Slovenija /slovenija/komentarji-in-kolumne
27029 ogledov

Pa kaj hudiča bi sploh radi?

Komentarjev 67
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • igorgeus 15:11 27.oktober 2021.

    dragi avtor, če se tebi zdi normalno, da lahko, ko so enkrat izvoljeni, delajo z državo kar hočejo, da ne spoštujejo sodb sodišča, da sprejemajo protiustavne ukrepe, da na najpombnejše položaje v državi imenujejo nekompetentne ljudi, namesto vrhunskih strokovnjakov, da ...prikaži več o vsem vedno bolj odloča samo partija, super, meni pač ni. pa očitno večini protestnikov tudi ne.

    • Dusan12 16:06 27.oktober 2021.

      Dejan Židan, trgovec Han, zguba od igrale Vijoleta, to so zate vrhunski strokovnjaki, zakaj že. Ne razumeš sistema podlasic, jaz tudi ne.

    • igorgeus 16:23 27.oktober 2021.

      pac ne razumes o cem govorim. nic hudega.

    • popokatopetl 16:39 27.oktober 2021.

      "Dejan Židan, trgovec Han, zguba od igrale Vijoleta, to so zate vrhunski strokovnjaki, zakaj že. Ne razumeš sistema podlasic, jaz tudi ne." --- Daleč od tega da bi bila kvazileva opcija dobra. Ampak tak podn in dobesedno kriminal kot tvoja ...prikaži več hunta še zdaleč niso.

    • optimist11 17:01 27.oktober 2021.

      igorgeus - se strinjam kar si napisal. Ti (vi) pa samo spoštujte PCT in svoje sodržavljane in smo na isti liniji.

    • Bibest 19:44 27.oktober 2021.

      Menim da so protesti proti vladi legitmni ne strinam se pa da je to vezano.na covid. Prevec ljudi poznam ko so prebolel in imajo se danes.zdravstvene probleme da ne bo pomote gre za mlade.in.zdrave ljudi .rizik.je zal.velik

    • Ender3 00:01 28.oktober 2021.

      igorgeus 👍 dober komentar !

  • hermann 14:12 27.oktober 2021.

    Lepo napisano Janez, in presenečen sem da so uredniki dopustili objavo. Vsa čast in moj poklon napisanemu. Jaz sem stal prvo sredo zaradi zaprtja obvoznice uro in pol na cesti da sem kamorkoli prišel.

  • bogdan76 14:58 27.oktober 2021.

    JELINČIČ JELEPO POVEDAL AJ JE VZROK 30LET KOMUNISTIČNE MISELNOSTI ZATO SEBOJIJO NJEGOVE STRANKE NITI NA RTV ALI POP TV GANEVABIJO KER ODKRITO POVE KAJ JE RESICA.

    • Janez_53 15:25 27.oktober 2021.

      No, samo ti si še manjkal s svojo polpismenostjo!

    • popokatopetl 16:41 27.oktober 2021.

      Jelinčić je lepo povedal le to da je narod glup, no dobro ve vsaj za te v svoji stranki in očiten dokaz je to da je v parlamentu. qed

    • Avatar bobnar53
      bobnar53 17:26 27.oktober 2021.

      Janez_53 popravljam te:" NEPISMENOSTJO" JE PRAVILNO!

    • Avatar Jaka Steiner
      jaka4 21:14 27.oktober 2021.

      bogdan76 Zmago je govoril o glupem narodu in pri tem je mislil točno na takšne kalibre, kot si ti.

  • Albatroz 15:07 27.oktober 2021.

    Razumem da imaš svoje stališče, bilo pa bi lepo da bi vlada in skupina za svetovanje covid imela svoje stališče ne pa da po enem letu še vedno nevejo kaj bi in kaj nebi cepljenje je učinkovito so govorili enkrat ...prikaži več se cepiš in boš varen kaj pa sedaj? Koliko doz bo potrebnih na posameznika. Bi vi zaupali nekomu ki vam z vsakim stavkom nekaj prikriva in laže.

    • Dusan12 15:59 27.oktober 2021.

      Nisi mehanik, pa boš kar sam v garaži napravil generalno na motorju, ja vse je enkrat prvič in tudi med. stroka se je prvič srečala z nepoznanim kovidom, in ti pametuješ, zakaj ?

    • Albatroz 18:58 27.oktober 2021.

      Res je da se je srečala pred enim letom ne včeraj. Obnašajo pa se kot da so včeraj prvič slišali za vse to.

    • Ender3 00:10 28.oktober 2021.

      Albatroz 👍👏👏podpišem !

  • Dusan12 16:16 27.oktober 2021.

    Dva dni nazaj se je sosed,hvalil kako mu nič ne manjka, prav glasen anticepilec, danes mi pove, da je vnučka prinesla domov virus in da je snaha v bolnici od včeraj na razpiratorju, strdek v plučih, pizda jim materina, nikomur ...prikaži več ni nič za verjet….. so njegove besede, danes na ves glas razpravlja po ulici vsakomur p, ki ga sreča. ja bravo Marjan Šarćević

    • Avatar bobnar53
      bobnar53 17:24 27.oktober 2021.

      ti pa si bednik, če se je narava s kom zajebavala se je s tabo?

    • Ender3 00:20 28.oktober 2021.

      bobnar53 👍sramota je, kaj piše ta bedni trol.

  • h4ck3r 14:40 27.oktober 2021.

    Bravo g.Zalaznik...dobro ste ujeli, vse skupaj...se strinjam, odprimo družbo vsak naj bo svoboden in se odloča po svoje, Kdor pa ne verjame, naj ima overjen papir s seboj da se zavestno odpoveduje zdravljenju po njegovem prepričanju imaginarne bolezni Covid-19. Ima ...prikaži več vso pravico in svobodo odločanja. Do takrat pa naj ne težijo več, ukrepi so takšni kot so in potrebno jih je spoštovati.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.