila stara starša, še ...prikaži več malo starejša kot omenjena in odrasla je v toplini svojih. vse skupaj se mi zdi tako grozno, da predlagam, da si izberejo res dobrega odvetnika in dobijo nazaj ubožčka ter mastno iztožijo CSD oziroma odgovorni naj takoj odstopijo.

  • vrtnica 18:39 31.marec 2016.

    Nezaslišano. Še en šok za otroke in seveda za stare starše. Sedaj je še bolj jasno zakaj je bilo na referendumu o družinskem zakoniku, potrebno zaščititi otroke. Očitno pa tudi sedaj, CSD-ji nimajo nobenih ovir, da delujejo proti otroku.

  • asmas 20:05 31.marec 2016.

    predvsem se čudim uslužbenkam vrtca,da so dovolile odpeljati otroka brez vednosti SKRBNIKA.Ko smo prvič pripeljali mojega vnuka v vrtec smo se morali vsi predstaviti kdo ga bo hodil iskat za domov.V Cerknici se to prav gotovo nebi zgodilo.Ko prideš po ...prikaži več otroka se moraš predstaviti pozvoniti na glavnih vratih.Če te vzgojiteljica ne pozna ne boš dobil otroka.Mislim,da tudi uslužbenke vrtca ZALUŽIJO KAZENSKO OVADBO,ker so otroka prepustile tretji osebi,ki ni SKRBNIK.KO zjutraj pripelješ otroka v vrtec pričakuješ,da ga boš popoldne dobil v roke.In Predvsem VZGOJITELJICE SO TISTE,KI SO POLNO ODGOVORNE ZA OTROKE.Jaz bi jih kazensko ovadil,da bodo druge vedele komu dati otroka v roke

  • Vesna Dolšak 23:41 31.marec 2016.

    CSD je ena nepotrebna in škodljiva ustanova, v kateri uraduje kup nesposobnih in bedastih ljudi, to si upam povedat vsakomur v obraz, to sem tudi "uslužbenki" na MB CSD-ju povedala. Vse bi jih bilo treba zmetat ven in nastavit ljudi, ...prikaži več ki se v resnici spoznajo na socialo, ki imajo pamet, dušo in srce in ne obravnavajo ljudi le kot neke številke primerov. Vsa ta "zalega" po teh CSD-jih je ratala sama sebi namen in sploh več ni to, zaradi česar je CSD nekoč nastal. Vse od A do Ž zmetat ven in VSE organizirat na novo. Kar se tiče omenjenega primera lahko rečem le to - SRAMOTA, ki smrdi do nebes! Najet najboljšega odvetnika in jih iztožit do spodnjih gat!

  • drejca1 07:05 01.april 2016.

    Jaz še kar ne morem biti tiho ! Komaj še prebavljam , kaj vse ta gnila država počne z nami, kakšne zakone si vedno znova izmišljajo in nas zatirajo na vseh koncih in krajih.A ko je , kot sedaj ...prikaži več prišlo do izživljanja na nemočnih otročkih...to je pa preveč.Fantka TAKOJ vrniti starim staršem, ODPUSTITI direktorico CSD ( takoj, da bodo tudi po drugih CSD.jih spoznali, da čisto vsega res ne smejo početi )!Če je iz strani starih staršev materialno pomanjkanje, bomo Slovenci kot že velikokrat stopili skupaj in jim pomagali.ZA OTROKE GRE, banda pokvarjena! PAHOR , reci kaj...povsod so te polna usta, ukrepaj sedaj, ko je res potrebno !

  • Vesna Dolšak 00:02 02.april 2016.

    To mene tudi zanima, kje sta zdaj ta dva pajaca, Primc pa ona kura, ki je trobila z njim, da gre za otroke. Bukslja! Zdaj gre tudi za otroke. Torej naredita nekaj!

  • Deni Divito 21:02 14.april 2016.

    Mene pa pri vsej tej zgodbi izredno moti, da postopek odvzema s strani CSDja ni bolj kompleksen in da kar pridejo, po razmisleku neke socialne delavke, po otroke v vrtec. Sodiščem zaupam še manj kot CSDju, na CSDju vendarle vsaj ...prikaži več malo spoznavajo posameznike in družino in vsaj nekateri delavci delajo tudi iz stališča- ne samo države, ampak človeka oz. iz svoje človečnosti, problem pa so določeni samovoljni posamezniki in postopki, ki so takim lahko preveč na roko pisani. NAJBOLJ PA ME MOTI, DA JE NAŠA DRŽAVA TAKOOOO PATOLOŠKA, DA IMA MORILEC, KI JE MOTENA OZ. PSIHOPATSKA OSEBNOST LAHKO ŠE VEDNO STARŠEVSKE PRAVICE- WTF??????!!!!!?????!!!! Najprej tepe in izvaja nasilje nad njuno mamo, vsaj posredno je to izvajanje nasilja tudi nad dečkoma in za le to ni nič kaznovan?!?! Potem pa dečka sabotira še s tem, da jima ubije edinega človeka, ki je verjetno skrbel zanju in sta zdaj brez doma?!?!!!???? Kaj tole zadnje pove o naši patološki državi, če pač o tem ali sta babica in dedek sposobna po

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.