Slovenija
42 ogledov

Peticija proti napotitvi slovenskih vojakov na mejo z Rusijo

Komentarjev 40
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • miho 12:51 11.julij 2016.

    Slovenija ima vojsko, da brani Slovenijo, zato je tudi ministrstvo, ki jo pokriva, ministrstvo za obrambo. Skratka, naša vojska ni namenjena agresiji, ampak obrambi. Zato sem proti temu, da se pošilja našo vojsko na mejo z Rusijo z namenom, da ...prikaži več se jo napade ali provocira. Tudi postavljanje vojske v bližino ruske meje z namenom "obrambe", kar naposled sprovocira Rusijo in povzroči, da Rusija napade EU in NATO, je agresorsko dejanje, zato ga najstrože obsojam.

  • carli55 15:06 11.julij 2016.

    zakaj je to po tvoje vojna napoved???Mi smo članica NATO-a in moramo sodelovat pri vsaki misiji tako kot vsaka članica.Lahko po ti začneš pošiljat peticijo za izstop in NATO-a !!dgač pa Rusi imajo tudi kake vaje v ...prikaži več Ukrajini samo to te ne skrbi mane pa !!

  • Žurnalček 23:25 13.julij 2016.

    Takole ti bom povedal. Če Rusi zakorakajo proti Zahodu , jih ustavi samo še Atlantik ! Dekadenca Zahoda ne more ubraniti EU s profesionalno vojsko , rezervistov pa nima, pa tudi časa ne bo za njihovo usposabljanje. !Proti Rusom ...prikaži večm se bodo zares tepli samo Poljaki in mogoče Mađari , vse drugo je za v smeti vključno z našimi taborniki , pardon vojaki. Nikoli, vsaj jaz osebno ne bom sprožil proti Rusom , bom jim pa rade volje pomagal , da pridejo do Oceana !Pa nisem noben Rusofil , še ven so me vrgli iz ČS 1974 l. ko sem pred hotelom v Lomnici karikirano paradiral za Ruskimi vojaki ! Pozabljaš , da od tebe našteti niso Slovani .

  • Presvetli 16:20 11.julij 2016.

    Tisti kateri se boste napotili tja,upam,da so vam tudi poleg bajne plače,katero so vam obljubili,povedali!Da če bo tam spokalo vas tudi domov več ne bodo mogli pripeljat kot mrtve,ker od vas ne bo ostalo nič!

  • Avatar praufo
    praufo 16:09 11.julij 2016.

    a se sploh da izstopit iz nata, tega še nihče ni povedal ?

  • zkvazdjkrregistracijozahtevate 11:36 11.julij 2016.

    " Je vojna napoved suvereni in miroljubni državi. "Rusija ni ravno miroljubna ali nedolžna. Se pa strinjam da se je ne bi smel izzivat. Umaknt vojake pa se posvetit obrambi.

  • izRODEk 12:37 11.julij 2016.

    Povezava do peticije: http://www.pravapeticija.com/proti_napotitvi_slovenskega_voda_30-ih_vojakov_na_mejo_z_rusijo

  • h3o 12:46 11.julij 2016.

    Pa kaj spet kalijo mir????Same vojne!!!!in rožljanje z orožjem!!!!into v 21 stoletju!!!!

  • kapibara 13:23 11.julij 2016.

    Tuji mediji pišejo, da se je Putin že umaknil iz javnosti... ne bo Putina do kapelce.. !!

  • Zmago 13:26 11.julij 2016.

    Motiš se, "agresor" (provokator) je ves čas isti !!!https://www.google.si/?gws_rd=ssl#q=judea+declares+war+on+germany+1933http://englishnews.org/informative-news-headlines/anti-ethnic-european-nature-of-the-eu-is-exposed.htmlNisem bil za EU še najmanj pa za NATO !!! O napotitvi naših vojakov v tujino pa sva se z enim SDS-sovcem pred leti ves čas prepirala, ker sem ...prikaži več smatral to za KRIMINAL. No zdaj bi pa ta isti SDS uvedli spet vojaško obvezo ???

  • Tarzan U Jane 13:48 11.julij 2016.

    ti jenkiji bodo izgleda izzivali tako dolgo,da sproducirajo sranje,naši debili pa pohlevno capljajo za njimi

  • jakec1575 13:51 11.julij 2016.

    Mislim, da je čas da ostale clanice ven iz nata vrzemo americane.

  • Papaja Popi 14:21 11.julij 2016.

    Lahko gremo mi sami iz NATA in potem ne bo treba nikoli nikamor pošiljati.Dokler pa smo v NATU moramo spoštovati tisto, ker smo podpisali, ko smo šli v NATO.

  • Zmago 14:42 11.julij 2016.

    E pa že imamo enega prostovoljca PapajaPopi !!! Še 29..........

  • Lavdan 15:32 11.julij 2016.

    Peticija spodbuja k dezerterstvu. Lahko pa začnemo zbirati podpise za referendum o izstopu iz NATA.

  • Papaja Popi 15:42 11.julij 2016.

    Butelj dragec.Odloči se že enkrat .Ali si ta spoden ali si naturaliziran Slovenec.Če si ta spoden ti oprostim, če pa si naturaliziran Slovenec pa greš lahko ven iz Slovenije.

  • dragec 15:17 11.julij 2016.

    Slovenci bi, da se" j...a da jim ne uđe!,Ste glasovali za NATO, zato marš na fronto, Domovina, NATO vas kliče

  • dragec 17:49 11.julij 2016.

    Kreten slovenski- ksenofob P ti matewrin

  • Janez_53 18:23 11.julij 2016.

    Zakaj pa ne bi mogli izstopiti?

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.