Slovenija
11 ogledov

Piska, če starši ne plačajo položnice

Komentarjev 35
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Presvetli 08:36 07.marec 2014.

    Mirac ti si ta pravi.Zaradi takih imbecilov kot si ti pa smo tam kot smo,se pravi v riti.Ampak vsaj morala pa bi lahko ostala,za,katero pa še ti na žalost nisi slišal.Upam,da ostaneš enkrat brez vsega in na beraški palici,me zanima ...prikaži več kako bi se potem ti počutil.Kako bi se počutil,če bi tvoj otrok bil na tako izpostavljen,sicer pa po tvojih izjavah nemoreš imet otrok zato pa si tako zagrenjen,slabič en umazan.

  • Presvetli 08:39 07.marec 2014.

    Pepe slovenci bolj malo dobijo od CSD če kdo doseže vse so to brazilci zato ne treskaj nekaj v 3 dni.

  • Presvetli 08:43 07.marec 2014.

    Petra,za to kar si slišala ni opravičila,da so se spravili na otroke.RAZUMEŠ TI,DA OTROCI Z NEPLAČILOM NIMAJO NOBENE VEZE,ALOOOO TU TU TU.

  • Presvetli 08:46 07.marec 2014.

    ++++++++++++++

  • drmr1980 09:06 07.marec 2014.

    vidim ja, samo možgani pa očitno niso dobili potrebnih substanc za rast in razvoj...

  • Barbara Jenko 20:19 06.marec 2014.

    Sramota!!!!!!!!!!!! Kaj takega je možno samo v Sloveniji! Že tako so otroci izpostavljeni preveč pritiskom, potem pa jih še na tak način osramočajo. Sramota

  • mirac 19:19 06.marec 2014.

    Se niti ne zavedate, tisti, ki grajate ravnateljico in ta način opozarjanja: veliko je takih, ki imajo denar za cigarete, mobilne telefone, alkohol, za položnice za prehrano pa nimajo oziroma ne plačajo, ker vedo, da se jim nič ne zgodi. ...prikaži več Edino pravilno. Saj šola ne more kriti stroškov prehrane za otroke.

  • krtina 20:47 06.marec 2014.

    Ne klobasaj. Če si predstavnik kmetov, si nosil v šolo domače klobase, vsem otrokom pa so se sline cedile. Tudi jaz sem hodil v šolo v "tvojem času". Sem iz delavskega razreda. Kmetje so bili kot jaz na istem. Jedli ...prikaži veči smo pašteto, čaj in salamo, ali marmelado. Lačni pa niso bili ne eni ne drugi. Danes pa so otroci na eni strani siti vsega, drugi pa stradajo do petih popoldan, ko pridejo od dela sesuti starši. Tega pa prej ni bilo.Pred tridesetimi leti bi babnico iz te šole starši obesili poleg zastave. Tako kot pri Astrid Lindgren ko je Emil nataknil na drog za zastavo, svojo sestrico, in jo potegnil gor, da bi videla v mesto).

  • Freya 21:03 06.marec 2014.

    Am...tako prikažete glede teh kosil, da je ves narod ogorčen. V resnici pa na naši šoli niso plačevali tisti, ki so imeli več od drugih. Niso plačevali, ne da niso imeli. In dejstvo je, da šola tega ne more izterjat. ...prikaži več Neplačane položnice se nabirajo, na koncu pa plača šola.

  • krtina 18:35 06.marec 2014.

    Pa sem že mislil, da me ne bo nobena reč več spravila s tira. Sem absolutno proti neplačnikom. Če ne bi mogel plačati, pač otroci ne bi jedli.Ampak metoda te šole so pa nagravžne do konca. Da gre izpostavljat ...prikaži večt otroka, ki je že tako poln predsodkov in traum, ker nima tega kar imajo sošolci. Fuj, fuj, fuj. Ta ravnateljica je packa (uporabil bi kaj drugega, pa bi me izbrisali). Upam, da je na šoli kaj staršev in bodo to babnico spravili iz šole. Sram me je te države in takih ničvrednih ljudi.

  • e213b2535978aaf6e413f72233bf2dc07a5a81a8 18:37 06.marec 2014.

    Raje naj se preveri,kolko osebje v kuhinjah znosi domov prehrambenih artiklov in koliko kosil se odnese za družinske člane?Za vse kar se pokrade iz kuhinj bi se lahko nahranilo otroke,ki jim starši ne morejo plačat malice in kosila!

  • galaxy3 20:19 06.marec 2014.

    V parih šolah sploh ne kuhajo v redu kolikor je meni znano, so pomije da vešpopolnoma razumem zakaj se zavrača hrana. Eno tako šolo imam blizu pa 1000% vem.nekatere učiteljice /učitelji so žlehni ... Svoj ego filajo ...prikaži več z grdim ravnanjem z otroki... otroc pa tega neznajo doma povedt.Če imaš take izjave zagotovo sovražiš otroke

  • krtina 20:51 06.marec 2014.

    1. za enke je krivo znanje ali neznanje otroka. Pika.2. za neplačane položnice so "krivi" starši (v resnici zafurana država, kjer z normalnim delom ne moreš preživet!). 3. otrok je lačen in zasluži si malico4. piščalko pa ...prikaži veča naj dobijo tisti v parlamentu in bedaki, ki se spravljajo na nič krive otroke.

  • Petra80 21:23 06.marec 2014.

    Sem danes po radiu poslušala obrazložitev ravnateljice. Dejstvo je, da imajo vsi, ki so v socialni stiski subvencionirano kosilo. Težavo večinoma predstavljajo tisti, ki imajo denar, ampak se jim pač ne zdi potrebno, da bi plačevali, kot se verjetno tudi ...prikaži več izognejo plačilu drugih stvari. Otrok pa v vsakem primeru kosilo dobi, ker nimajo srca, da mu ga ne bi dali. To je približno tako kot v blokih, kjer nekateri pač ne plačajo skupne elektrike, kljub temu pa luč na hodniku zanje še vedno sveti ... Žalostno pri vsem tem je le, da izpostavljajo svoje otroke. Verjamem torej šoli, njihov cilj zagotovo ni, da bi izpostavljali otroke iz socialno šibkih družin, da bi drugi s prstom kazali nanje. Ampak tudi šola ima omejena finančna sredstva in nekako mora urediti zadeve in udariti po neplačnikih.

  • Presvetli 08:27 07.marec 2014.

    SRAMOTA!!!!! Me zanima kaj si je ta imbecil mislil,ko mu je prišla na misel takšna lumparija.Zanima me,če se je zamislil,kako se počuti otrok,ko mu zapiska in ga vsi ostali gledajo.IMBECIL občutek je zelo zelo neprijeten,upam,da se ti to enkrat vrne ...prikaži več v življenju. Vi ravnatelji kateri ste to sprovedli v delo pa ni ste vredni pol žlice tople vode in se pogreznite v zemljo.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.