Slovenija
7 ogledov

"Patria spet povezana z volitvami"

Komentarjev 82
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • mph 16:05 29.april 2014.

    He, he, ... on je striček iz ozadja tudi, ko je v ospredju. :-) Vedno dela na več frontah.

  • Senior 16:07 29.april 2014.

    Seveda, on ceni delo "stricev"! Do sedaj so bili strici, od zdaj naprej bo pa samo en stric!

  • mph 16:07 29.april 2014.

    Ha, ha, ha, ... pa da ja, SDS lahko brez njega. Kakšen vic. Niti za hec niso sposobni najti niti enega čisto navadnega slamnatega protikandidata ljubljenemu vodji, pa, da so sposobni sami živet, diha, mislit, ... brez njega. Kaj pa ...prikaži več se zgodi, če si nekdo drzne čisto malo po svoje mislit, pa je Novakova nedolgo nazaj izkusila na svojo koži, prav tako pa SLS.

  • Senior 16:09 29.april 2014.

    Mafijci tudi iz kehe vodijo svoje organizacije!

  • EnBralec 16:19 29.april 2014.

    Janša, drži se!Rdeče barabe, ne bo vam uspelo. Preveč nas je, ki smo vas spregledali.

  • sprehajalec 16:19 29.april 2014.

    Moj glas ima že. Nisem ga hotel dati, ampak sedaj, ko je toliko reklame, ga bo dobil. 40% ima garant, če ne več. Vedno sem bil na strani tistih, ki jih oblast zatira. Upam na volitve Avgusta, ko bo ...prikaži večo večina levih simpatizerjev na počitnicah po "zasluženih" vikendih v Istri.

  • Darko 20:57 29.april 2014.

    kreten te je naredu in vzgojil z rdečimi bolestnimi kretenizmi, ZDAJ SEM SE PA SPUSTIL NA TVOJ NIVOz VOLOM PO VOLOVSKO

  • Žurnalček 08:06 30.april 2014.

    Onje tista "RDEČA BARABA " , drugi so samo rdeči in nekriminalci !

  • Žurnalček 08:08 30.april 2014.

    Zdaj bomo imeli pa strice iz ozadja in strice z Doba !

  • Kranjica 11:21 30.april 2014.

    Saj sodstvo dela iz njega mučenika, se ti ne zdi?

  • Kranjica 11:25 30.april 2014.

    S svojim pisanjem si lahko prislužiš, da te bodo nekoč obsodili, ker si ob znanem času, na znanem mediju in na znan komunikacijski način žalil svoje sodržavljane. Preberi si v KZ člen o sovražnem govoru.

  • Kranjica 11:27 30.april 2014.

    Administratorja prosim za pojasnilo, zakaj ni navedeno, komu je namenjen moj odgovor, čeprav ga napišem pod rubriki "Odgovori"-Moj zadnji odgovor je namenjen komentatorju "dragec" (včeraj 17:59).

  • tralala 09:05 29.april 2014.

    Tvoje mnenje (ali pa ti kot oseba/komentator) mi pomeni manj kot kamenček na cesti. Verjamem pa, da ti je hudo - povedano brez kančka sočutja.

  • Mija_t 09:15 29.april 2014.

    A ga misli policija zdaj privest v zapor ?!?

  • vladek 13:20 29.april 2014.

    kaj pa tvoj opankar.Če si tolk pameten povej kaj pomeni beseda DOMOBRAN,saj ti sama beseda pove,borba proti komunizmu in opankarjima

  • 4krogci 13:29 29.april 2014.

    Kar je bil Trobec za ženske je Janša za Slovenijo!!

  • Blek Azuro 13:43 29.april 2014.

    Na splošno je bilo ugotovljeno,da je komunizem UTOPIJA- dokaz zato je,da je vepovsod proadel,to kaj je pa ostalo pa še bo.In tudi,da je največja organizirana zločinska organizacija na svetu zakaj?,ker je pobila največ svojih ljudi.Dokaz je država na jugu (Kam....)v ...prikaži več kratkem času so pobili 2 MILIJONA SVOJEGA NARODA.Zato ne zagovarjati takega režima.

  • Blek Azuro 14:25 29.april 2014.

    titialititovkazavedaj SE da je VLADEK PRAVI SLOVENSKI DOMOVONOLJUB.!!!!!

  • Rozman 14:46 29.april 2014.

    Gor al dol, pa sej je bil Janša eden najbolj zagrizenih komunistov, šolan v Kumrovcu, ko mu pa sistem ni dal tistega kar je hotel, je šel pa v kontra smer. Vedno išče ideološko nišo, da mu cepci nasedate, on ...prikaži več pa grabi premoženje, kadruje in vlada. Izkoriščevalski je kot vsi partijski komisarji. Isti drek, zato nehajte delit ljudi na neke namišljene komunajzarje in pravoverce na drugi strani. Tega je konec. Vsi, rdeči al pa rozasti lopovi nej grejo v zapor . Mi se pa začnimo ukvarjat s tem kaj bo jutri in kje bodo živeli naši otroci.

  • EnBralec 15:19 29.april 2014.

    Stavim ,da si ti (ali tvoji starši) bil član KPS in KPJ.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.