Slovenija
285 ogledov

Pismo mladih zdravnikov: Ko naši šefi stavkajo, mi delamo

Komentarjev 22
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • miro 21:35 22.november 2016.

    Spoštovani dovolite mi da dodam še svoj skromen komentar k tej temi. peščica veleumnih gospodov in gospa v belih haljah, kreira vse v našem zdravstvu, v smislu polnjenja svojih žepov in to na čisto vseh področjih v zdravstvu. Da se ...prikaži večse sedaj osredotočim samo na zdravstvo čeprav je čisto povsod isti šmorn. a VSAKA ČAST SVETLIM IZJEMAM katerim res lahko rečemo da so pravi zdravniki, medicinsko osebje, nenazadnje tudi bolničarke, snažilke kateri-e so Z SRCEM IN DUŠO V PRAVEM POMENU BESEDE ZDRAVNIKI, SESTRE , OSEBJE katero jim je prvo PACIJENT potem pa šele vse ostalo.Marsikaj sem že prestal v življenju glede te povezave in moram reč da sem naletel tako na slabe kakor tudi na RES PREDANO osebje tako v ambulantah, bolnišnicah , zavodih. Z tem mojim komentarjem želim samo dodat mali kamenček k mozaiku vsega tega in BISTVO VSEGA JE DA SKORUMPIRANA ELITA JE IN BO ŠE NAPREJ DIRIGIRALA dokler nebo počilo na vsej črti. A močno upam da nebomo mi pacijenti potegnil najkrajšo v vsem

  • jakec1575 12:20 23.november 2016.

    Če je to res, da jih šetajo iz oddelka na oddelek, je to tak strokovni feler, da bi morala vodstva, ki so to podpisala leteti takoj. kaj je predsednik zdravniske zbornice. a bos kaj rekel?

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.